В нова къща - куче?

  • 23 394
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вижте тук какво дават за канадски вълк /сайта е ИТ/
А това съм го чувала и от майка ми , че оригиналния канадски вълк е бял http://www.dognet.it/home/foto.php?id=50  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 854
Вижте тук какво дават за канадски вълк /сайта е ИТ/
А това съм го чувала и от майка ми , че оригиналния канадски вълк е бял http://www.dognet.it/home/foto.php?id=50  Simple Smile
Ей тука има повече за белите овчарски кучета. Как произлизат от немската овчарка и после се пренасят в Канада.

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това съвсем ме обърка - явно има противоречия и ще ни трябва някой достоверен сайт за породите кучета
Аз до момента не намирам такъв

# 48
  • Мнения: 854
Това съвсем ме обърка - явно има противоречия и ще ни трябва някой достоверен сайт за породите кучета
Аз до момента не намирам такъв
Ммм, рових, рових и аз не намерих. Поне не на български.
Само със сигурност белгийската овчарка е друга порода.
Черните и белите са разновидност (по цвят) на немските овчарски кучета.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това съвсем ме обърка - явно има противоречия и ще ни трябва някой достоверен сайт за породите кучета
Аз до момента не намирам такъв
Ммм, рових, рових и аз не намерих. Поне не на български.

Същата работа  ooooh!

# 50
nai dobrite paza4i za ka6ta sa rotvailerite  ako si vzeme6 majki i jenski 6te si mn. dovolen te obi4at mn. stopanite si i ka6tata i si pazqt teretoriqta mn. dobre mn. dobri i intelegentni ku4eta sa nqma da sgre6i6 znam ot sobstven opit

# 51
  • varna
  • Мнения: 676
Аз съм за каракачанската овчарка.

# 52
и аз хем са ефтини хем с дълга козина пък и мъжко да си вземете или пък женско същата рбота страхотни са и като професия Пазач Stop Hug

# 53
  • Мнения: 134
мислила ли си за сибирско хъски, нашето си живее на двора, издържат на студ, дори колкото по-студена и снежна е зимата толкова по-добре за него. Женска е, много мила и добричка, обожава дъщеря ни, но.... има едно "но" за пазач не става или поне нашето не съм го чувала да лае никога, не всички са така, има доста информация за породата в нета
успех в избора  Hug
и да се похвалиш после на какво сте се спрели  Peace

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 358
Темата е дооста стара, и аз писах преди известно време,че взехме един луд пакостник......кокер,който дори и сега ми е на кревата до мен, и хърка и дебне ....а и мнооооооооого бели прави ooooh!

# 55
  • Мнения: 3 294
Хахаха да ти е честито кокерчета и да те слушка много  Peace

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Темата е дооста стара, и аз писах преди известно време,че взехме един луд пакостник......кокер,който дори и сега ми е на кревата до мен, и хърка и дебне ....а и мнооооооооого бели прави ooooh!

Цункай го от мен  Grinning

# 57
  • Мнения: 311
Да ти е жив и здрав кокера!Моят като беше малък беше много луд, но след 2- рата година се поуспокои, големи са сладури, моят хубавец е вече на 7 години и е голям лигльо!Живеем в апартамент,но скоро ще се местим в къща и ще е много щастлив Joy.И аз се чудя какво куче можем да си вземем за двора,страшно харесвам ротвайлера,но от това което казвате  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт