Направихте ли си мартенички?

  • 1 559
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Spain
  • Мнения: 3 750
направих ги Simple Smile
след отговора "въх забравих" ме хвана голям срам и понеже не полу4их ни една тази година (така и не разбрах защо  Rolling Eyes ) си ги направих аз ..
Тандори мерси за "напомнянето "
Simple Smile  Sunglasses

# 31
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Искам, но не ми остана време. Дори миналата година бях направила големи за работата ми. Тази година съм много зле с празниците. Нито Коледа, нито сега, нито Великден отбелязвам като хората.

Но съм много щастлива, защото получих 3 от България.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 32
  • Мнения: 295
Едно време правих, даже пращах и бяха сащисани, че от чужбината им идват мартеници. Но сега нямам време, пък и нещо от няколко години не съм слагала. Тия, дето ги получаваме от БГ, ги окачам някъде за красота, една голяма за колата и това е. Въпреки че си е доста езически обичай, свързвам си го с БГ и затова си го обичам.

# 33
  • Мнения: 3 611
Под нас един българин има малка пицарийка. Преди 2 години на 1ви март го видях и го питах що не си е кичнал мартеничка, пък ако няма аz ще му подаря една. Отговорът му направо ме  #Crazy "Мартеница ли? Че то не е модерно"
Толкова бях въzмутена, че даже писах темичка тук.


П.С. Май бая е минавала метлата иz целия форум   Confused

# 34
  • Мнения: 7 914
"Мартеница ли? Че то не е модерно"


Я всички да се облечем като мадамата на аватара ми, че бодиарт-а е многоооооооо модерен  Mr. Green

# 35
  • Мнения: X
Tandoori, твоят може би е още малък, с Криси почнахме, когато беше на 4.5год - завързвам заедно кончетата и докато гледаме някое филмче, той държи крайчето, аз навивам докато може, после събирам двата края, изпъвам ги добре, за да не се усучат грешно и завързвам

тази година даже приготвихме кратко обяснение, оформено и навито като папирус и вързано с малка мартеничка

днес раздавах насам-натам мартенички заедно с този папирус, всички много се радваха
детето ще носи утре в училище, защото днес цял ден са на екскурзия да карат шейни някъде из планините

Общи условия

Активация на акаунт