Ето идва лятото горещо, нека всеки се похвали с нещо!

  • 10 847
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Хайде момичета на новата месечна темичка  newsm81
Да побъбрим на спокойствие  lalalala    action032 Дано не се превръща новата ни темичка отново в лазарет  newsm17 , за болестите , настинките  ignore2
За девойката с нов Уиндоус  hit , за тази , която вече е  ku-ku , но най-вече , за да поднесем пожеланията си за именни и рождени дни  newsm59  Gift Tada
За да споделя , ако изобщо стане този месец , че ще започна скоро диета  newsm55
А днес  , нека бъде един специален ден за вас , момичета ... с моята магия за щастие babydust7  Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 20:40 от renci

# 1
  • Мнения: 1 671
Тържествено обещавам за болести дума да не отварям в тази тема!

Размахвам магическата си пръчка над всички вас, произнасям най-силното заклинание за здраве, слънчеви дни и спокойствие!

Сега се стягам, ще пазарувам - мартенички - за всички вас, приятелки мои любими  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 472
Е Жени, изпреварих те! Аз почнах в края на февруари! Първо ще изкарам 20 дена на зелева супа, за да посваля малко повечко наведнъж и след това минавам на разделно с ограничени порции. Този път уж съм се зарекла пък да видим до къде ще я докарам. Със супата ям и зеленчуции и плодове и ограничено количество сирене и кис.мляко. Стискайте ми палци моля ви се, че имам да сваляммммммммммммм многооооооооо чак ме е срам да кажа Sad

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Оууу, значи ставаме много свалячки, а? Mr. Green

Айде като се наканя и аз (за кой ли път) шъ съ обадя.

 

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Сега да споделя. На Иван Асен и Загоре в квартала беше паднал един кон.От тези дето теглят циганските каруци - дръглив и проскубан. Беше полегнал на една страна свил крака под себе си. Каруцата малко по настрани, а циганите объркани и притеснени обикаляха около него, потупваха го, подритваха, подвикваха. А то животинчето ги гледа с разбиращите си големи кафеви очи, подпръхва с ноздри и си седи - явно не може да стане.Препънал се в дупка между паветата, паднал, явно си е счупил крака. Нали знаете какво правят с конете които си счупят крак? А около него се събираха хора - зяпаха, обсъждаха, цъкаха с език, едни оставаха други продължаваха. И в цялата тая човешка суматоха, в центъра,  седи това невинно нещастно животно обречено на смърт от чисто човешката простотия, алчност и бедност. И ми стана хем мъчно - за животното което няма вина, че е там, но ще плати най-високата цена, за това, че аз нищо не мога да направя колкото и да гледам и да ми е мъчно и за това, че на толкова малко хора им стана жал. Хем се ядосах, че конят въобще се движи по улиците, за което не са пригодени ни копитата му, ни подковите, че въобще в 21 век една централна софийска улица е в такова плачевно състояние, че аз като човек съм безсилна да помогна. И така, и аз като повечето хора погледах, попитах какво-що, поцъках с език съчувствено и си продължик гузно, тъжно и малко с яд на целия крив свят към къщи.

# 5
  • Мнения: 2 534
Ей , Раде , все едно кратък разказ от Елин Пелин прочетох , много прочуствено  Sad

Инче , пратих ти на лични бройките на подаръците за Доганово

Чухме се вчера с единия от рокерите , каза че няма да може да дойде , но ще ми изпрати един фотограф , за да ни направи снимки , докато се веселим


Лили б , защо си траеш  Mr. Green
Добре че случайно хвърлих поглед на рождениците  smile3508

Да ти е жива и здрави малката Кати и много да те радва и слушка ... и ти нея също  newsm59

Хайде , със здраве , и кат` се видим , да почерпиш  beer cook

# 6
  • Мнения: 1 671
Eй, добре че Жени е наблюдателна Whistling

Лили, честита ти рожденичка! Hug

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Лили честита рожденичка! Да ти е жива здрава, права, корава и тн. !

# 8
  • Мнения: 2 534
Честита баба Марта , момичета

На зелената морава ,
баба Марта днес раздава,
мартенички , мартенички ,
за големи и мънички.

Щом дочуха новината ,
в миг дойдоха от гората ,
Зайо Байо и Мецана ...

и тук става страшно , когато го пее Поли ...
- Бягай бабо Мецо , не плаши децата , маааш от тук

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 07:37 от писна ми

# 9
  • Мнения: 4 181
Е Жени, изпреварих те! Аз почнах в края на февруари! Първо ще изкарам 20 дена на зелева супа, за да посваля малко повечко наведнъж и след това минавам на разделно с ограничени порции. Този път уж съм се зарекла пък да видим до къде ще я докарам. Със супата ям и зеленчуции и плодове и ограничено количество сирене и кис.мляко. Стискайте ми палци моля ви се, че имам да сваляммммммммммммм многооооооооо чак ме е срам да кажа Sad
А бе Наси, а на Али това зеле как ще й се отрази  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 181
Лили да ти е жива и здрава рожденичката, малко на патерица вече , за което моля да ме извиниш   bouquet

# 11
  • Мнения: 472
Е Жени, изпреварих те! Аз почнах в края на февруари! Първо ще изкарам 20 дена на зелева супа, за да посваля малко повечко наведнъж и след това минавам на разделно с ограничени порции. Този път уж съм се зарекла пък да видим до къде ще я докарам. Със супата ям и зеленчуции и плодове и ограничено количество сирене и кис.мляко. Стискайте ми палци моля ви се, че имам да сваляммммммммммммм многооооооооо чак ме е срам да кажа Sad
А бе Наси, а на Али това зеле как ще й се отрази  Mr. Green

Ами Хриси аз не я кърмя, така че незнам. Дано не стана по-нервна от колкото съм, но за сега държа фронта Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 472
Честита Баба Марта момичета, момчета и малки калпазанчета!
Много усмихнати и много здрави!

