Какво сте яздили

  • 2 517
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 043
Магаре, мотор. Мъжете са ясни.  Mr. Green
И магарето на Санчо Панса пред дома на хумора в Габрово.  Embarassed
и аз така но плюс кон и пони и  на село като малка са ме слагали на тези дето са смеска м/у кон и магаре но приличат на кон повече , забравих как се казваха  newsm78

# 61
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Кон,доста време и мъж (това повече ми харесва Laughing )

# 62
  • София
  • Мнения: 1 481
Мъж, мотор и кон на брега на Атлантическия океан  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 246
Мъж, мотор, и кон - 4 години се занимавах активно с конен спорт. Wink А на теб как ти завидях....на брега на океана.... Hug

# 64
  • Мнения: 1 470
Ми като бях  слаба преди да забременея редовно яздех,сега яздя само когато животното е пияно. Mr. Green
    hahaha hahaha hahaha
Яздех не е точната дума...По скоро не мърдах,не дишах дори,върху гърба на кон....Е определено с мъжете съм по смела...

# 65
  • Мнения: 843
  Същото, но обратен ред  : Магаре, кон, мъж.   Първото ми , видяно магаре , на 8  години.  , в ловната дружинка на баща ми. Мило и среброухо..  Помня животинчето.. не   емоцията.
     Конят  беше  многооо висок.   Аз -  на 11 г-   Съжалявам, че здравето не ми позволи да съм жокей.  Дребничка съм и със стегнато тяло..., но ми отказаха бъбреците..   Къде съм яздила ли?  С. Войводиново. Някога.  Преди   - по време и  сега  в   Гергов.
     За мъжа, като ездитно   bouquet животно.. смятам, че трябва нова тема.   И за породата такива. Laughing
Касиди.. ти си.

# 66
  • Мнения: 8 917
Като отделим мъжете настрани Mr. Green, остават коне и камила - преди години Peace

# 67
  • Мнения: 490
Кон, магаре, мъж....както и да го кажа за едно и също иде реч Laughing Laughing Laughing

# 68
  • Мнения: 3 611
Обичам да яzдя. Падам си по такива коне  Wink


# 69
  • София
  • Мнения: 5 605
Кон, мъж...

# 70
  • Мнения: 1 047
Куче,магаре,пръч и кон.
Малко мутори.


Мъже и коне. Ама с мъжо е много по тотииино от конче!
Вземам камшика и дииййй!
Камшика е задължителен елемент ли? newsm78

# 71
  • Мнения: 206
Кокошки... Като дете...  Blush

Когато се качих на кон, умрях от кеф - стара мечта.... Hug

Другите "животински екстри" ще ги премълча, изказали са се преди мен... Flutter

# 72
  • София
  • Мнения: 786
Мъж, мотор, кон и пони  Grinning

# 73
  • Мнения: 3 423
слон,кон,камила

# 74

Общи условия

Активация на акаунт