Айрън Мейдън в БГ

  • 1 875
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 187
Мъж ми им e ГОЛЯМ фен,аз не чак толкова. Чакам да дойдат АC/DC.  superuu

# 31
  • Мнения: 467
Ше се разорявамееееееее:-(( Laughing
Вече купихме 3 билета за Blackmore`s Night. Мъжо го увещах, даже и едно родителско тяло привлякохме... За Мейдън обаче, отговорът си беше НЕ:-(( Така, че ако си намеря някое другарче .....още 30 фръкнаха....

И аз имах билет за предшния концерт! И голяма компания бяхме.... и по-млади... и по-луди...
Е, дано да се "видим" на лайфа!!! Peace Hug

# 32
  • Мнения: X
Днес е хубав ден вкъщи...съпругат гледа обнадеждаващо въпреки тридневното цупене.....да са живи и здрави "Мейдън" newsm44...пък ако и аз уредя едно кърмаче някъде Thinking/че баткото отсега вече е с разписан пътен лист за 4ти юни/-може и да  съм там..../и тоя път няма да съм най-отзад,че аз за разлика от Еовин ,Парадайз Лост ги гледах от последната редица столчета Embarassed/

# 33
  • Мнения: 239
Баце, на такива групи с напикани дънки и жалка музика в наши дни се кефят само феновете на Селтик от Каварна. В Каварна е яко. Там се гордеят с това, че са рок столицата на БГ. Канят некви пропадняци, които от 20 години не са виждали сцена и вече са рок столица.

Истината за Каварна е, че Цонко е видял какви са аборигени и не случайно е решил да прави бизнес точно при тях защото са толкова тъпи, че си е престъпление срещу еволюцията направо ако се сещате за кои фенове на Юрая Хийп говорим.

# 34
  • Мнения: 5 618
Ех, хора, завиждам ви за около 10те годинки над мен...И на Металиката сте били, и на предния Мейдън Hug
На Металика и аз не отидох и много ме беше яд, но трябваше да избирам концерт или явяване на държавен изпит и предпочетох второто. Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 7 837
Супер.
Дано наистина дойдат. Много тъгувахме навремето, когато отложиха концерта в БГ.

# 36
  • Мнения: 3 271
Бройте ме и мене, тоя път съм там. На мен на тоя стадион ми върви, за разлика от тоя в Стара Загора ( за проваления концерт на Скорпиънс говоря, мъкааааа) или в Каварна (далеко и съкпо, мъкааааTwisted Evil

Подписвам се и аз!! Сутринта с мъжа ми обсъждахме епопеята ни със Скорпиънс и се надявахме поне сега Мейдън да видим  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 413
Там съм !  newsm20

# 38
  • Мнения: 3 091
отиваме!

# 39
  • Мнения: 3 611
Таман си викам там съм със сигурност и гледам то чак на 4ти юни ще е , пък аz до май месец ще съм си в БГ...  Confused

# 40
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Там съъъъм! Малко соленичко ще ми излезе....на 31.5 на Инексес, на 4-ти на Мейдън...  Thinking
Няма да пропусна!

# 41
  • Мнения: 2 022
АннаЛий, хубав аватар имаш !  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 349
Там смееееееееееееееееее :superuu  superuu  superuu

# 43

АннаЛий, май си фен на Dream Theater  Grinning

сори за офф-а

# 44
  • Мнения: 413

АннаЛий, май си фен на Dream Theater  Grinning

сори за офф-а

Определено съм фен на ДТ - заклет и завинаги! Heart Eyes (и аз сори за офф-а, няма да се повтаря)
Но въпреки прогресарския си уклон, смятам да остана без въздух на концерта на Мейдън (дай боже поправителният изпит на СМЕ да е успешен)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт