ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 288
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 262
Атракция, аз в такива случаи се обаждам на д-р Българанов. Може да направи и домашно посещение. Обикновено ми излиза по-евтино и лекува Димана с евтини, но ефикасни лекарстава. Ако искаш, мога да ти пусна тел. на лични.

# 256
  • Мнения: 5 026
Атракция, аз в такива случаи се обаждам на д-р Българанов. Може да направи и домашно посещение. Обикновено ми излиза по-евтино и лекува Димана с евтини, но ефикасни лекарстава. Ако искаш, мога да ти пусна тел. на лични.
Мерси, Гретхен! Или го прати на мейла ми - нали ти пращах снимки и го имаш. За сега ще се въздържа от визита на доктори, защото за момента е ОК положението, но да го имам. Сега ,като се събуди ще меря пак Т, дано няма.

# 257
  • Мнения: 15
Здравейте Плевенски Мами!  bouquet
И мен ме пишете тук.След като има има мама от Левски ,
аз пък съм от Белене,а то е също Плевенска област като Левски.
Моят рожден ден е на 05 април-1967г. Joy
А синът ми Ивелин-е на 06 август-1990г.

ПП.
Аз се записвам само за форума,но за срещите-едва ли!?
Нямам финансовата възможност да пътувам.

ППП.
Има ли някоя друга мама от Forum.Bg-Mamma от Белене? newsm78

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте!
Ние се завърнахме от Трявна. Много беше хубаво.Повеселихме се, потанцувахме, поразходихме се, поизморихме се и нямам търпение да стане 9 довечера,че да легнем с дребния да спим. То май от почивката се върнахме по- изморени, вместо отпочинали.
Видях,че сте си говорили за йога. В дата.бг има разни филмчета с упражнения. Аз си свалих от там пилатес, фитнес, разтегателни упражнения, belly dance. Ама първия път като направих 40 минутна програма и после не можех да ходя една седмица.
Снимки тук

# 259
  • Мнения: 2 556
Atrakcia, аз сега имам на склад по една поръчка няколко матрака Милано размер 125/190 на супер изгодна цена, измерете леглото дали би ви свършил работа такъв матрак. Иначе наистина нестандартните матраци излизат много скъпи за съжаление. Вижте вътрешните размери на леглото и ми звънни на 806037, Диана. Другото момиче в магазина е Камелия, ще я предупредя да запише размера ви и някакъв тел. за връзка. да видим  какво може да се направи.

Мъжът ми ходи на йога и е голям фен на здравословния начин на живот. Мисля, че курса по йога в Плевен е в читалището срещу Стоматологията, но вече и на още едно място май беше. Не знам точно, тъй като самата аз не проявявам интерес, но мога да го попитам.

# 260
  • Мнения: 2 070
Дикси, много ми харесва аватара ти.

Гретхен, аз имам книжка за йога и има вътре и за бременни, само да се сетя да я взема за Плевен следващият път като тръгнем натам е ще ти дам да четеш.

# 261
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
[
Ааа, не съм аз.Имах на 8 декември за последно  Laughing

Е, все 8-ми е било, и какво дипломира ли се вече? Взе ли специалност?

# 262
Честит Рожден ден! nbirthday на Даниел на мама natalia_viktorovna!
Мило дете,въпреки,че не те познавам,
ти желая здраве и щастливо, и усмихнато детство!

Мама на друго дете!  bouquet

# 263
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте!
Ние се завърнахме от Трявна. Снимки тук
Пламси, познавам част от компанията, с която сте били в Трявна - Влади и Деси. А другото семейство трябва да са кумовете им. Ти била ли си на тяхната сватба (май беше есента)? Деси не би да е бременна?

# 264
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден на Даниел!
Да е здрав и весел за радост на мама!
 newsm59

# 265
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте!
Ние се завърнахме от Трявна. Снимки тук
Пламси, познавам част от компанията, с която сте били в Трявна - Влади и Деси. А другото семейство трябва да са кумовете им. Ти била ли си на тяхната сватба (май беше есента)? Деси не би да е бременна?

Valja, не бях на сватбата им,че бяхме в Тунис по това време. А за другото семейство- да кумовете им са. И сега те ще се женят и май ролята на кумовете се разменя,но още не е сигурно. Иначе Деси не е бременна. Аз се шегувам с тях, че ще ги изчакам за първо дете, та тогава аз ще имам второ, че те само ме разпитват. Ти от къде ги познаваш?

# 266
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛ   newsm59

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ти от къде ги познаваш?
С Влади и Деси сме просто добри познати. С Влади се запознах служебно, а Деси преди много време трябваше да ме замества на работа, докато си седя в къщи и си гледам детето, но не й е било писано да работим заедно. Иначе с Влади се чуваме по телефона много често (основно по работа).

Аз се шегувам с тях, че ще ги изчакам за първо дете, та тогава аз ще имам второ, че те само ме разпитват.
Ами те и за сватбата бяха така, доколкото си спомням Влади се беше престрашил, а тя все мислеше и не се решаваше на тази стъпка, но най-накрая е склонила. Joy  Кой пита повече - Влади или Деси?
Ти ги познаваш от доста време предполагам?

# 268
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛ    nbirthday

Ми тя. Голямо питане. Всеки път като се видим. Ха-ха. Да не изтърват клюката.Simple Smile)). Че даже се чуди как така се наемам и искам да имам второ дете. Ама то като нямаш ни едно не можеш да разбереш нищо. Далеч са те от тези работи. Simple Smile
Ох, аз вече 3 пъти го допълвам този постинг, ама виждам ви всичките. По това време са ви оставили децата,а? За малко на компютрите.

# 269
  • Мнения: 1 951


Честит рожден ден на Даниел ! 


Е, все 8-ми е било, и какво дипломира ли се вече? Взе ли специалност?

Изпитът ми за специалност е този декември.Затова септември ще давам Мити на ясла за да имам поне 3 месеца за четене.Оффф, аз ако бях взела специалност щях да кажа........Камък ще ми падна от сърцето ако всичко мине успешно зимата  Praynig

Дикси, много ми харесва аватара ти.
Flutter Flutter Flutter

Общи условия

Активация на акаунт