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!

Ето, изберете си мартенички! Grinning




# 14
  • Мнения: 2 388

Сега да споделя. На Иван Асен и Загоре в квартала беше паднал един кон.От тези дето теглят циганските каруци - дръглив и проскубан. Беше полегнал на една страна свил крака под себе си. Каруцата малко по настрани, а циганите объркани и притеснени обикаляха около него, потупваха го, подритваха, подвикваха. А то животинчето ги гледа с разбиращите си големи кафеви очи, подпръхва с ноздри и си седи - явно не може да стане.Препънал се в дупка между паветата, паднал, явно си е счупил крака. Нали знаете какво правят с конете които си счупят крак? А около него се събираха хора - зяпаха, обсъждаха, цъкаха с език, едни оставаха други продължаваха. И в цялата тая човешка суматоха, в центъра,  седи това невинно нещастно животно обречено на смърт от чисто човешката простотия, алчност и бедност. И ми стана хем мъчно - за животното което няма вина, че е там, но ще плати най-високата цена, за това, че аз нищо не мога да направя колкото и да гледам и да ми е мъчно и за това, че на толкова малко хора им стана жал. Хем се ядосах, че конят въобще се движи по улиците, за което не са пригодени ни копитата му, ни подковите, че въобще в 21 век една централна софийска улица е в такова плачевно състояние, че аз като човек съм безсилна да помогна. И така, и аз като повечето хора погледах, попитах какво-що, поцъках с език съчувствено и си продължик гузно, тъжно и малко с яд на целия крив свят към къщи.

И аз го видях вчера. Направо ми се дорева. Ама имаше дошли ветеринари и му направиха система. Дано да спасят горкото животинче

# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406


И аз го видях вчера. Направо ми се дорева. Ама имаше дошли ветеринари и му направиха система. Дано да спасят горкото животинче

Дано! Praynig Много благодаря за информацията, аз когато минах от там все още не се знаеше какво ще се прави. Много кофти ми стана, че нямаше как да остана и да помогна с нещо.

Ама много гот така като сме от един квартал, ще можем да си клюкарим Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 388
хихи  Joy Joy Joy
пусни ми на лични телефон, да се уговорим да се видим

# 17
  • София
  • Мнения: 6 172
Честита Баба Марта!



Мартенички
народна

Щъркеле, щъркеле,
Завърти се наоколо!
Доведи си щърковците!
Да ни вземат мартеничките,
Да докарат ново лято!
Ново лято - топло лято!
Щъркеле, щъркеле,
Завърти се наоколо!



Пожелавам на всички най-слънчевото и топло лято и много щастливи моменти!

# 18
  • Мнения: 1 671
 Частита Баба Марта!

Да сте бели и червени, румени , засмени  Heart Eyes

# 19
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825

 
Честита Баба Марта!
Да сте здрави, весели и засмени!

# 20
  • София
  • Мнения: 6 172
Дами, много внимателно с консумацията на сладолед  Mr. Green!



Сладоледът помага при забременяване

# 21
  • Мнения: 1 671
Дами, много внимателно с консумацията на сладолед  Mr. Green!

...

Евче, нямаше си друга работа Crossing Arms
Сега посред нощите ли да пращам мъжа за сладолед newsm78
 Joy

# 22
  • Мнения: 1 272
Здравейте, момичета!
Честита Баба Марта! Бъдете бели и червени, румени, засмени!
Благодаря за пожеланията за малкото ми момиче! Макар и със закъснение ви черпя с  торта .
Дами, много внимателно с консумацията на сладолед  Mr. Green!
Чудя се защо нашето бебе стана от раз, а то защото и двамата с таткото ядем много сладолед  Joy Joy
Хайде лека и спокойна нощ!

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А дали сладоледа помага и за намирането на свестен мъж? Не за друго, но както обичам сладолед да не взема накрая да се окажа с още едно дете и пак без мъж? Цъ, цъ, цъ, а аз се чудя що така стана!

Mrs March, само да ви поздравя за чудесния аватар! Много ме изкефи!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 172
Mrs March, само да ви поздравя за чудесния аватар! Много ме изкефи!

Благодаря! Видях го преди няколко седмици и още тогава си го заплюх за март.  Laughing

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моля, много е готин

Обаче аз всъщност влизам да се оплача. Имам си чисто нов мъдрец мостоносител. До тук всичко е ок обаче понеже не съм имала зъб там и не съм свикнала с него така жестоко си захапах бузата, че си  е...  Whistling ... Ми оплаках си се, много боли ей

# 26
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
 
bg Честит 3 март!!!   bg
Нека винаги да си обичаме България и да предадем тази любов на децата си!

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честит празник момичета!

# 28
  • Мнения: 934
 bg bg bg
Честит празник Дами.
Да направим, така че децата ни да се гордеят с нашата родина.

Аз отивам да си взема дзвера от село, ако мога ще се пласирам утре на срещата

# 29
  • Мнения: 4 978
Честит празник Българки!   bg

Нека винаги да обичаме България и да предадем тази любов на децата си!

Марийче, много ме трогна пожеланието ти!
Понякога имам чувството, че повече се срамуваме отколкото гордеем, че сме българи.
Затова и ме радва всяка дума, пропита с обич към страната ни.

Владе, ще те чакаме утре!

# 30
  • Мнения: 2 534
Момичета , страхотно си изкарах в Доганово
Децата са просто страхотни , нямам търпение да ги видя отново
Времето беше страхотно , както сигурно сте забелязали , и тържеството се пренесе на двора , където настанаха големите игри

# 31
  • Мнения: 4 978
Момичета , страхотно си изкарах в Доганово
Децата са просто страхотни , нямам търпение да ги видя отново
Времето беше страхотно , както сигурно сте забелязали , и тържеството се пренесе на двора , където настанаха големите игри

Чакаме снимки  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 534
Моите снимки , за съжаление , са на хартиен носител
Чакам една друга мама да ми изпрати нейните , защото тя снима с цифров

# 33
  • Мнения: 2 534
Само погледнете кой се появи
Анимими , къде си душа  Grinning , ама как те излових  Mr. Green

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Анимими и аз те видях, къде се губиш?

# 35
  • Мнения: 2 534
Анимими и аз те видях, къде се губиш?
Сподели , че се надява да има възможност да дойде на малкото събитие , което направо ще си се превърне в голямо , ако дойде и тя  Grinning ... шегичка , егати , много са ми тъпи шегите , а дори не съм блондинка  Crazy

# 36
  • Мнения: 934
Анимими и аз те видях, къде се губиш?
Сподели , че се надява да има възможност да дойде на малкото събитие , което направо ще си се превърне в голямо , ако дойде и тя  Grinning ... шегичка , егати , много са ми тъпи шегите , а дори не съм блондинка  Crazy
Жени мила, ти си блондинка под прикритие:) и мойте шеги не са по-уми.

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А какво да кажем ние истинските блондинки освен, че си вярваме, че шегите ни са умни


А Анимими дано да дойде на представлението и да ни зарадва с присъствието си.

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в сградата на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

За трета поредна година ще бъдат изложени ръчно изработени предмети и украса, изработени от децата от Дома за деца, лишени от родителски грижи в село Доганово, доброволки от Движението и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза.
„Тази година планираме и голямо боядисване на великденски яйца на открито заедно с нашите приятели от дома в село Доганово”, разказаха доброволки от Движението. Средствата от базара ще бъдат предназна4ени  за Дома за деца, лишени от родителски грижи в град Златица,където живеят 40 деца на възраст от 0 до 3 години.


Това е темата в която да обсъждаме подробностите,моми4ета.Имаме дати и места за базара Hug HugТой е съвместен както виждате  с библиотеката,ще бъде на две места и ще имаме възможност да изложим доста неща SmileОт библиотеката се подготвят много сериозно ,а и на тях това е поредният базар.



Това инфо е за вас,в слу4ай ,4е някоя реши да ни навести Mr. Green

# 39
  • Мнения: 4 978
Това инфо е за вас,в слу4ай ,4е някоя реши да ни навести Mr. Green

Е, закъде без нас, бейби?!
Там сме  Hug

П.С. И престани с тия зелени човечета, 
че вече си се пристрастила към тях 
и ги раздаваш с и без повод  Mr. Green
  Wink

# 40
  • Мнения: 2 534
Честит празник , момичета   bouquet

Ей , тоя моя мъж ще ме умори , пита ме сутринта ...
- Гаджеее ( провиква се от коридора ) , да ти купувам ли цвете днес  ...  Sick
и това пет минути , след като се опита да ми развие теорията за комунистческия празник на жената ... , казах му да си ги коментира с приятели , а не толкова смело пред мен  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 2 388
Честит празник и от мен   :bouquet
Най-накрая приключих с майсторитееееееееееееее

Страхотен дееееееееееееееен

# 42
  • Мнения: 934
Честит празник Дами и весел ден

# 43
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ ,
бъдете все така борбени и всеотдайни, красиви и смели!
  bouquet

# 44
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, минавам само да си споделя, че не мога да си се начудя на акъла. Днес понеже имам празник и е редно като няма от кого да получа цвете и подарък да си купя нещо сама. Е да де, ама - не! Минах през центъра и вместо нещо за мен взех, че купих на Георги обувки! Ми да си ги носи със здраве, а аз ще си купя нещо за друг празник (не, че последните няколко, та дори и за коледа, не стана пак същото). Голяма съм шматка.

# 45
  • Мнения: 2 534
Момичета , ако някоя от вас е решила вече да се отърве от проходилка или лятна количка , нека ми пише .
Нещата са за дома в Златица , за бебешорите  Heart Eyes
Имат нужда и от тенти , за да им пазят сянка , че лятото много напичало , така че ако имате познати от фирмите , които си правят рекламни такива и имат желание да дарят , свиркайте

# 46
  • Мнения: 4 978
Момичета , ако някоя от вас е решила вече да се отърве от проходилка или лятна количка , нека ми пише .
Нещата са за дома в Златица , за бебешорите  Heart Eyes
Имат нужда и от тенти , за да им пазят сянка , че лятото много напичало , така че ако имате познати от фирмите , които си правят рекламни такива и имат желание да дарят , свиркайте

Имаш проходилка 1 бр. от мен  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 2 534
Вече ходи голямото момиче на леля Жени , нали , свидел бях  Wink

Момичета , с голямо съжаление ви уведомявам , че утре ще дойда чак за купона , някъде към девет вечерта . Мама е на банкет , трябва да изчакам Владко да се прибере  Confused

# 48
  • Мнения: 2 534
Момичета , с голямо съжаление ви уведомявам , че утре ще дойда чак за купона
Какъв купон , к`ви пет лева  Confused
Работихме си до 11 часа , поклюкарствахме още около час и айде ... по леглата  Sick
Аз си викам , като отида ще са свършили , ама не би  Sunglasses

