Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 713
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 584
и аз да се разпиша, тази сутрин ми беше последна от диетата, и тъй като днес е пълнолуние няма да ям  hahaha, не съм се теглила защото нямам кантар но панталони които ми бяха впити и малко трудно ги закопчавах сега ми седят свободно, много съм доволна благодаря ви за диетата и моралната подкрепа, като се претегля ще пиша колко килограма съм

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 11:34 от rut

# 106
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Добро утро и от мен!

Вече усещам по дрехите си първите резултати от диетата, смъкването на кг. не е голямо, но обиколките намаляват. Като че ли това е първият ефект при повечко кг. за сваляне.

Сега пия по един лимони  един грейпфрут дневно, овкусявам салатите с лимон и гледам да се придържам до нещо средно между НВД и Дюкан. Не ям хляб, газирано, сладко- снощи прегреших с една ФаФла Боровец, но това едобър признак за мен, защото не обичам по принцип сладко и щом ми се яде, значи има протест на организма. Гледам да са предимно месо и салата в доста обилни количества, хляб много рядко и то пълнозърнест.
С вода се наливам зорлема, не съм фен на водопиенето, но гледам да е поне 1.5 л.
Обаче си позволявам от време на време със салатакта вечер и една ракийка, обаче няма от всички хубавини да се откажа.


Момичета, дори и да не отслабнем ТОЧНО с тази диета, дайте да сложим снимки преди и след!

Давам пример- Аз ПРЕДИ една седмица

Очаквайте след месец СЛЕД...   Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 20:37 от pipi67

# 107
  • Мнения: 6 461
Тази сутрин като погледнах ...лимоните ми бяха свършили. Shocked
Направо изпих чаша топла вода на екс Sick

# 108
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Тази сутрин като погледнах ...лимоните ми бяха свършили. Shocked
Направо изпих чаша топла вода на екс Sick


 Joy Joy Joy

И аз съм изпадала в "лимонена" криза, но Фантастико е денонощен! Mr. Green

Момичета, ентусиазма ви спада!!! #Cussing out Стегнете редиците и променете начина на хранене, не е въпросът в лиомните , а в желанието! Peace

# 109
  • Мнения: 306
Здравейте, момичета!!!!
Аз от вчера увеличих броя и количеството на храната и се надявам това да подейства!!!!
Днес съм на първоначалните си килограми, но това е нормална реакция на организма!
Пипи, БЛАГОДАРЯ за информацията!!!!Така установих, че дневно преди да почна диетата съм стигала 2500 - 3000калории, а до тази събота съм приемала 800 - 1200калории,което си е жив стрес за организма, затова съм нямала резултати.Вярвам, че сега ще успея!!!
Успех и вярвайте в положителния резултат!!!!!

# 110
  • Мнения: 306
Здравейте момичета!!!!
Давам отчет:увеличих храната  и днес съм - минус 0.500кг.!!!!Желая успех на всички!!!!

# 111
  • Мнения: 6 461
Аз продължавам да си пийвам лимоните с топла водичка .
Доволна съм от резултатите .
Определено ям без хляб,а сладкото съм го ограничила до минимум.

# 112
  • Мнения: 3 622
Реших и аз до пробвам с лимоните и млякото. Днес ми е шести ден и съм на мляко с шест лимона - какъв киселак  Sick  Млякото е до мене и го ближа 2-3 часа, но се чувствам добре. Не съм се теглила, но мисля че имам някакъв резултат - усещам го по длехите   Grinning

# 113
  • Мнения: 4 053
Здравейте момичета!!!!
Давам отчет:увеличих храната  и днес съм - минус 0.500кг.!!!!Желая успех на всички!!!!

как така бе душа,увеличаваш храната и слабееш Crossing Arms
кажи как го правиш Cry

# 114
  • Мнения: 306
Браво,Дими!!!
Таша,това е чудесно!!!Може лимоните да ги пиеш с вода и после да хапнеш млякото!!!Разделяй приема на лимоните!!!Успех!!!
Мони, ами като от 10.02. съм на 1 мляко и пържола или риба със или без салата, това за цял ден + лимони,грейпфрути,чай на гладно и после ядене до 18.00часа и килограмите варираха ту +, ту -, ту застой,прочетох за причините да не отслабваш и установих,че приемам много малко храна.Там пише, че ако дневно имаш нужда от 1500калории,за да отслабнеш здравословно,ефектно и да не си върнеш после килограмите трябва да приемаш не по-малко от 900калории на ден!!!!Аз преди диетата съм приемала 2500-3000калории на ден и изведнъж 1000-шок за организма!!!!Реших да пробвам да увелича храната,защото вече се изнервях от липса на резултати!!!Мисля,че това ще задвижи метаболизма ми!!!!
Успех на всички!!!!!

# 115
  • Мнения: 4 053

ясно, и аз го бях чувала това за увеличаването на храната, но не вярвах,
а то май ще излезе вярно, ще пробвам   Thinking

# 116
  • Мнения: 67
Здравейте,момичета
реших и аз да се включа във вашите редици,че имам нужда да направя някоя диетка и ми хареса тази.Надявам се да ме приемете сред вас и да ме подкрепяте.Аз си харесах втория вариант на диетата и я почвам днес даже в м омента пия лимона с вода,имам да свалям 16кг. и съм доста упорита,надявам е че чрез тази диетка ще сваля някое друго килце.

# 117
  • Мнения: 4 053
русавелке,добре дошла и успех  bouquet

# 118
Привет и от мен Grinning
Русавелке, добре дошла!!! Grinning Имаш пълната ни подкрепа. Имай впредвид, че с тази диетка килограмите се свалят доста бавничко, но е приятна за изпълнение.
Аз тази седмица почивам от лимоните с мляко. За една седмица свалих едно кило.Не зная тази седмица как ще е, ограничила съм храната доста, ще видим в края на седмицата какъв ще е резултата.
Успех на всички Grinning Laughing

# 119
  • Мнения: 306
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!!!!! Two Hearts  ura  party023  Gift
Желая Ви да сте обичани,красиви и много щастливи!!!!

Общи условия

Активация на акаунт