Отговори
# 30
честито и лека бремнност. пожелавам ти само щастливи моменти с любимите ти хора.. Grinning

# 31
  • Мнения: 1 320
Джи-джо, честито ти чудо!
Да си жива и здрава, много щастлива и лека бременност до края!

# 32
  • до морето
  • Мнения: 494
 Flowers BouquetИскрени поздрави и от мен! Новак съм тук и не съм била с теб през дългия и труден път, но историята ти е невероятна, а начина по-която я рязказа ме развълнува много. Преди последния абзац бях готова отново да изрева срещу съдбата, но краят е... приказен. Лека бременност, много любов и положителни емоции!   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 547
Момичета,благодаря ви за хубавите думи и прекрасните пожелания.Наистина вярвам,че без вас нямаше да има причина да напиша този пост.Също така вярвам,че макар и всяка от нас да има свой път по който вървим с различни темпове,всяка ще го извърви докрай,въпреки трудностите и моментите на отчаяние.И вярвам,че всяко момиче ще дочака своята прекрасна сбъдната мечта.Тук открих най-стойностните,най-борбените и прекрасни хора,с които ме е срещал живота до сега.Вярвам,че пред такава сила на духа,човечност и борбеност нито една страшна диагноза няма да издържи.Вярвайте и вие!

# 34
  • Мнения: 2 120
Голямо Честито и от мен миличка. Ето, че стават Чудеса. Hug

# 35
  • Мнения: 1 029
Момичета,благодаря ви за хубавите думи и прекрасните пожелания.Наистина вярвам,че без вас нямаше да има причина да напиша този пост.Също така вярвам,че макар и всяка от нас да има свой път по който вървим с различни темпове,всяка ще го извърви докрай,въпреки трудностите и моментите на отчаяние.И вярвам,че всяко момиче ще дочака своята прекрасна сбъдната мечта.Тук открих най-стойностните,най-борбените и прекрасни хора,с които ме е срещал живота до сега.Вярвам,че пред такава сила на духа,човечност и борбеност нито една страшна диагноза няма да издържи.Вярвайте и вие!
Наистина си страхотна!И ние ти благодарим за страхотните думи и пожелания!Успех докрая, миличка!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 16
Честито! Grinning Това е страхотна новина! Лека и прекрасна бременност!

# 37
  • Мнения: 29
Dji-djo, много се радвам за теб, стискам палци и ти пожелавам от цялото си сърце всичко да е наред и да имаш наи-хубавите 9м., наи - прекрасната бременност и най-сладкият резултат. Целувам те   newsm10

# 38
  • Мнения: 1 143
Мила Dji-djo,  Hug Hug Hug  Прегръщам ви и двамата (или и двечките, не знам  Laughing) и благодаря на Господ за това, което ти  се случва! Ти си прекрасно същество ( извинявай, Човек) и наистина го заслужаваш!!! Ще се моля за теб и човечето, което диша вече заедно с теб да сте добре и след няколко месеца да можеш да го притиснеш до сърцето си!  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 821
Dji-djo ЧЕСТИТО!!! Това е страхотна новина!  Grinning Ето, че  понякога стават чудеса! Лека и безпроблемна бременност!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 381
Чак сега ти видях темата.  Embarassed Пази се много.  Hug   bouquet

# 41
  • Мнения: 493
Джи-джо,така се радвам за теб! HugТи си страшно силен и борбен човек.Честито миличка.Бъди все така оптимистично настроена към всичко и ти пожелавам най-сладкото бебче след 9 месеца. Hug

Общи условия

Активация на акаунт