ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 305
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 801
и аз не го харесвам този магазин, като бях бременна ходихме в детското "отделение" и продавачките не знаеха какво е  бебешки шезлонг та се наложи да отида да им го покажа, под носа им беше, ахахахахахаха

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, нещо ми се върти в главата, че на 8-ми март някакъв изпит трябваше да имаш. Ходи ли, взе ли го?  Thinking

# 242
  • София
  • Мнения: 9 880
Уф,ние днес ходихме до този магазин,имам предвид Технолукса.Ами да ви кажа направо ме убиха тези хора-има ДВД-та по 20лв.Мъжа ми направо беше готов да купи.Оказа се обаче,че от около 7-8 изложени нито едно не работи.
А в детския магазин намалението е само частично,по -големите неща не са намалени.Например едно младо семейство искаше да вземе кошарка,но при нея намаление няма.

# 243
  • Мнения: 1 953
Дикси, нещо ми се върти в главата, че на 8-ми март някакъв изпит трябваше да имаш. Ходи ли, взе ли го?  Thinking

Ааа, не съм аз.Имах на 8 декември за последно  Laughing
И аз отидох днес в Технолукс, но се качих направо на детския етаж.Големи боклуци.Взех едно домино  Crazy

# 244
  • Мнения: 421
е нищо,аз имах изпит днес Simple Smile и го взех

  фурор ...твоят масажист Илиян е мой добър познат и мои "солариуамист"  ха ха ха Simple Smile Изключително свестесн и силен човек...

# 245
  • Мнения: 5 026
Фурор, май бях чела в някоя тема преди, че се занимавате с йога. Анатоли се абонира за какви ли не списания и каталози и днес е пристигнало едно за йога, но няма да ни влезе в употреба  Mr. Green На английски е и ако проявяваш интерес при някое излизане ще ти го дам.
 


  фурор ...твоят масажист Илиян е мой  познат Изключително свестесн и силен човек...[/b]
Да, аз познавах и жена му-завършиха една година преди мен. Голяма трагедия ги сполетя  Sad

# 246
  • Мнения: 801
аз съм ходила няколко пъти на масаж при Илиян - страшно е кадърен, така ме отпуска, нямам думи......ако можех, щях да ходя по-често, но  времето не стига, няма кой да гледа Радоска....
а какво му се е случило - и на мен ми изглежда мн силен човек, а и май преди е бил масажист на футболен отбор........

# 247
  • Мнения: 801
Атракция, правилно се сещаш, аз в Търново ходех на йога 2 години, но откакто съм в Плевен, нещо не ми допада тук как водят йогата. с една колежка в една от залите на музея правехме йога упражнения, ахахахахаха, докато директора беше в отпуска, разбира се.....тогава съм била бременна, но не зъм знаела, после продължих в къщи с Йога за бременни, много ми помогнаха дихателните упражнения при самото раждане  Blush
А иначе няма проблеми с английския - дори ще си го опресня, че отдавна не съм се занимавала., в случай, че ми прехвърлиш това списанийце....
ей забравя се езика, ако не се практикува, особено френския, ахахахахахахахахахах  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 421
Simple Smile къде в Плевен има йога...на мен ми е голяма мъгла тая област,но винаги съм проявявала желание...и все виках "Оф,защо не живея в ...Пловдив например"...тъка нищо няма Simple Smile

  А... за трагедията - да голяма трагедия,Атракция.Именно за това казвам,че е много силен човек

# 249
  • Мнения: 5 026
Ох, да ви се оплача, че Божидарко ни е болен. Заразихме го  Sad От 3ч през нощта беше с Т около 38 и към 5,30 успяхме да я смъкнем. Сега е весел, бжез Т, но кашля. А е неделя, има само някакъв дежурен лекар в поликлиниката и  ми е толкова неприятно, че трябва да звъня на лекаря му-ще има да мрънка...надали ще иска да го докараме до тук да го прегледа и май ще чакаме до утре. Е,оплаках ви се.

# 250
  • София
  • Мнения: 9 880
Атракция,защо все пак не го заведете в поликлиниката,нищо че е дежурен лекар.Все пак е добре да го види педиатър.Скоро да оздравявате!

# 251
  • Мнения: 801
понякога дежурните лекари се отнасят с повече внимание, отколкото личните, така, че Атракция - заведете Бужи.....

# 252
  • Плевен
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

Най-сетне и аз да намеря 5мин свободно време, за да се разпиша(за да не ме забравите:)))

Много се радвам, че сме толкова много, а всеки ден се увеличава бройката на плевенските мами.

По въпроса за професиите-аз съм акушерка и отново се връщам в болницата-в интензивен неонатологичен сектор (дано на никой  не му се налага да ме търси). Съпругът ми е монтажист, оператор и "четец" на новини в Плевен Спринт(иначе е актьор по професия). Синът ни засега е само беснеещо торнадо.

Много съжалявам, че никога не мога да присъствам на срещите-но нямам физическа възможност.

Чао ви и до скоро

# 253
  • Мнения: 262
Фурор, каква е тази йога за бременни?
Дай малко разяснения, моля!

# 254
  • Мнения: 5 026
понякога дежурните лекари се отнасят с повече внимание, отколкото личните, така, че Атракция - заведете Бужи.....
Свързах се с педито, обясних му състоянието на Бужи и заръча да давам Панадол, Синекод/т (не съм купувала до сега) и да капя Виброцил. Утре ще го заведа на преглед.

 Да питам- знаете ли къде възстановяват матраци в града? Преди бях намерила телефон и адрес-някъде на "Сан Стефано" (даде ми го една мацка от магазина, където работи Tess -да не е била и тя), но го затрих някъде. Нашето легло е  с р-р 130/190 и за такъв матрак ни искат около 250 лв и нагоре...то ще си купим нова спалня за тия пари  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт