Свястни дрехи за бременни някъде в Пловдив?

  • 14 453
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
В подлеза до Тримонциум мисля, че имаше магазин за бременни. Дрехите на витрината изглеждаха сладки. А също и в Халите има някакъв. Там съм виждала хубави неща.

# 16
Witchie, благодяря за информацията! Grinning

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Археологическия подлез до Тунела - откъм Понеделник пазара.
Има много хубави дрехи там.Миналата година си харесах една разкошна бежова блуза.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз съм отчаяна след като миналата седмица обиколих всички тези магазини - грозни дрехи в още по-грозни цветове. Дори дънковите облекла са с цветове абсолютно демоде. Що-годе един сукман в подлеза на Понеделник пазара става, но пак с големи компромиси. Човек не може да си намери една свястна секси дрешка за бременни. И аз ще се насочвам към туники и памучни панталони от "нормалните" магазини, в Дафне има едни роклички с висока талия, които може би стават. Искам готина модерна рокличка, а не грозна торба в бабешки цвят!

# 19
  • Мнения: 959
Индийските магазини също са вариант за по-летните дрехи.

# 20
  • Мнения: 418
В Пловдив няма нищо интересно,затова миналата година по това време отидох в София ,и нещата които харесах и купих бяха в Мамма Донна,ул"Цар Самуил"37.Всичко останало което видях и в Пловдив и в София е старомодно.Мисля че ,една жена като е бременна не трябва да заприлича на леличка Hug
 Момичета,успех в търсенето Hug
 

# 21
  • Мнения: 236
Бихте ли ми дали адреса на Торакс (интересува ме магазина под него) ,а не можах да открия сайта им-ако има такъв.

# 22
  • Anywhere
  • Мнения: 1 094
Здравеите,
Аз миналата седмица обиколих всички магазини и ужас #Crazy
Лично аз съм доста слаба, а всички тези магазини за бременни предлагат огромни дрехи!
 За мен удачни се оказаха нещата от Индийските магазини, полите са на ластик, а блузките и туниките са по-свободно скроени и стават за коремчета Simple Smile, купих си и два сукмана, дънков и памучен от нормалните номерации, но малко по свободни. Този сезон на мода са всякакви гащеризони и сукмани, което е много хубаво за нас с коремчетата.
А за блузките моя съвет е да си вземеш по - свободни, еластични от трико.
Аз харесвам нещата на Adonis, имат магазини в Кичука и на ул."Железарска" над писуарите, също и в един магазин близо до магазина на ТСМ на Кукленско щосе, до офиса на DHL

# 23
  • Мнения: 236
Мерси за предупреждението HugНяма изобщо тогава да обикалям,че с моите 50 кила(за сега де) нищо няма да ми стане.Явно ще си търся дрехи за нормални хора с по-ненормални размери Laughing

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
торакс е точно на четвъртък пазара,няма как да го пропуснеш.

Общи условия

Активация на акаунт