Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 700
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 099
Вече съм 4ти ден. Ям доста по-малко и пия лимоните.
Вие ме наплашихте, че като ям малко няма да отслабна. Но ако ям повече ще мисе дояжда повече. Гледам да пиемам поне по 1000 кл.
Дано все пак има резултат baby_neutral

# 121
  • Виена
  • Мнения: 725
Честит Празник мили мамчета  bouquet
 И аз искам да се включа сред вашите редици,ако може CrazyМиналата седмица правих зелевата супа,ама свалих само 2кг,ама ядох само 2 дни от нея и после ми ставаше лошо само като я погледна,камо ли да я ям Sick
 Това с лимоните ми допада и без това ям само пиле,риба и зеленчуци.Имам доста за сваляне Rolling Eyes и искам макар и бавно но да ги сваля.Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78

# 122
  • Мнения: 3 647
Честит Празник мили мамчета  bouquet
 И аз искам да се включа сред вашите редици,ако може CrazyМиналата седмица правих зелевата супа,ама свалих само 2кг,ама ядох само 2 дни от нея и после ми ставаше лошо само като я погледна,камо ли да я ям Sick
 Това с лимоните ми допада и без това ям само пиле,риба и зеленчуци.Имам доста за сваляне Rolling Eyes и искам макар и бавно но да ги сваля.Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78
Tedito_799 в лимоните има удърна доза витамин С
а с твоето хранене не мисля че имаш нужда и от допълнителни витамини
  bouquet

# 123
  • Мнения: 6 461
Искам да питам някой пие ли някакви витамини и какви?Аз мислех да пия имам останали от бременноста още,но пък ме е страх да не от тях да не отслабвам,ако ги пия newsm78
Не съм вземала витамини допълнително.
Но не мисля,че ще напълнееш от тях.

# 124
  • Мнения: 1 099
Днес съм на 6 лимона, но ядох повече от преди, даже си позволих 4 парченца шоколад, ъащото не се чувсвах добре Embarassed
Дали ще е добре другата седмица да продължа с лимоните, постепенно сваляйки бройката им?
Утре ми е 7ми ден, мисля понеделник пак да съм на 7, във вторник на 6 и тн.

Между другото вие пиете ли по 2 лимона на веднъж, защото на мен ми се налага, не мога да си правя сок навън. Thinking

# 125
Аз изцеждам всички лимони наведнъж, смесвам ги с едно нискомаслено мляко и за целия ден си ги изпивам.
Първата седмица свалих едно кило Grinning, втората почивах - нито грам надолу Close.
От понеделник започвам отново лимоните в обратен ред, дано има резултат.
Колкото до яденето, не съм хапнала грам сладко и тестено.  CryЯвно трябва да намаля още храната newsm78

# 126
  • Мнения: 3 647
Аз изцеждам всички лимони наведнъж, смесвам ги с едно нискомаслено мляко и за целия ден си ги изпивам.
Първата седмица свалих едно кило Grinning, втората почивах - нито грам надолу Close.
От понеделник започвам отново лимоните в обратен ред, дано има резултат.
Колкото до яденето, не съм хапнала грам сладко и тестено.  CryЯвно трябва да намаля още храната newsm78
организмът ти трябва да се адаптира може би затова не сваляш
аз първата седмица свалях по много малко  #Crazy Sick
почти се бях отказала
 Peace

# 127
  • Мнения: 1 099
ANGYA
 сега колко си свалила.
Аз вече я минах първата седмица стриктно, само с няколко парчета шоколад, но голям резултат не виждам. Не съм се мерила, но пообиколки съдя, че е съвсем малък резултата newsm78 Но днес продължам в обратен ред лимоните, дано вече да има резултати baby_neutral baby_neutral

# 128
  • Мнения: 3 647
ANGYA
 сега колко си свалила.
Аз вече я минах първата седмица стриктно, само с няколко парчета шоколад, но голям резултат не виждам. Не съм се мерила, но пообиколки съдя, че е съвсем малък резултата newsm78 Но днес продължам в обратен ред лимоните, дано вече да има резултати baby_neutral baby_neutral
ами за месец и половина 9 кг
 Twisted Evil
но съчетавам с неядене след 19ч. и лунна диета (днес ще мие второто лунуване)
сладко си позволявам веднъж седмично
  bouquet

# 129
ANGYA, това си е доста добър резултат Grinning Grinning Grinning
А по каква схема пи лимоните за този месец и половина?

# 130
  • Мнения: 3 647
ANGYA, това си е доста добър резултат Grinning Grinning Grinning
А по каква схема пи лимоните за този месец и половина?
сутрин по един лимон  в литър топла вода
инъче ям по всяко време
 Embarassed сега съм си поръчала от амам.... не устисках със Лунуването
може би защотот съм в МЦ
 Sick #Crazy
 ох и най-важното - вегетарианец съм
все забравям че не е нормално състояние за другите
 

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 02:26 от ANGYA

# 131
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Побут на темичката.....  Thinking

# 132
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
А може ли сока на лимоните да се смеси с повече вода? Например1 4 лимона и 2-3 литра вода - за целия ден? или в един, а като свърши - гола вода?

# 133
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз продължавам да пия вода с лимони, не всеки ден, но почти. Поне жаждата ми е по-голяма така. В един литър вода слагам 2-3 лимона, усеща се вкуса, не е много натрапчив. Ако е повече водата става бозаво, поне за моя вкус.

# 134
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
А може ли чиста вода да се пие, след като свърши тази с лимоните? че аз я пия в доста големи количества . . .

Общи условия

Активация на акаунт