за проговарянето?????

  • 8 376
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 351
На E-mela, който си дала са ти пратили линк, който трябва да натиснеш.Така ще си активираш регистрацията.Влез си в E-mela и следвай инструкцийте.
Ако срещаш затруднения и аз мога да те регистрирам от твое име.Тъй като не си активирала линка от пощата затова не се логваш.


Друг вариант.Направи си нов E-mel и се регистрирай с него.Той ще ти е за форума - отделно от личната ти поща.И пак по същия начин - регистрация - влизане в пощата и активиране на линка изпратен специално там за това.

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 16:47 от Катина

# 61
  • Мнения: 3 504
То това беше другия вариант, който и аз си мислих, не смейх да го предложа,

# 62
Ima edin problem ,moqta pleminiza e istrila linka.Ime-Maria-m  E-mail-stefani_kenanova@abv.bg parola-865857

# 63
  • Мнения: 1 434
Готово, регистрирах те  влез сега  в пощата си тк не ти знам паролата  и   натисни линка  от бг мама .  Паролата и името    са тези които  ти си дала  bouquet

# 64
Izvinime zabravix kod-9402260498.I otnovo blagodarqqqq

# 65
Nemoga da povqrvam kolko barzo se spravi.Ima6 edna po4erpka ot men.Xaide da se vidim.Do kraq na sedmizata sam bolni4ni.Az 6iveq v Zorniza.

# 66
  • Мнения: 3 504
 и като сте готови, кога ще видим Мими като нашите аватари с име, с пол, с публикации, с др. екстри newsm78

# 67
  • Мнения: 1 434
Ами на и аз това  чакам явно неможа да  влезе  с  паролата   утре дано да стане..  bouquet

# 68
  • Мнения: 3 504
То стана историческа Wink регистрация. Дано утре стане! Praynig

# 69
Az se kazva Mariq i sam na 28 godini.Imam edno dete i se kazva Ivan.6enenasam ot 10 godini.Novak sam s kopytrite.V momenta polzvam kop. na sestrami.Rabotq i se gri6a za sina.Iskam o6te edno dete ,no me iztrax mnogo da ne se povtori tova koeto mi se sly4va ve4e 5 godini.Tova sam az.Iko iskate o6te ne6to da yznaete za men pi6ete. smile3525

# 70
  • Мнения: 3 504
Марийчеее, какво стана с регистрацията? Голяма си терца, а между другото няма значение от кой комп пишеш след като си вкараш името и паралота. Но все пак е нещо, че дори като гост се включваш тук. Peace

# 71
Zdravei Rossoneri.I az ve4e neznam kakvo stana.Trqbva da pomolq nqkoi da mi pomogne.Sega pak mi izliza porola.Ni6to nali taka pak moga da op6tyvam s vaz.Mnogo se radvam 4e podar6am vraska s nqkogo za na6ite ob6ta  bolka. Hug

# 72
  • Мнения: 3 504
Като ти иска парола, ти какво правиш - даваш ли я или... аз съм си съхранила линка със зададено има и парола и автомитично си влизам във форума чрез моята ел поща, където получавам съобщения по коя тема има писано.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 351
Активира ли си линка изпратен ти на пощата.Докато не го активираш няма да ти е активна регистрацията.Влезни си в E-mela.Би трябвало да имаш съобщение от форум бг.мама.Там ти пише натисни тук.Натиска се едни цифрички и буквички, които се оцветяват като преминеш върху тях с мишката.Те са линк.Точно тези цифрички и буквички натисни с мишката.След това при влизане във форума ще те пита за име и парола.Напиши ги и ако те пита в изкочило прозорче дали да ти запомни името и паролата - натисни да.И трябва да стане.

# 74
Az li sam tapi4ka ili ne.Tam mi izliza gre6ka(va6iq profil ve4e e akteviran) a az nesam pisala nikakav profil.

Общи условия

Активация на акаунт