В чуденка съм...

  • 2 024
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 455
И мен ме вълнува този въпрос,та се записвам в темата.В Комо съм виждала интересен комплект прибори за суши.Картина според мен не е подходящо,просто на мен са ми подарявали и така си стоят опаковани.

# 31
  • Мнения: 660
skorpi, за колажа - аз бих обиколила по-големите фото-ателиета. Даже по-скоро бих се обадила по телефона да питам извършват ли такава услуга. Понеже съм виждала да предлагат обработка на снимки във Фотошоп, да слагат рамки, правят шаржове и всякакви подобни услуги. Почти съм сигурна, че и колажи правят!  Peace

Аз ползвам услугите на това студио - http://www.fotolan.info/, виж и в Кодак.

Успех Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 700
А защо не им подариш ваучер на определа от теб стойност, с който да си купят каквото на тях им хареса. Доколкото знам такива има в Бонжур и Технополис.

# 33
  • Мнения: 410
skorpi, за колажа - аз бих обиколила по-големите фото-ателиета. Даже по-скоро бих се обадила по телефона да питам извършват ли такава услуга. Понеже съм виждала да предлагат обработка на снимки във Фотошоп, да слагат рамки, правят шаржове и всякакви подобни услуги. Почти съм сигурна, че и колажи правят!  Peace

Аз ползвам услугите на това студио - http://www.fotolan.info/, виж и в Кодак.

Успех Simple Smile

Благодаря,ще проверя и ще поразпитам насам-натам,та дано намеря някъде където правят колажи Peace

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Значи, съществуват безброй много магазини за сувенири и подаръци. Влизаш в един такъв и поне 5 обекта са ти в желанията. като имаш предвид, че човека ти е близък приятел, можеш да си избереш някой по-пинизчийско!

Мен много мекефят разните му там рицари на кон, макети на кораби, морски рул - часовник или автомобилна гума или... Ох, абе много са.
Има рицарски щит с 2 саби декориран или има много интересни индийски или индиански пластики и мини-статуи...


Нооооооо, помисли си и за тенджУрка под налягане, примерно  Laughing Или масажираща възглавничка, стол и т.н.

П.П: Лиска, много се надявам, никога да не почерпим от опита на западняците в таз дейност. Струва ми се много грозно и гадно.  ooooh! Ти купуваш това, а той онова.... Ама няма не искам, няма недей. Речено, отсечено  Sick

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 20:24 от Шани

# 35
  • Мнения: 2 891
Аз съм от практичните и бих попитала от какво имат нужда, както и бих раздухала какво ще подарявам, за да няма неприятни дублажи.
п.п. Пинизчийско - Пиниз

# 36
  • Мнения: 1 942
На сватбата на най-добрия ми приятел му бях подготвила номер. Станах и поисках микрофона. Казах "А седа Д. е вече семеен и е редно всички мацки, които са имали джиджи-биджи с него да му върнат ключовете, които е раздал. Аз ключ от неговия апартамент нямам,  ама това си е за него". И им подарих белезници с пухчета /38 кинта се изръсих за тях  Crossing Arms. После всички млади жени в залата станаха и му оставиха на масата пред него ключове /бях ги раздала предварително Wink/ Получи се с страхотно настроение.  Joy

# 37
  • Мнения: 2 891
На сватбата на най-добрия ми приятел му бях подготвила номер. Станах и поисках микрофона. Казах "А седа Д. е вече семеен и е редно всички мацки, които са имали джиджи-биджи с него да му върнат ключовете, които е раздал. Аз ключ от неговия апартамент нямам,  ама това си е за него". И им подарих белезници с пухчета /38 кинта се изръсих за тях  Crossing Arms. После всички млади жени в залата станаха и му оставиха на масата пред него ключове /бях ги раздала предварително Wink/ Получи се с страхотно настроение.  Joy
Много сладко!

# 38
  • Мнения: 391
Аз питам какво искат.
На последната сватба,на която бях поканена ,подарих картина - младоженците си я бяха избрали и даже си я бяха запазили в галерията.

За практичните подаръци - зависи. Хората имат нужда от различни неща.
Особено скъп за мен е един от подаръците от сватбата ми ,които  е от "непрактичните" Simple Smile
Виси над леглото на малката  и озарява цялата стая.
Но и  практични подаръци харесвам Simple Smile 

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 20:38 от Desi_slava

# 39
# 40
  • Мнения: 410

Бая зор ще видя докато го дърна от отвъдното,че да се появи,с панделка на вратлето,като подарък hahaha

# 41
  • Мнения: 605
Прегледах набързо предишните страници и май не видях моето предложение, което е:
ФОЙЕРВЕРКИ /може и ЗАРЯ  Grinning/Страхотно преживяване е да гледаш фойерверки в своя чест.
Мисля, че е незабравим нематериален подарък.

Общи условия

Активация на акаунт