ПЛЕВЕНСКА мартенска...

  • 10 289
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 026


Затова септември ще давам Мити на ясла

И аз обмислям вариант да се връщам есента на работа, но още не съм сигурна дали ще го направя. Много съм шантава-как ще го дам Божидар на ясла, не знам. Сякаш имам изключително чувство за собственост над него.
 Дикси, къде ще записваш Митачето?

 
Честит рожден ден на Даниел! Много здраве и късмет!

# 271
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Изпитът ми за специалност е този декември.........Камък ще ми падна от сърцето ако всичко мине успешно зимата  Praynig
Щом си стигнала до тук, ще го вземеш. Не се съмняваме в теб.  Hug

# 272
  • Мнения: 1 951
Дикси, къде ще записваш Митачето?

В "Щастливо детство".Това е тази ясла в улицата, която води от "Астория" към Билла вдясно.

# 273
  • Мнения: 5 026


В "Щастливо детство".Това е тази ясла в улицата, която води от "Астория" към Билла вдясно.
И ние на там сме се ориентирали, когато дойде момента. От моя приятелка знам, че е една от приличните ясли в града.

# 274
  • Мнения: 248
 bdbaloni
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИЕЛ![/size]
Колко е малък града. И аз познавам Влади.
За яслата да кажа, че съм много доволна от ясла "Дружба" (зад Статистика). Много добре се грижат за децата.
Хубав ден на всички!

# 275
  • Мнения: 1 951
Когато решиш да не би да се окаже, че няма места? Отидете по-рано да го уредите, защото ми казаха, че много трудно ставало за тази ясла с местата.Не знам дали е вярно. Аз понеже ходих с Мити на посещания в  центъра "Щастливо дете", който е в тази ясла ( масажи, напътствия за правилното нервно-психично и физическо развитие - такива работки) и това ми давало право да си запиша детето без да чакам ред и т.н. Поне така ми обясни жената, която се занимава с този център.Аз за всеки случай юни пак ще отида и ще гледам да уредя нещата.

Ей, тоз Влади...много жени го познават...  Whistling

# 276
  • Мнения: 5 026
Когато решиш да не би да се окаже, че няма места? Отидете по-рано да го уредите,

Ще отидем-за всеки случай! Сега ли се подават документи за есента? Все си мисля, че още е малък за ясла, ама...нали казах,че съм шантава  Crazy

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Атракция, мен ако питаш още през януари е трябвало да подадеш документи. Тук не е като София, но аз за мое успокоение подадох молба за градина на 5.01.2007г. Даже си мисля, че в ясла по-трудно се влиза, защото градините са  много, а яслите по-малко.

# 278
  • Плевен
  • Мнения: 1 418

Ей, тоз Влади...много жени го познават...  Whistling
Ти познаваш ли го? Да взема да му се обадя, че има почитателки в този форум  Joy. Ей, човека е семеен отскоро, , знам ли аз....

# 279
  • Мнения: 801
алоооу, някоя от мамите с поотраснали дечица да си продава лятната количка?
Гледах тук една за радоска, но се оказа, че някак си не й е удобна(а иначе количката е суперска - втора ръка е, чужбинска Wink и много запазена) - потъва в нея, а коланите и са чак до раменете. Пък нали аз си падам по неща употребявани и изпро
бвани вече, ахахахахаха. Радост ми публикува преждевременно отговора, ахахахахаха
ДРаго ме врънка да я вземем тази, но аз се чудя - след време може и да и е удобна, ама сега някак, а иначе е много атрактивна количката, хем убава, хем евтина, хем запазена, ..... newsm78

# 280
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честит рожден ден и от мен за Дани.Да е жив и здрав.Дикси блазе ти,че скоро ще вземеш специалност.Аз трябваше да се явя май тази година,но прекъснах заради малкия и юли мисля да продължавам.Януари месец подадохме молба за ясла "Дружба"и дано приемат Марио,че не знам какво ще правя,няма кой да го гледа,а аз нещо затъпявам откъм медицината.

# 281
  • Мнения: 5 026
Това явно е най-гадния бебешки период-почти проходил. Иска да е навсякъде,ама още не е толкова стабилен ,за да обикаля сам. Разказа ми играта от сутринта, сега заспа изморен, та чак сега сядам да си допия кафето. Гледам, че сме на 15 стр. ,та ще взема да се позабавлявам и да пусна нова тема. Идеи за заглавие?

# 282
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Атракция извинявай ама да те питам ходихте ли при Гатев за ваксината?Ние никога не ходим на време пък се чудя дали в момента има от тези ваксини за паротит-морбили-рубеола,защото във форума една мама беше писала,че при тяхното педи нямало за хепатитБ.

# 283
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Вас не ви ли събират заедно, когато шишенцето е едно и трябва да се разпредели на няколко деца? Нас ни уведомяваха месец предварително за точния ден и все звъняхме по телефона да не би да има някакви промени.

# 284
  • Мнения: 5 026
Атракция извинявай ама да те питам ходихте ли при Гатев за ваксината?Ние никога не ходим на време пък се чудя дали в момента има от тези ваксини за паротит-морбили-рубеола,защото във форума една мама беше писала,че при тяхното педи нямало за хепатитБ.
Не сме ходили. Ще го водя тия дни, но на преглед, че е болен. А иначе за ваксината Гатев каза около 15 да го заведем. Ние и без това около тая дата ходим на консултация, но сега ще се позабавим малко. Нали трябва да е напълно здрав за ваксината?

Общи условия

Активация на акаунт