Със запалени фарове: до кога?

  • 3 548
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 292
нищо не знам. винаги карам със запалени фарове.
и аz тъй  Hug

# 31
  • Мнения: 2 759
С паленето на колата светват фарчетата, не искам глоби  Mr. Green

Хубаво е да се кара с пуснати светлини, нямам намерение да търся от къде се гасят, желание също  Naughty

Колко често пазаруваш акумулатори?
               А колко катастрофи не предизвика?

# 32
  • Мнения: 1 150

               А колко катастрофи не предизвика?

Ако имаш и други въпроси сега е момента да ги зададеш 

# 33
  • Мнения: 4 585
   А къде отиват старите акомулатори в България. В други страни собствениците на сервизи плащат, за да им вземат старите акомулатори и гуми от сервиза. Знаете ли, че няматие право не акомулатори, ами и старите батерии да хвърлите в кофата за боклук?
    Производителите и търговците на горива, крушки и акомулатори приветстват решението ви да продължавате да карате със запалени фарове. Дори една табела таксиметрова увеличава разхода на гориво в резултат на влошените аеродинамични параметри на автомобила. Ами сложете за тегличите на колите си един парашут от МИГ 25 и карайте така. Отсрещните автомобили ще ви забелязват от 10 км.
     Интересите на едрия капитал са в противовес на интересите на човечеството като цяло. Ако за 2006г печалбите на 1 компания са били 100 милиона, за следващата апетита веднага е за 110, 120. Колкото повече, толкова повече. Могат да си поръчат закони и наредби каквито искат. Често те са управляващите в сянка, с много по голяма реална власт от четящите вестници в парламента и отсъстващи тялом и духом. Понякога става въпрос за едни и същи хора.
   Всички в тоя форум сме различни, еднакви само в това, че имаме, очакваме, или желаем да имаме хубави здрави деца. Какъв е смисъла да ги правим, като не знаем до кога, до колко поколения напред маоже да ни трае природата. Държим се като туморно образование на земята. Да ядем, да се размножаваме, а после? Да, големите компании стимулират якото потребления. Банките отпускат кредити. Смени си колата, мобилния, пий кока-кола. Затваряме АЕЦ, пускаме на max Марица - Изток. Да тровим горките заралии. Защо? Ами други да продават ток на Гърция, Турция и Албания. Цяла Япония е земетръсна зона, построиха АЕЦ в средата на резерват, без да нарушат екологичното равновесие в резервата. Мислете. Не е трудно. Човек се различава от животните по това, че може да предвиди последствията от постъпките си, че нещата съществуват във въображението му доста преди да са реализирани материално. Мислете. Не е трудно.

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По-смислен пост от последния на Wolf не бях чела отдавна. Поздравявам те  Peace

...и не знам още какво дебатирате  newsm78, при положение, че аз лично цитирах Закон-а и си/Ви отговорих съвсем юридически издържано.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 249
нищо не знам. винаги карам със запалени фарове.
Peace

# 36
  • Мнения: 677
Волф,гони те параноя..Световната конспирация започва от запалените целогодишно фарове ли?  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 585
  Възможно е. Като не можем да направим много, защо да не направим поне малко?
  Страхотен интелектуален потенциал трябва да впрегнеш, да запомниш копчето,
  което ти включва фаровете. Малките неща се сумират и стават големи.
  И дъждовните капки са малки, но след един час два и плуваше покъщнина през Момин проход.
  Основите на интегрирането е положил Питагор.
  Когато ме подгони параноята, ще ти разкажа как твоето внуче на път за училище
  си пусна монетка в кислород машината, да подиша 30 секунди чист въздух.
  Някои деца нямаха монетка.

Общи условия

Активация на акаунт