Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 709
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте и от мен Grinning
Трети ден съм на лимонките с млекце и още ми е рано да се тегля, но усещам, че стомахчето ми се свива и съм обнадеждена, че все ще има резултати някакви Grinning
Диетката е лесно поносима, харесва ми Grinning Grinning Grinning

# 76
  • Мнения: 255
Здравейте лимонки и грейпфрутки!
Аз да се отчета - сутринта се премерих и съм -200 грама. Много съм щастлива.
А относно запичането от лимоните, аз практикувам така - пия прясно мляко от това Фитнес на "Мегле" и резултатът е много добър.

# 77
  • Мнения: 306
Здравейте и от мен!!!Браво на Надежда и Анитца!!!!Продължавайте все така!!!!
Роси - Венева, не се чуди , а почвай!!!!
Аз,днес съм +0.300кг.,но не губя надежда - ще почна да свалям, но е въпрос на време кога ще стане това.

# 78
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте и от мен! Не пиша, защото както писах, ми подрани и сега съм в апогея на цикъла -с кг. сме на вие, но като свърши и ще се оправя, тогава ще се отчета.

Иначе нито ме запичат, нито цикъла ми закъснява, даже подрани, така че явно всичко е субективно. Гледам да карам на зелена салата с риба тон, месо, мляко ,сирене, знам, че ефекта ще е бавен, но сигурен!

Не се предавайте!

И пийте вода- макар че аз хич не пия..... Sick Това е задължително за всяка успешна диета!

# 79
  • Мнения: 577
добро утро лимонки.добре дошла на Гея Hug
аз си изпих лимоните ,и сега сьм на кафенце пред компа.
в кг.те не мьрдам #Cussing out
дунтче реших да те изчакам и от понДРелник сьм на линия с чорбичката

# 80
  • Мнения: 306
Ани,много се радвам,че ще сме заедно и в тази борба с килограмите!!!Браво, че не мърдаш в килограмите!!!Аз, направо не знам вече има ли нещо дето да ми помогне.Не ям след 18.00ч. от неделя, не съм лизвала сладко,хляб,пия вода с лимон на гладно,ям само салати,риба,пиле,мляко и днес +0.300кг.Надявам се с тази супа да успеем и до тогава да сме смъкнали 1 - 2 кг.!!!!

# 81
  • Мнения: 577
Ани,много се радвам,че ще сме заедно и в тази борба с килограмите!!!Браво, че не мърдаш в килограмите!!!Аз, направо не знам вече има ли нещо дето да ми помогне.Не ям след 18.00ч. от неделя, не съм лизвала сладко,хляб,пия вода с лимон на гладно,ям само салати,риба,пиле,мляко и днес +0.300кг.Надявам се с тази супа да успеем и до тогава да сме смъкнали 1 - 2 кг.!!!!

как браво че не сьм мрьднала бе жено?аз не сьм мрьднала надолу.вече почти месец сьм свалила по малко от 2 кг.(а имам 35 за смькване) #Cussing out #Cussing out #Cussing outа за това дето нищо не ти помага,отговорат е ясен.организма ти е свикнал на този режим и не гори мазнини.ако питаш мен най добре спри лимоните и греипфрутите за 1,2 дена,яж каквото си искаш,и след това започни отначало,за да раздвижиш метаболизма  bouquet


# 82
  • Мнения: 577
дунтче,предполагам че не е нахално да те попитам колко имаш за сваляне?

# 83
  • Мнения: 780
абе момичета от доста време се каня да ви питам
вие праяите ли някакво физическо раздвижване Mr. Green
щото ако разчитате само на лимоните ще много малко свалянето много бавно и общо взето ако има много за сваляне ще е напрваво незначително
защото при мене това действа и то главоломно ама в комбинация и с други неща
ако искате ще ви кажа дневния си режим аз почнах пак лимонките от понеделник и съм -1.5кг  Sunglasses
кажете вие какво правите самко лимони и малко ограничаване или какво  newsm78

# 84
Ro6ko, ще съм ти благодарна ако споделиш какъв точно е твоя режим, защото за 3 дена -1,5кг си е наистина главоломно постижение. Hug
Аз също съм три дена на лимони с мляко, спряла съм тестени и сладки неща, въртя на кростренажора/  но не много редовно Embarassed/.За сега не съм се теглила, за да не се демотивирам, ако не съм свалила нищо.Мисля да се претегля в края на седмицата.

# 85
  • Мнения: 306
Ани, Браво,защото -2кг. е супер,а  аз -.200кг от 10.02.Имам да свалям 9-10кг.!Мерси за съвета!!!!
Рошко,радвам се, че си се завърнала!!!Аз нямам движение!!!Виж по-нагоре на същата страница какво ям.Дай твоя режим!!!

# 86
  • Мнения: 780
така
понеделник:закуска лимонче с половин кофичка мляко; обяд-пилешка супичка без застройка; следобедна закуска-греупфрут; вечеря : зелена салатка с много лимонов сок
тренировка преди вечерята която беше в 22.00 Embarassed 40 минути кардио
вторник:закуска същата; обяд овчарска салатка ама без да е овкусена; вечеря: няколко пилешки дробчета и за десерт един грейпфрут
тренировка тае бо
сряда:закуска същата; вече обядвах с една активия със сини сливи; за вечеря ще хапна най вероятно еинд сварен картоф и останалите лимончета с останалото мляко а малко по- късно кум то 4 ще ям грйпфрут
тренировка-пак 40 минути кардио най вероятно освен ако не ми щукне нещо друга в залата  Mr. Green
ами това е искам да ви кажа че от каквито и да е други диети аз свалям мнооооого бавно и трудно
а освен това от понеделник започва да намалява луната и ще слабеем по-бързо и по трайно точно сега е най тридно че се расте  Mr. Green

# 87
Мерси Рошко Grinning
Доста ти е драстичен режима Mr. Green, то си е направо глад Mr. Green, но то е ясно, че без глад няма сваляне и по сто лимона да пиеме Laughing Laughing Laughing

# 88
  • Мнения: 306
Рошко, аз ям колкото теб,но без спорт!!!

# 89
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, Рошко е  права- диетата е добра, подтиска апетита по естествен път, но без тренировки няма да има резултат. Аз сега спрях от два дни кростренажора, че съм в М , но с диетата продължавам.

Опитайте поне по 20 мин дневно някаква физическа активност- дори бързото ходене пак е  нещо!

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт