Маструбиране при децата!

  • 27 861
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: bubolina
Просто винаги съм била задоволена,и просто не ми се е налагало да използвам пръсче.

Пубертета при момичетата започва около 11-12 год., а с това идва, и по-високата чувствителност на половите органи, и повишената сексуалност , която трябва да бъде задоволена!
Това означава, че или маструбираш или правиш секс.
След като си била задоволена без да маструбираш...означава ли, че правиш секс от 11 годишна? Shocked #Shocked

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Просто явно не си ме разбрала,или разбираш това което искаш!?Не съм имала нужда от секс на тия години,когато се появи тази нужда го направих с мъж,а не сама.Дали съм правила секс на 11 или на 18 мисля,че няма никакво значение-просто когато се е появило това желание е имало някои с който да го осъществя.Нещо лошо ли намираш в моят начин на мислене? Grinning

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нищо лошо не намирам в начина ти на мислене, всеки човек е различен!
Просто не мога да проумея, как на тази възраст един тийнеджър няма сексуални потребности или поне просто любопитство?
В нищо не те обвинявам, нито се заяждам Wink
Просто съм адски учудена Shocked

# 33
  • София
  • Мнения: 4 423
Е,нямах такива потребности,и сега нямам.Уверявам те че съм съвсем нормална жена,на 35год. със нормален полов живот,желана от съпруга ми и от още малко мъже Embarassed ,жена която никога,никога не е имала потребност от мастурбиране.Просто е нормално да се учудя,като това усещане ми е непознато.Не приемам това което си коментираме за заяждане,ако беше така нямаше да пиша,интересно ми е да чета за нещо непознато за мен както предполагам,че ти е интересно и на теб? Grinning

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Цитат
Срази ме!Да!Айде си представи че има и такива хора като мен които не са мастурбирали,нито като малки нито като големи!Или мислиш че не съм нормална жена като не го правя?Имам дъщеря на 14год. и не мисля,че ще го приема за нормално ако се случи.(това е по темата която ти си пуснала,а не по тази за което се извинявам,че се отклонявам


Извинявай, нямам предвид теб, не бях чела предишните мнения, но така мисля (явно човек свързва "нормалността" на първо място със себе си ) , няма нищо ненормално ако дъщеря ти го прави, не се плаши...и ние сме нормални

# 35
  • София
  • Мнения: 4 423
Цитат на: secretgarden
Цитат
Срази ме!Да!Айде си представи че има и такива хора като мен които не са мастурбирали,нито като малки нито като големи!Или мислиш че не съм нормална жена като не го правя?Имам дъщеря на 14год. и не мисля,че ще го приема за нормално ако се случи.(това е по темата която ти си пуснала,а не по тази за което се извинявам,че се отклонявам


Извинявай, нямам предвид теб, не бях чела предишните мнения, но така мисля (явно човек свързва "нормалността" на първо място със себе си ) , няма нищо ненормално ако дъщеря ти го прави, не се плаши...и ние сме нормални
Не се плаша! Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 7 242
Хубава е, че не се плашиш. Сега остава и да го приемеш нормално Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 4 423
Еееееее,ще ми е трудно за мен,но за другите-да приемам го! newsm10

# 38
За да приключа темата ще Ви кажа, че дъщеря ми го прави от ревност. Сега се опитвам да и обръщам повече внимание и нещата се поуспокоиха. За сега няма да пием никакви успокоителни сиропи и дано да идва по-скоро пролетта, че да излизаме навън и да се измарят повече. Laughing Благодаря на всички, които писаха по темата!  Laughing

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Не искам да провокирам още негативни спорове, най-вече след като Сиса_73 самичка им е сложила точка, като спира дискусията по темата си, но ми се ще да напиша само едно-две изречения тъй като съм чела специализирана литература по въпроса.
Мили майчета, автоеротизмът е чувство за себеусещане и начин за опознаване на света, с който се раждат нашите бебчета. От най-ранна възраст, през пубертета, та чак до зрелостта той има ежедневни и многобройни проявления - мисловни, емоционални и физически, част от тях изобщо не можем да свържем със секса (така както го разбираме като полово зрели хора), друга част ни смущава и дори шокира, ако не сме подготвени, с открито сексуалния си характер.
Как да изразходва сексуалната си енергия по приет от нормите начин е едно от най-трудните неща, които учи с години всяко едно дете.
Всяка една чувствителна майка ще разбере, ако това е свързано и с признак на тревожност, както е направила Сиси, но в никъкав случай не трябва да се превръща в проблем нормалната и естествена жизненост на децата.

Общи условия

Активация на акаунт