За осоляването на бебчетата при къпането ?!

  • 3 954
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз не слагам. Peace

# 31
  • Мнения: 4 668
Много се чудя ... как е възможно млади хора , които ползват интернет и т.н. да питат за осоляване на бебета  Shocked
Що за глупости и бабини деветини ... И как може да не се поинтересуваш , за това колко е опасно да причиниш на бебето си подобно нещо  Confused
Жал ми е ... за детето !

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
или знае как нека да пише, защото според мен това е много важно.  Heart Eyes
Осоляваш водата и слагаш бебето докато не му се набръчка кожата от солта.След това го слагаш да престои в марината за около 2ч. и го мушкаш в буркан.Гаранция, че няма да мирише!
 

и не забравяш да викнеш цял един форум на добре осолено бебешко...  chef Все пак трябва да има отплата за съветите  Twisted Evil
Мммммм с ракийка ще е супер smile3503
Поговори с педито си след всеки подобен съвет наистина Peace

# 33
  • Мнения: 2 616
Явно повечето сме били осолявани като бебета, защото и нашите баби все такива съвети дават, но аз мисля, че вече има толкова хубава козметика на пазара, че при всички положения е по-полезно и безопасно с нея. Аз също съм твърдо против да осоляваме малкия човек като се роди. Както и за жълтъка във водата, дето така и не разбрах защо се слага и всякакви там бабешки щуротии. Едно време е нямало толкова много и толкова хубава специализирана бебешка козметика на пазара, та си мисля че с подръчни средства са се справяли хората на село, но нещата са са проеменили доста вече, нали така?

# 34
  • Мнения: 8 505
Е,отказа ли се от соленето вече?

# 35
  • Мнения: 1 881
  Живеем в 21 век, стига с тези бабини глупости!За колко деца се изписа починали, или спасени на косъм от това осоляване!Медицината е напреднала достатъчно за да се избягват тези глупости.Осъзнай се!

Това мисля и аз!!!

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ама че глупости!!!!
Колкото и да осоляваш бебето, ако като порасне няма добри хигиенни навици, пак ще си мирише...
Уф, ама как може млад човек да вярва и мисли за такива работи?!
Ако искаш отрежи миглите на бебето, за да пораснат дълги и гъсти. залепи му топчета от тесто, за да има трапчинки, жени в цикъл не кани при бебето...друго не се сещам  Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 388
Жено, ако искаш да гледаш детето си правилно, по-добре чети и се информирай от надеждни източници. Извинявай, но бебето не е риба, да го осоляваш. Остави бабите да си говорят, а ти се погрижи за се информираш повече - чети, чети, чети....и питай, че кой знае какво още ще им хрумне на .... не знам кой те е посъветвал за тази глупост.

# 38
  • Мнения: 6 164
Аз вече оставам без думи пред подобни глупости...

и все пак ще кажа:

По-добре накиснати в марината!!! Confused

# 39
  • Мнения: 556
А бе вие направо ще разревете момичето. Хайде по-спокойно. Тя още не е родила, а вие почнахте да й говорите на какво ще си подлагала бебето и т.н. no
Че за солта аз да ти кажа в началото бабата слагаше около две седмици, но на бебка й излязоха много пъпки и спряхме. И аз не бях съгласна с тая пуста сол, но с бабите трудно се справя човек. Whistling Така че и моя съвет е да не слагаш.

# 40
  • Мнения: 2 388
А бе вие направо ще разревете момичето. Хайде по-спокойно. Тя още не е родила, а вие почнахте да й говорите на какво ще си подлагала бебето и т.н. no
Че за солта аз да ти кажа в началото бабата слагаше около две седмици, но на бебка й излязоха много пъпки и спряхме. И аз не бях съгласна с тая пуста сол, но с бабите трудно се справя човек. Whistling Така че и моя съвет е да не слагаш.

В името на детето си, човек трябва да се справя с бабите или с бабините деветини.
А за тона - да, съгласна съм, че е малко остър, ама стига вече с тия глупости. Да си майка не е да залагаш на принципа проба-грешка, пък ако стане - стане. Това е дете

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Забрави за солта Stop

# 42
  • Мнения: 393
баби и свекърви  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Дръж ги на страна! Особено ако обратното би струвало здравето на собственото ти дете! Само ти си тази, която може да го направи!

# 43
  • Мнения: 7 474
Никакви такива  Stop като чуеш нещо от бабите - първо справка тук, че такива неща измислят  ooooh!

# 44
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Никакви такива  Stop като чуеш нещо от бабите - първо справка тук, че такива неща измислят  ooooh!

Абсолютно!!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт