Търся ето количка сгъваема тип чадър,за след година,година и 6 месеца:

  • 3 018
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Имам на Чиполино модел Ерика 6.5кг.От каката е и после я ползва племенницата-все още е здрава и сега пак ще я ползвам.Май беше 50лв. тогава,но си изби парите отдавна. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 089
еспри, мила, че аз с такова комовксо возило таралянкам петранчето. отвратно е. вярно, че е немско и няма трошене, вярно е и че количката е лека и се сгъва до съвсем тънко положение. но аз повече добри страни не виждам. гумите са малки, което значи че изобщо не е проходима, дръжките са 2, т.е. с една ръка не можеш да буташ (като се имат предвид и малките гуми), багажник няма, покривало за слънце няма /е, айде, като иде реч за по-голямо дете - о.к./, борд няма /аз взех от една количкка на чиполино/. а че е здрава, здрава е - аз такова блъскане я млатя в пристъп на ярост, когато не успея да мина поредния дребен тротоар/бордюр, а тя не се чупи. даже не се е и изкривила. единствено по тая причина си я лашкам още - 'щото не ще да се счупи.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 568
Има на Илиенци по от 25 до 40 лв. в зависимост от модела. Здрави са.

# 19
  • Мнения: 3 089

абсолютно вярно  Peace
ние взехме такава, защото щяхме да пътуваме с детето по самолети. искахме да е нещо евтино, дето няма да ни е яд, ако го откраднат/затрият по летищата, да се сгъва много добре, да е леко и да няма излишъци по него. за пътуване е супер, но за ежедневно използване не ме кефи, но понеже се оказа здраво возило, затова сега с него се шляем.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
майце,моето возило е в момента е МОНИ,тараласник за 58 лева от Илиянци.разчастила съм я максимално,тоест,няма сенник,няма дюшек,няма багажник.В момента тежи точно 4.5 кг.Но не влиза в багажника на колата,пробвах вече и затова търся онова по маломерното.За да мога да се паркирам някъде в центъра и да върша работа.
Ето снимка на сегашното ни возило:
http://new.photos.yahoo.com/adriana_tzenkova/album/5764607623107 … 928803042987531/4
Рзбира се махната е преградата и сенника,както и багажника.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
мами,купих си количка-китайска от Маресел.не знам дали ще е паянтова,но за това което я искам върши работа!!!!
мерси на всички които ми писаха:-)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
мами,купих си количка-китайска от Маресел.не знам дали ще е паянтова,но за това което я искам върши работа!!!!
мерси на всички които ми писаха:-)



дай снимкаи цена,моля те:)
Честито ново возило!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
е я снимам ,сега е в багажника на колата,не мисля да я катеря до нас.Струва 55 лева.Имаше и по 59,с твърд гръб,но с по големи колела.Тази няма твърд гръб,ама на мен не ми и трябва.
парадикса е,колички за кукли струваха по 60-70 лева:-)))))

# 24
moga da ti prodam moyata na MAG model Kaliforniya mnogo e stabilna i e savsem nova v jalto s oranjevo kombinaciya tip chadar e i e leka, matriyata e trudno promokaema i si ima dajdobranche.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
moga da ti prodam moyata na MAG model Kaliforniya mnogo e stabilna i e savsem nova v jalto s oranjevo kombinaciya tip chadar e i e leka, matriyata e trudno promokaema i si ima dajdobranche.

Благодаря,но се опасявам,че няма да се побере в багажника.тази е  за сега е идеална.Знам ги тези Маг,наистина са хубави.Ще я продадеш лесно:-)

# 26
  • Мнения: 1 640
moga da ti prodam moyata na MAG model Kaliforniya mnogo e stabilna i e savsem nova v jalto s oranjevo kombinaciya tip chadar e i e leka, matriyata e trudno promokaema i si ima dajdobranche.

Благодаря,но се опасявам,че няма да се побере в багажника.тази е  за сега е идеална.Знам ги тези Маг,наистина са хубави.Ще я продадеш лесно:-)
Маг Ингланд са хубави,здрави и удобни най-вече колички,но лятната "КАЛИФОРНИЯ" не е лека,прилича много на комбинирана,функционална е и подходяща за новородено,НО не е лека-тежи 8 кг!Почти колкото комбинираните "Принцес"/9 кг/.Така че ,не я представяй за лека в тази тема,дето се търси най-леката възможна.Не пасем трева!И тук не е продавалник.
  Извинявам се на авторката,че"се разпореждам" в нейната тема.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
moga da ti prodam moyata na MAG model Kaliforniya mnogo e stabilna i e savsem nova v jalto s oranjevo kombinaciya tip chadar e i e leka, matriyata e trudno promokaema i si ima dajdobranche.

Благодаря,но се опасявам,че няма да се побере в багажника.тази е  за сега е идеална.Знам ги тези Маг,наистина са хубави.Ще я продадеш лесно:-)
Маг Ингланд са хубави,здрави и удобни най-вече колички,но лятната "КАЛИФОРНИЯ" не е лека,прилича много на комбинирана,функционална е и подходяща за новородено,НО не е лека-тежи 8 кг!Почти колкото комбинираните "Принцес"/9 кг/.Така че ,не я представяй за лека в тази тема,дето се търси най-леката възможна.Не пасем трева!И тук не е продавалник.
  Извинявам се на авторката,че"се разпореждам" в нейната тема.


Извинена си:-)

# 28
  • Мнения: 1 455
esprit колко тежи тази която си купила?
Понеже и аз търся от този модел,който продаваха в Комо и ще ми трябва лятото,за едно пътуване до Турция,та не ми се дават много пари за количка(имам си хубава лятна,но като се сгъне не е толкова малка,а и тежи)

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
esprit колко тежи тази която си купила?
Понеже и аз търся от този модел,който продаваха в Комо и ще ми трябва лятото,за едно пътуване до Турция,та не ми се дават много пари за количка(имам си хубава лятна,но като се сгъне не е толкова малка,а и тежи)



не знам,но е лека,носи се на рамо сгъната

Общи условия

Активация на акаунт