По-голямо щастие за мене няма, ЮЛЧЕ вика: "Мама, мама"!

  • 11 731
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
МОЛЯ И АЗ ЗА ПАРОЛАТА НА ЛБУМЧЕТО ДА КАЧА СНИМКИ НА ВЛАДИ.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 132
И ние качихме снимка за картичката - моля да ни добавите Praynig
Отиваме на разходка, че тук времета е супер!  bouquet

# 17
  • Мнения: 708
добро утро!
 smile3507 smile3507 smile3507  food010 kaffeetrmker_2
още не мога да се събудя.
Бетта   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Дю,ние кръстихме Друнди,когато беше на 3 месеца. yes
Мога да разкажа,но Иси кам е първа Mr. Green
ех хубава работа няма да се бием сега разказвай  Mr. Green
исках и аз да попитам за леенето на куршум защото когато беше малък Марти не ми дадоха докато не навърши 1г. newsm78
после пак ще пиша да мога да се събудя
имам идея ,ако искате конкурси защо не си направим конкурс за най-смешна снимка по-случай 1 април деня на хумора и сатирата

# 18
  • Мнения: 1 184
Здравейте и от мен  Hug. Записвам се тук и отивам да дочета миналата темичка, че изпуснах края.

Честити месечинки на Мария, Ивон, Яна-София и Лалета   bouquet!!! Да растат весели и здрави дечица.

Сега да ви се оплача какво ми се случи на мен тази нощ.Криси заспа с 300 зора към 22 ч.После в 23 ч. му дадох лекарството без проблем,той в просъница си го изпи.И като се почна един рев в 12,та поутихна чааак в 3.После към 4 пак се почна и направо сега 2 не виждам.Амам то бяха писъци,то беше чудо  Sad.

И ние бяхме така като му давах антибиотик. Три дена не сме спали изобщо. Затова питах и тук дали будите бебовците ако трябва през нощта да му давате лекарства, но никой не отговори  Confused /Може и да не сте прочели/. Та затова аз реших да му давам сутрин веднага като се събуди, след обедния сън и така или иначе се буди веднъж през нощта - му давам тогава третия път. Не гледам часове.
Хайде после ще се включа пак като прочета миналата тема.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 488
Здравейте първо да почерпим после ще почета


Да ви е сладко  Hug

# 20
  • Мнения: 359
Честито на месечинките   bouquet
Разписвам се в новата тема и излизаме на разходка. Времето е чудесно най-накрая дойде слънцето и във Варна.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 488
Първо честито и на другите ни месечинки
Мария   bouquet Яна   bouquet София   bouquet и Лалета   bouquet

Ухххххххххххх че женска дата  Joy
Nita Тенкс дано да е приятно че знам ли  Whistling
isi_kam Ами на нас ни е лято куршум ама от разтояние  Laughing незнам така става ли номера  Thinking майка ми ходи при някаква баба и е носела блузки на мен и на Ива които после трябваше да носим.За този конкурс съм съгласна  Peace
Бета Темата е страшна пак  Hug Но със заглавието можеше да почакаме всички да кажат мама но нищо щом така си преценила ок  Peace
didi_fiesta Съчувствам ти дано прекарате добре където ще ходите и малкия да е ок.Ще чакаме добри новини като се върнете
Сега отивам и аз да стягам багаж но пак ще пиша може би  Rolling Eyes

# 22
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Добър ден!

Честити месечинки на Мария,Ивон,Яна София и Лалета.

Betta,   bouquet!

Narina, дано се окаже грешна диагноза! А ходихте ли вече и при частната лекарка на Пламенчето?
Didka 81, всичко, което описваш за Алекс, е просто признак, че пораства, започва да разпознава хората, иска внимание и т.н.
Gery to, успяхте ли да смъкнете Photoshop-a? Аз така съм се закрастила напоследък...ама все няма време да седна сериозно да почета и да понауча това-онова.
Maira, понякога наистина като се качват нови снимки и се променя реда, не мога да си обясня защо става така.
Dew, Fiona беше писала в един пост много подробно какво са правили на тяхното кръщене. Аз си го копнах, ще го потърся и ще го пусна по-късно.
Eli, пробва ли да потърсиш хомеопат чрез телефона на Хомеопатично общество?
Таниела, и Вяра само като ме види че стигам до вратата и писва. Играе им се на децата...но се изнервям понякога, понеже и аз нищо не мога да свърша.
Mim pl, да си прекарате страхотно! Didi fiesta, и вие!

При нас няма слънце, но тая скрита надежда да се покаже!
Лек ден ви желая!

# 23
  • Мнения: 2 653
Записвам се.
Искам да попитам какво правите с дрешки на децата, които са ви ненужни?Ако имате някакви, които не искате да пазите или поради друга причина искате да ги дадете на някого може да ги дадете на Движението на българските майки.Те ги разпределят по домове или за нуждаещи се семейства.Също и ненужни играчки, шишета , и разни други аксесоари.
Така хем няма да ви пълнят шкафовете, хем ще помогнете на някой нуждаещ се.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 488
Опсссс  ooooh! мноооооооооооого се извинявам но иконката ми е разделила името на Яна София за което мноооооого пак се извинявам   bouquet СТанало е 2 имена ужас просто  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 314
Честити месечинки на Мария,Ивон,Яна-София и Лалета!

  bouquet  bouquet  bouquet
Бета:темата отново е страхотна! Картичката също! Много се зарадвахме днес с татито,като видяхме,че сте сложили и Зоя. Laughing
Фиона:ами аз ще ги давам дрешките за сега на една моя приятелка,която също ще ражда юли. Laughing
Виждам,че говорите за класически хомеопати.И аз искам да запиша Зоя на такъв.Доста четох по темата тук във форума и накрая се спрях на двама:М.Костадинов и Е.Костова.Сега не мога да реша при кой от двамата. newsm78
Лала:ти при кого водиш децата?

# 26
  • Мнения: 590
Честити месечинки на Мария,Ивон,Яна-София и Лалета!
Ние излизаме на разходка.

# 27
  • Мнения: 708
  bouquet

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 21:29 от isi_kam

# 28
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ





Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 13:09 от isi_kam

# 29
  • Мнения: 60
Здравейте и от нас  bouquet
Честито на днешните месечинки  bigdance2 Tada  Gift
Преди малко на вънка и маше слънце и беше топло, и тъкмо да излизаме и задуха един вятър и стане студено. Днеска няма разходка ще си стоим вътре.
Бета темичката е супер, а люляка е едно от любимите ми цветя newsm51
Диди фиеста онзи ден и ние така плакахме само че през деня и после ни изби зъбчето, та предполагам че и при вас може да е от него.
Дано докато изпишем темичката и ние да кажем мама mamma
Приятен ден на всички   love001

Общи условия

Активация на акаунт