# 49
  • Мнения: 472
Айде айде, не се оплаквай всичко си беше ок!

# 50
  • Мнения: 2 534
Айде айде, не се оплаквай всичко си беше ок!
Да бе , вместо да му ударим едни танци до зори , то какво ...
Сутринта разказвам на майка ми , колко много са ми натежали годинките , че предпочитам да си поговорим с вас и да се прибера да си лягам , рано , рано

# 51
  • Мнения: 472
Айде айде, не се оплаквай всичко си беше ок!
Да бе , вместо да му ударим едни танци до зори , то какво ...
Сутринта разказвам на майка ми , колко много са ми натежали годинките , че предпочитам да си поговорим с вас и да се прибера да си лягам , рано , рано

Ами с тая музика джиджи биджи какво да танцуваш Rolling Eyes
Виж ако беше ретро парти, нямаше да пия узо, а щях да денса

# 52
  • Мнения: 4 978
Айде айде, не се оплаквай всичко си беше ок!
Да бе , вместо да му ударим едни танци до зори , то какво ...
Сутринта разказвам на майка ми , колко много са ми натежали годинките , че предпочитам да си поговорим с вас и да се прибера да си лягам , рано , рано

Ами с тая музика джиджи биджи какво да танцуваш Rolling Eyes
Виж ако беше ретро парти, нямаше да пия узо, а щях да денса

Айде ако обичате тогава, организирайте следващата среща в денс клуб с ретро музика, моля  Hug

# 53
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не само ретро, но и с по-евтино пиене.

А сега да се оплача. Днес въпреки облаците, вятъра и студа, аз като млада майка ентусиаст реших да си изведа детето да потича и да подиша чист въздух в парка. Всичко чудесно, отидохме в парка, взех му зрънчо да има, той отиде на пясъчника и аз седнах с мисълта, че ще си повися поне 1 час, но не би! Я бяха минали 5-10 минути, я не когато Георги ревна с все сила пъхайки пясък в очите си.  Наложи се да си тръгнем защото се беше опитал да вкара пясъчника в окото си и не можеше да излезе само с рев. Та в къщи му промих очите с преварена вода в съпровод от неистови писъци и после сред крясъци и рев успяхме дружно с майка ми да му капнем и капки. Та така, вместо един приятен, тих, почти безлюден, облачен съботен слетобед ми се наложи да изживея малък кошмар изпълнен с рев, сълзи, писъци и красяци. Пак добре, че след вчерашната бутилка вино и водката у нас нямах махмурлук, че не ми се мисли...

# 54
  • Мнения: 472
Мацкиииииииии днес моят любим съпруг има рожден ден! Поздравявам ви всички с една запотена напитка, който каквато предпочита Party Heart Eyes Joy Wine Glass

# 55
  • София
  • Мнения: 6 172
Наси, да ти е жив и здрав!
Много да те обича и много да те слуша!  Laughing

# 56
  • Мнения: 2 534
Весел празник , Наси   bouquet
Много да те слуша и глези ... и ти него тоже  Wink

# 57
  • Мнения: 1 671
Наздраве! За здравето на съпруга на Наси!
  bouquet

# 58
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да му е честито, само радост и щастие да го съпътстват в живота!  bouquet

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 10:43 от Не съм

# 59
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ох момичета попиках се да се хиля докато разглеждах сайта за парти артикулите от темата. Вижте какво предлагат:
 279  Пепелник лайно  7,50 
21А  Малко лайно завито  3,50 
354  Лайно с химикал  7,00 
21D  Дълго лайно  4,50 
21B  Размазано лайно  4,50 
21  Голямо лайно завито  4,50 
39  Муха голяма  0,40
45В  Муха малка  0,35
268  Паяк обикновен 
и тн.
ми не се сдържах  Joy hahaha

# 60
  • Мнения: 1 671
Цитат
21  Голямо лайно завито  4,50 


Ей това искам да го видя, Раде дай снимки от сайта им, ако има
 Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 4 978

 Joy така не съм се смяла отдавна

21B  Размазано лайно  4,50 

Давам ги на прИмоция - левче за бройка, всеки ден по 2-3 авторски, уникати, завити в лачен памперс  Laughing

# 62
  • Мнения: 4 181
 newsm62
лайнца а, ще ни ги продават, точно на нас  Mr. Green

Наси, честит рожден ден на съпружеството   bouquet
Много да те обича, а ти да го поглезваш, но от време на време, че с хубавото лесно се свиква  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 472
Момичета на пияна глава благодаря за пожеланията. Имахме гости, събра готини подаръци, а сега следва малко  внимание на моята персона ако изобщо се вредя, че с тази пияна глава ........в момента за нищо не става
ахахахахаха
да живее червеното вино и едно коктейлче със спрайт и ментичка - велико нещо
пожелавам лека нощ с песен на уста
Давам тон вие сте наред....
Болен ми лежи Миле поп йорданов...............
хахаха
еле съм си македонка

# 64
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ето така се търси работа
http://pateshki.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=62487&df=45& … 556a4e146902f2919
А тук дали има работодателки?! Grinning Grinning

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ша гу зема, само да е убав по моите стандарти!

# 66
  • Мнения: 2 534
Аз ша гу зема, само да е убав по моите стандарти!
Да е `убав , кат` заболекаря , по възможност  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 472
Няма как да не се похваляяяяя, след 10 дена моята скромна милост е олекнала с цели 5 кг. Много съм щастливааааа, сега като включа и спорта и мисля, че до лятото ще съм пушка!
Стискайте ми палци, да си стана предишната Насинда или поне ето така:

# 68
  • Мнения: 4 978
Няма как да не се похваляяяяя, след 10 дена моята скромна милост е олекнала с цели 5 кг. Много съм щастливааааа, сега като включа и спорта и мисля, че до лятото ще съм пушка!
Стискайте ми палци, да си стана предишната Насинда или поне ето така:

Абе аз всякак си те обичам, ама щом имаш нужда...
Браво за волята   bouquet (аз нямам за такива неща)

# 69
  • Мнения: 472

Браво за волята   bouquet (аз нямам за такива неща)

Мацка, защото нямаш нужда!

# 70
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ша гу зема, само да е убав по моите стандарти!
Да е `убав , кат` заболекаря , по възможност  Mr. Green

И по-убав да е пак ще са прежаля и ша го зема Mr. Green

Браво Наси и аз все се каня, ама нещо ме домърмязава, а така добре бях почнала...

# 71
  • Мнения: 472
Браузвам си на спокойствие без никой да ме притеснява, отдавна бях мечтала за такова нещо,  ще оставя на фантазията ви да познаете къде съм! Party Joy hahaha newsm78

# 72
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,трябва ми дебела връзка в МТСП Praynig

# 73
  • Мнения: 4 978
моми4ета,трябва ми дебела връзка в МТСП Praynig

дай повече инфо, за какво става въпрос, за да видим можем ли и доколко да помогнем

# 74
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,трябва ми дебела връзка в МТСП Praynig

дай повече инфо, за какво става въпрос, за да видим можем ли и доколко да помогнем

писах на ли4ни,не е за форума,сори Rolling Eyes

# 75
  • Мнения: 2 070
Здравейте дами, минавам само да си споделя, че не мога да си се начудя на акъла. Днес понеже имам празник и е редно като няма от кого да получа цвете и подарък да си купя нещо сама. Е да де, ама - не! Минах през центъра и вместо нещо за мен взех, че купих на Георги обувки! Ми да си ги носи със здраве, а аз ще си купя нещо за друг празник (не, че последните няколко, та дори и за коледа, не стана пак същото). Голяма съм шматка.

Ради, не си единствената.  ooooh! Бях си спестила пари за дрешки за мен. Влязох в един ТСМ пълен само с дървени играчки, които бързо свършват и са когато останат от предназначените за чужбина. Купих и куклен театър и кухничка, ама много яка, вода даже тече, със шкафчета, които можеш да ползваш истински при липса на място. Но понеже не искам да я разглезвам и да получава големи и скъпи подаръци без повод - ще чака до 19 юни /рожден ден/, само аз не знам как ще издържа, защото нещата са много яки и знам колко ще им се радва. Седят в офиса и са ми трън в очите всеки ден.  ooooh!  ooooh!   ooooh!

# 76
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Деби, случайно попаднах на постинга ти в самотните, защо не казваш, че нещата при теб не вървят? Ако не с друго, то поне с по едно рамо (и бира) щяхме да помогнем!
Сега те видях, че надничаш.

# 77
  • Мнения: 2 534
Мацки , детски ортопед имаше само в Горна баня и ВМА , нали
Аз записах малката при Драганов , но часът и е чак за 16 април , а цял месец ще  Crazy
Дали в ГБ ще стане по-бързо , трябва да пробвам

# 78
  • Мнения: 934
Жени в Горня баня, не се минава през здравната каса за този род прегледи. На часно може и да минеш по бързо при някой от тамошните светила. Ти си реши все пак, но и драганов и горна баня са добри доктори.

# 79
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Малко за разведряване  Mr. Green

# 80
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз напоследък сама си пиша тука, но да споделя, че се оказа доста трудно човек да стане социално слаб. След няколко неуспешни опита си взех бланките за попълване и сега ме чака голямо търчане по институциите за да докажа, че не притажавам разни палати и тн. Ами това е ще споделя и какви документи се искат и как се взимат, ама като приключа с процедурата.

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Движение на българските майки съвместно със Столична Библиотека организира Работилница за Великденски чудеса. Събитието ще се проведе на 30ти март, 31ви март и 1ви април в мраморните фоайета на Столична библиотека на пл. Славейков в София  от 11 до 17 часа, както и на площад Света Неделя на 31ви март и 1ви април от 11 до 17 часа.

За трета поредна година ще бъдат изложени ръчно изработени предмети и украса, изработени от децата от Дома за деца, лишени от родителски грижи в село Доганово, доброволки от Движението и от приятели, съпричастни с благотворителната кауза. С безценната си помощ в изработването на сувенирите се включиха и децата от ДМСГ «Св.Параскева», гр. София, ОДЗ "Буката», гр.София, ОУ 'Св.Климент Охридски, гр.Бургас, децата от Национален учебен комплекс Горна Баня, Частно Основно Училище "Др. Петър Берон", децата от фондация "Покров Богородичен" и възпитаниците на СОУ «Христо Ясенов», гр.Етрополе.

„Тази година планираме и голямо боядисване на великденски яйца на открито заедно с нашите приятели от дома в село Доганово”, разказаха доброволки от Движението. Средствата от базара ще бъдат заделени за Дома за деца за медико-социални грижи в град Златица.


Великденските и коледните базари са вече традиционна инциатива на фондацията, която набира все повече съмишленици и подкрепа с всяка следваща година.
„Без помощта на десетките помощници, които ни помагат с изработването на предметите за базара, инициативата би била немислима”, споделят организаторите на базара.

# 82
  • Мнения: 4 978
Движение на българските майки ....

Не сме забравили, не бой се, нищо че някои сме на по 35  Wink  Hug

# 83
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Движение на българските майки ....

Не сме забравили, не бой се, нищо че някои сме на по 35  Wink  Hug

не съм се и усъмнила,но да споделя официално Hug

# 84
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Да споделя какви премеждия имах докато се прибера.
Наси и мъжа и ме оставиха на една спирка да чакам рейс и първо чаках поне 30 мин той да дойде, второ на спирката до мен се оказа, че е седнал воайор и си беше извадил ...  Sick, което не ми се е случвало от години, аз обаче много се издразних и на висок глас го попитах какво прави (не, че не ми е ясно де) , а той ми се пули тогава го попитах не го ли е срам, а той ми вдига рамене и пак мълчи, ми накрая го заплаших с полиция и той си тръгна. Странното е, че хората на спирката не реагираха, сигурно трябваше да се развикам, знам ли? Нооооо, това ми е било малко защото когато най-сетне дойде прословутия рейс и седнах на една седалка до мен се настани видимо неадекватен младеж (не можах да преценя пиян ли беше или друго), нищо, че рейса беше празен, който явно не можеше да си координира движенията и постоянно ме буташе и пипаше. В крайна сметка му направих забележка и го помолих да се премести - премести се, но след малко явно забрави, че е бил изгонен и взе, че се върна и пак отначало. Този път аз се преместих на една единична седалка и благополучно се прибрах.
Та установих, че хич не ми върви на мъже. #Crazy

# 85
  • Мнения: 4 181
Да споделя какви премеждия имах докато се прибера.
Наси и мъжа и ме оставиха на една спирка да чакам рейс и първо чаках поне 30 мин той да дойде, второ на спирката до мен се оказа, че е седнал воайор и си беше извадил ...  Sick, което не ми се е случвало от години, аз обаче много се издразних и на висок глас го попитах какво прави (не, че не ми е ясно де) , а той ми се пули тогава го попитах не го ли е срам, а той ми вдига рамене и пак мълчи, ми накрая го заплаших с полиция и той си тръгна. Странното е, че хората на спирката не реагираха, сигурно трябваше да се развикам, знам ли? Нооооо, това ми е било малко защото когато най-сетне дойде прословутия рейс и седнах на една седалка до мен се настани видимо неадекватен младеж (не можах да преценя пиян ли беше или друго), нищо, че рейса беше празен, който явно не можеше да си координира движенията и постоянно ме буташе и пипаше. В крайна сметка му направих забележка и го помолих да се премести - премести се, но след малко явно забрави, че е бил изгонен и взе, че се върна и пак отначало. Този път аз се преместих на една единична седалка и благополучно се прибрах.
Та установих, че хич не ми върви на мъже. #Crazy
А бе Раде, то хубаво да привличаш мъже, ама не такива точно  Joy

# 86
  • Мнения: 2 388
Abe, Rade .... rotfImbo rotfImbo rotfImbo To ne e mnogo za smiah, ama.....

# 87
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Абе, важното е, че поне привличам някакви ... Flutter, днес привлякох едни скинарчета, но поне пих бира с тях, а и никой не ни досаждаше. Mr. Green

Днес ходих до нотариата за документ, че бащата на детето не е съден и си загубих цялата сутрин, егати разкарването, но поне документа ще имам след 1 седмица и тогава най-сетне ще стана социално слаба.

# 88
  • Мнения: 934
Раде фен съм ти да заеш  superuu  superuu  superuu omm omm omm

# 89
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Малко за разсейване и ободряване! Mr. Green

# 90
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И за да не ви доскучае ето още http://forum.abv.bg/index.php?s=9bb43a0223dac58325bbd5de50af2ba3 … 5&mode=linear

Да ви се оплача, освен, че не попадам на свестни мъже ами и помъдрявам - точно сега се сети да ми расте мъдрец. Имам чувството, че ми се е изкривило цялото чене.

# 91
  • Мнения: 934
Раде разби ме с тоя линк.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 92
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
А пък мъж ми не вярва тези задачи да ги има в учебник. Ама така се чудих на някои.

# 93
  • Мнения: 1 671
УВСЪ, страхотен аватар!!! Joy

# 94
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Трябва да ви кажа, че се срещат всякакви луди!
http://fishki.net/comment.php?id=19147
Моля бременните и тези със слаби сърца и нерви да не отварят линка.това сериозно

# 95
  • Мнения: 1 671
Трябва да ви кажа, че се срещат всякакви луди!
...цензура...
Моля бременните и тези със слаби сърца и нерви да не отварят линка.това сериозно

Радооо, ужас, да го триеш веднага тоз линк, щот наистина не е за гледане, баси извратеняците

# 96
  • Мнения: 1 671
То след тия снимки не ми остана кеф да ви се хваля, бре мацки...

Постригах се, сега съм с нова глава.

# 97
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А честито да ти е!  bouquet

# 98
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Влади, страхотна нова къдрава прическа си си направила виждам, на аватара, много ти отива, многУ си феЙшън! Joy

# 99
  • Мнения: 934
Мерси за комплиментите. То и собствента си глава подстригах и сега като се изкъпя ставам съвсем като овца:))
Само да ви покажа мойто диване как си живурка на село. Мръсно като циганче, обаче и толква здрава също. Котките мародерства яко. както си личи. Не ще другите играчки, иска само с тях да си играе


и гладно, ама много даже - само по 6 пъти на ден му дават да яде и после трябва сама да се прехранва



# 100
# 101
  • Мнения: 4 978

Еве, това заглавие си е за основната тема душа  Grinning
Само една неточност установих - едва ли изобщо е имало борба за номинацията и приза  Joy спечелен е "за особени заслуги в социалната политика"  Laughing

# 102
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Владе, много ти е готина щерката, виждам, че добре се справя с домашните любимци, а и с яденето. Много е пораснала!

# 103
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Масларова обра всички призове - и грамота за цялостно творчество се опитаха да и връчат вчера от господари на ефира, ама тя избяга! hahaha

# 104
  • Мнения: 1 671
Вапцах Яйцата, омесих тестото за курабиЙ, сега го оставих да почива, а аз пред компютъра с кафето и цигарката Mr. Green

# 105
  • Мнения: 4 978
Вапцах Яйцата, омесих тестото за курабиЙ, сега го оставих да почива, а аз пред компютъра с кафето и цигарката Mr. Green

'баси колко си "вредна"  Wink
аз ще боядисвам утре на зарана, ще си представям твоите курабиЙ и ще въздишам тъжно, докато си пия кафето

# 106
  • Мнения: 1 671
Момичета, днес имам повод да почерпя - Ицето става на две години!

Заповядайте!




А това е от г-н Игнатов, той залага на сериозните неща в живота Laughing


Ине, да ти е жив и здрав рожденикът, много да се обичате и да доживеете до дълбоки старини заедно!

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 10:13 от Моли Уизли

# 107
  • Мнения: 4 978
Честитооооо на Ицето!

Да расте здрав, усмихнат, весел, силен,
интелигентен, умен, красив, можещ, знаещ и още и ощеее!


 smile3525


за другото ш-ш-ш-ш-ш-т, че момчето стана на 40 и хич не му е радостно  Mr. Green

# 108
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честито на рожденниците, да са живи здрави и тн.

те мъжете на толкова излизат от пубертета, нема кво да му мисли

 

# 109
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Сега да ви разправя моята сага с козунаците.

Още от 2 месеца ние зареждаме козунаци - в камерата и готово, нооо аз реших, че тая година трябва да има и домашни и понеже майка ми отказа да прави (а тя е всепризнатият майстор в семейството) реших да ги меся аз. Взех рецептата и почнах да набавям продуктите - всичко ок, но се оказа, че никъде в квартала, а и в Метро няма обикновена мая. Като няма - няма, ще правя козунаците със суха мая. Да, ама не - козунаците със сухата мая станаха едни чудесни курабийки  hahaha, много вкусни при това. Накрая изрових из дълбоките дебри на камерата една мая на кубче и вчера най-сетне козунака взе, че стана. Та вече мога да се похваля с първия приготвен от мен козунак (ако някой ден реша да правя курабийки мога да казвам, че вече имам опит  Mr. Green)

# 110
  • Мнения: 2 534
Стига бе , Раде , наистена ли не можа да намериш мая
Бравос на теб , учудваш ме ... не се наемам да правя такова нещо , тия втасвания , тая постоянна температура , да не съм луда , в Пикадили к`ви козунаци има  Mr. Green

# 111
  • София
  • Мнения: 6 172
Честито на малкия рожденик!
Честито и на големия!

Гери, Ине, да са ви живи, здрави и много щастливи!


 newsm67

# 112
  • Мнения: 4 978
Мацки, желая ви страхотно насторение през следващите дни!   bouquet

Аз ще съм си тук, и в буквалния и в преносния смисъл на думата, така че
ако на някой му доскучее или има нужда да размени 2-3 приказки,
може да разчита на кака си Cruela.  Hug

Царската дъщеря се хвана на работа  Joy и ще боядисва яйца...

# 113
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Стига бе , Раде , наистена ли не можа да намериш мая
Бравос на теб , учудваш ме ... не се наемам да правя такова нещо , тия втасвания , тая постоянна температура , да не съм луда , в Пикадили к`ви козунаци има  Mr. Green

Ами, няма! От 2-3 месеца няма, а аз веднъж седмично правя я крокодил, я някакви кифли, но напоследък като няма мая - нъцки.

А втасването не е трудно - метнах ги във фурната на мнооооогооо слабо и всичко си стана ок.


# 114
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Мацки, желая ви страхотно насторение през следващите дни!   bouquet

Аз ще съм си тук, и в буквалния и в преносния смисъл на думата, така че
ако на някой му доскучее или има нужда да размени 2-3 приказки,
може да разчита на кака си Cruela.  Hug

Царската дъщеря се хвана на работа  Joy и ще боядисва яйца...



И ние желаем на всички весело изкарване и неблагородно завиждаме на пътуващите за празниците! Hug

А вие като ще сте си тук да земем да се видим утре по някое време ( като изтрезнея, ако въобще ми се отдаде) и да се чукнем да видим на кого са му по-здрави яйцата? Mr. Green

Ние днес ще боядисваме яйцата, ма не знам кога- дано да ги направим до довечера де.

# 115
  • Мнения: 4 978
А вие като ще сте си тук да земем да се видим утре по някое време ...

На линия сме, само се обади   bouquet

# 116
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Христос воскресе!

Честит празник на всички, да споделите после в кого е бияча!  bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 6 172
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

Искри в очите и светлина в душите на всички!


 easter

# 118
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Влади, честит рожден ден и тук!

Идвам да споделя, че вчера Георги си посини окото докато се боричкаше с една млада дама за домофона, а днес ми дойдоха на гости от социалните за да видят дали наистина си живея в къщи  Mr. Green До края на месеца ще съм официално социално слаба.По-късно ще напиша и обещаните още от началото на одисеята стъпки за ставане на соц. слаб.

# 119
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ето нещо симпатично и забавно за разтуха! Hug

http://vid.data.bg/v.php?k=tzdfh72n&ct=tr&sid=boh3l56umxrc5w3lry11

сега трябва да се вижда.

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 00:23 от Не съм

# 120
  • София
  • Мнения: 6 172
Ето нещо симпатично и забавно за разтуха! Hug

Раде, аз нищо не виждам  newsm78

# 121
  • София
  • Мнения: 6 172
Виктор е болен и ще пропусне детския празник   smile3518

# 122
  • Мнения: 2 534
Какво му е , Евче
Жалко , че няма да го видим красавеца  Cry

# 123
  • Мнения: 4 978
Виктор е болен и ще пропусне детския празник   smile3518

жалко.
няма ли шанс да се оправи дотогава?

# 124
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Жалко, а какво му е, няма ли да се оправи до тогава?

# 125
# 126
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Честит рожден ден, Кали!
Много усмивки, сбъднати желания и щастлив семеен живот!

# 127
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честит рожден ден Кали! От сърце ти желаем всичко най-най!

# 128
  • София
  • Мнения: 6 172
За мое най-голямо съжаление няма как Виктор да се оправи до утре. Пипнала го е някаква ангина и вече трети ден е с температура. А дори и когато няма не е моето жизнено и игриво дете.

# 129
# 130
  • Мнения: 2 070
За мое най-голямо съжаление няма как Виктор да се оправи до утре. Пипнала го е някаква ангина и вече трети ден е с температура. А дори и когато няма не е моето жизнено и игриво дете.

Евче, в София има скарлатина. Скарлатината почва с ангина и три-четири дни температура. Не се изненадвай, ако му избие обрив.

# 131
  • Мнения: 4 978

Ай стига бе  Shocked
Ей с'я мъжовете ще свият байряците, че ще им паднат пазарните цени  hahaha

Жени, мацко, или смени заглавието на темата, или пусни нова, че не сме "в крак с времето"  Wink

# 132
# 133
# 134
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Тамън се бях притеснила, че ще се размина само с 1 дете понеже не останаха свстни мъже, но сега ще се успокоя.

# 135
# 136
# 137
  • Мнения: 1 272
Вчера ги разглеждах тези торти. Грехота ще е да разрежеш и изядеш такава торта   chef

# 138
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

В моя случай гладна кокошка просо сънува!

# 139
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
http://www.moetobebe.net/forum/read.php?f=1&i=81561&t=81561

Не, че не сме ги виждали вече, но защо да не се посмеем пак? Mr. Green

# 140
# 141
# 142
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, малко клюки по мой адрес  Mr. Green
Днес следобед ни в клин ни в ръкав се появи баща му на Георги и донесе агне и разни други неща за Гергьовден  Shocked #Crazy. Аз, а и нашите бяхме меко казано изненадани от ненадейното посещение. Той каза, че щял да гледа вече да идва по-често, а аз му поисках пари  Mr. Green. Общо взето това е. Хубавото е, че Георги го прие добре, особено след като му купи шоколад. Аз се държах нормално и само няколко пъти му намекнах (в прав текст) че съм учудена, че се е сетил за нас и на изпроводяк помолих Георги добре да го запомни, че до година надали ще го види пак  Mr. Green.
Ами общо взето - общото е взето. Всъщност през цялото време ситуацията ми се струваше комична и естествено ми беше смешно.
Айде весел Гергьовден! Hug

# 143
  • Мнения: 4 978
Честит Гергьовден!

На имениците пожелавам да побеждават винаги и във всичко!

# 144
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Честит празник на всички, весело изкарване, много здраве, щастие и късмет!

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 19:33 от Не съм

# 145
  • Мнения: 1 272
Честит празник на всички! Нека св. Георги закриля всички - мало и голямо!

# 146
  • София
  • Мнения: 6 172
Гери, честит имен ден! Много щастие и късмет!



Раде, само радост да ти носи Георги!
 

# 147
  • Мнения: 4 978
Лили, честит рожден ден!

Бъди щастлива и все така лъчезарна!
  newsm51

# 148
  • София
  • Мнения: 6 172
Лили, честит рожден ден!

# 149
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хайде и от мен
лили, честит рожден ден!
  bouquet

# 150
  • Мнения: 1 272
Благодаря, момичета  Hug Hug  cook

# 151
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Дами, вижте едно бебе брейк танцьор!

http://vbox7.com/play:43aa6e47

# 152
  • Мнения: 4 181
Дами, вижте едно бебе брейк танцьор!

http://vbox7.com/play:43aa6e47
Раде, това е жестоко беее  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 934
Аз малко със закъснение, но по-добре късно отколкото никога.
Честити имен ден ГЕРИ и на малкия разбойник на РАДА, Честит Рожден Ден ЛИЛИ на всички Ви радост и веселие Ви пожелавам.

# 154
  • Мнения: 3 336
Дами, вижте едно бебе брейк танцьор!

http://vbox7.com/play:43aa6e47

Малееееееей, т`ва по-диво от мойта Еленка #Crazy

# 155
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Гледайте и се дивете! Shocked
http://www.topnews.ru/video_id_629.html

# 156
  • София
  • Мнения: 6 172
Моето малко слънчице днес става на 2 години. По този повод искам да ви почерпя

   

И за тези, които не си падат много по сладките неща


# 157
  • Мнения: 2 534
Евче , да ти е жив и здрав , да ти носи мнооооого усмивки
Да си жива и здрава и ти , за да продължаваш да се грижиш все така всеотдайно за него

А за Виктор от мен нещо специално ... Шоколадово яйце ....... не ме бий  Wink

# 158
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами!
Не мога да не се похваля - на 26 през нощта моя приятелка е станала мама на прекрасна девойка! Grinning Heart Eyes Нека са живи здрави и много щастливи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт