Играете ли си?

  • 3 770
  • 83
  •   1
Отговори
# 30

освен, че е равенство в шаха, за друго не се сещам  newsm78

# 31
Цитат
Еееее, верно бе това го бях забравила... голям купон, ама тогава нямахме съседи hahaha

освен това още си нямахме и нашето момче  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 723
Цитат
Еееее, верно бе това го бях забравила... голям купон, ама тогава нямахме съседи hahaha

освен това още си нямахме и нашето момче  Heart Eyes


Еееее, спомени, спомени... мъжо, стига сме спамили темата, марш в кю-то  Joy smile3513

# 33
Цитат
Еееее, спомени, спомени... мъжо, стига сме спамили темата, марш в кю-то  35 smile3513

Ето, ако някой не знае кво е да си женен....ТОВА е да си женен! Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 778
Тъкмо стана забавно, сега да не се пръснете Simple Smile

# 35
бе важното е игра да става и да се забавляват "младите"  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 611
Играем да  Party "Сантасе", "реми", "монополи", "шах", "дама", понякога и "не се сърди човече"  Crazy...

Аz съм абсолютна фенка на белота, ама тук няма с кого да го играя  Sad

# 37
  • Мнения: 6 164
Да, карти, табла, монополи, скрабъл, бикове и крави... Но рядко, покрай малкия, с него повече си играем. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 047
Реми
освен, че е равенство в шаха, за друго не се сещам  newsm78
Не знам дали има и друго име.
Раздават се по 13 карти,карти,
една се обръща.
Теглиш и ако ти хареса да си направиш поредни по цвят или боя си я запазваш,но чистиш друга.
Целта е всички да ги комбинираш минимум по три в група.
Като направиш 44,слизаш.
Дано сте ме разбрали.

А какво е скрабъл?

# 39
# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Играем табла. Обикновено си правим и някакъв залог и пада голям смях. Напоследък, обаче, мъжът ми нещо се дърпа, защото смята, че играя нечестно Crossing Arms Всъщност забелязах, че много се дразни и разсейва, ако някой брои по време на играта и започнах да броя като местя пуловете Crazy. То, иначе нямам никакъв шанс за победа, а като го разсейвам, все успявам да взема някоя игра Mr. Green

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, преди на табла, ама го научих да играе Heroes 4 и редовно си водим битки двамата. Сега съм си донесла Heroes 5 и скоро ще откриваме новия игрален сезон докато стане време за басейн и други по-летни занимания  Simple Smile
Ние сме играли на 3-ката и 5-цата, но на 4-ката така и не й свикнахме  Sick

Беше време когато играехме на табла, но вече той не иска  Confused Преди години пред свидетели обяви, че с мен на карти повече няма да играе Crazy Сега играе само на шах в нета Tired

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да,състезаваме се.
Кой ще издебне,че компа е свободен за да го окупира.

ей това е и нашата любима игра  Twisted Evil Ние друга не знаем и не практикуваме.

# 43
  • Мнения: 4 778
Момичета да ви питам знаете ли как се казва онази игра ( имаше я мисля в една реклама на Globul ), някакво платно с разноцветни петна, където всеки трябва да постави крак или ръка на точно определено място? Rolling Eyes
 Забавна ми се струва, а пък и с двойна употреба може да мине Mr. Green

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да,състезаваме се.
Кой ще издебне,че компа е свободен за да го окупира.

ей това е и нашата любима игра  Twisted Evil Ние друга не знаем и не практикуваме.
Тази отдавна сме я овладяли Laughing Но я играем 3-мата с голямата щерка. Милото, то като най-дребно все е прецакано Confused Само се дебнем кой ще иде до ВеЦе-то  ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт