СРЕЩА НА НОВИТЕ КУЧЕТА:)

  • 10 816
  • 352
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 524
Даааа, заплаших аз че ще цъфна на срещичката на 10, но от уговорките на момичетата нищо не разбрах, вие сте лоши  newsm45, нито часа ми стана ясен, нито мястото, да ви имам и уговорките.

# 346
  • София
  • Мнения: 3 524
Споко Меги, другия път  Hug Няма страшно  Mr. Green
Преглеждай тук за дата час и място и ако не разбереш нещо пусни едно ЛС ня някой който ще ходи и така  Peace

# 347
  • София
  • Мнения: 966
Съжалявам момичета, но и на мен ми изниктна ангажимент и неможах да дойда. То и без това бях вкисната заради лелката, но вече предприемам друга тактика.

# 348
  • Мнения: 989
Миме, за събота и неделя няма да мога, но ако имате желание и възможност може през седмицата някоя вечер след работа да се видим.  Hug

# 349
  • Мнения: 270
Ние другата седмица ще изнасяме багаж по всяка вероятност  Mr. Green и незнам дали ще мога  Sad ама то не се губи по нататък пак Wink
Герката кажи ти за събота как си с ангажиментите

# 350
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Миме на работа съм до 5 ама после мога да мръдна за кафенце до към 18-18,3,че вечерта съм на рожден ден на моят мъж на баба му,ако искаш пиши на лични да се разберем нещо

# 351
  • Мнения: 989
ама то не се губи по нататък пак Wink
Разчитам на това, че иначе ще ми е много мъчно, че не сме се запознали лично.  Hug  А пък може и ние да си направим седмични срещички или двуседмични поне  hahaha

# 352
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичета айде да си пуснете нова тема за срещи, че тази доста набъбна  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт