Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 702
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 306
Ани,Радвам се за теб!!!!Пожелавам Ти много свалени килца с новия кантар!!!!Относно банички, торти и други и аз ги сънувам,ама като се сетя как от 1 парче торта в събота бях с кило от горе и ги забравям!!!!Мими,никаква я няма, та и писах на лични,че ме притесни!!!Гледам,че е във форума,ама не се разписва!!!

# 46
Ани, много се надявам, че наистина ще се вталя. Simple SmileМисля, че ще мога да пия и по седем.Като знам, че миналата година издържах, по три дена на гадната зелева супа/ама наистина ефекта беше голям/ сега лимонките са ми направо деликатес : Laughing

# 47
  • Мнения: 306
Надежда, запази ли си килограмите след тази супа и странични ефекти и болки имаше ли???Благодаря предварително!!!!

# 48
  • Мнения: 577
Надежда, запази ли си килограмите след тази супа и странични ефекти и болки имаше ли???Благодаря предварително!!!!
и аз бих те попитала сьщото.
бая се бях замислила да я почвам ама все отлагам.а какво ли ще стане ако я сьчетая сьс лимоните?

# 49
  • Мнения: 306
Ани,прочете ми мислите!!!!Аз даже спрях от неделя да ям след 18.00часа,защото ми се изчерпва търпението да дойде момента на сваляне!!!!Днес съм -0.600кг., но за утре не знам -  все варират нагоре,надолу - докога и аз не знам!!!!!

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте момичета
И аз смятам да пробвам това отслабване с мляко и лимони newsm78 Дано да стане, че все се опитвам ама излишните не се топят толкова лесно. Кажете ми като готвите не ви ли се прияжда???

# 51
  • Мнения: 306
Диди, добре дошла!!!!Яде ми се на моменти направо......,но гледам да готвя с по-малко калории и да не ям глупости,баници,торти и десерта на детето.До скоро се изкушавах,ама от Тодоров ден имам обеца на ухото и не посягам до нищо освен менюто за деня!Успех!!!!!

# 52
Ани, Дюн, относно зелевата супа - да килограмите ги запазих, това е единствената диета която съм правила с невероятен успех. Аз свалях по 3-4кг на месец и свалих 15кг. Нямах проблеми със стомаха, но понеже я правих дълго време и просто ми се отврати. Close Затова реших сега да пробвам нещо друго.
Всъщност супата се яде 3-4 дена, след това 3-4 захранване и после до края на месеца се стремиж да запазиш килограмите. Следващия месец - отново. Естествено, че пак се изключват-сладки неща, тесетени газирани и т.н., както при всяка диета.

# 53
  • Мнения: 577
didi_demi добре дошла и от мен.аз хапвам(старая се да хапвам Embarassed) всичко без тестяно ,сладко,мазно и газирано.ама довечера май ще я сготвя тази зелева магия Thinking

# 54
Ани, пробвай щом си решила, гарантирам ти че ще има успех, но да знаеш, че малко трудно се издържа три дена да ядеш само супата, накрая вече предпочиташ изобщо да не ядеш Cry
Но ако си упорита със сигурност ще свалиш килца. Желая ти успех!!!! Grinning

# 55
  • Мнения: 577
Ани, пробвай щом си решила, гарантирам ти че ще има успех, но да знаеш, че малко трудно се издържа три дена да ядеш само супата, накрая вече предпочиташ изобщо да не ядеш Cry
Но ако си упорита със сигурност ще свалиш килца. Желая ти успех!!!! Grinning
аз пьк четох че се яде 7 дена? newsm78
така или иньче ще я приготвя може би довечера и ще я сьчетая сьс лимоните,пьк да видим какво ще стане!

# 56

[[/quote]аз пьк четох че се яде 7 дена? newsm78
така или иньче ще я приготвя може би довечера и ще я сьчетая сьс лимоните,пьк да видим какво ще стане!
[/quote]
Има два варианта-единия се яде супа седем дена и се включват и разни други храни, втория-три или четири дена-само супа.Аз лично правих втория.

# 57
  • Мнения: 306
Надежда, много Ти благодаря за информацията!!!!Ти само супа ли ядеше и с какво захранваше????
Какво разбираш под "стремиш се да запазиш килограмите и как ги запази????Моля Те сподели!!!!

# 58
  • Мнения: 306
Ани, хайде да пробваме от понеделник с тази супа!!!

# 59
  • Мнения: 577
Ани, хайде да пробваме от понеделник с тази супа!!!
аз сьм навита,ама не по оригиналната диета а супата да бьде между другото.да речем лимони,ниско калорична храна и супа вечер и когато почувстваме глад!? newsm78
трябва ли да чакаме до понеделник?не може ли да започнем от днес или утре?че като се знам каква сьм до понеделник може и да сьм на друга вьлна Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт