Занемарихте ли външния си вид ,от както станахте мами ?

  • 2 150
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
Да ви питам аз с две деца,каката ученичка ,а бебо на 1г дали ще имате време и за маникюр,козметик или......Аз нямам време да сготвя ,а да не говорим за развлечения.

# 31
  • Мнения: 157
Винаги съм се грижила за външния си вид - и преди да забременея и родя, и след това и сега когато синът ми вече порасна малко;-)
Особено много се тревожих  Sad за себе си докато бях бременна, защото чувах и четях страшни неща - като това да остана без зъби, с много стрии и целулит, но за мое щастие това не се случи, след определено време почти си възвърнах старата фигура. За мое съжаление, обаче, в момента нямам достатъчно свободно време да спортувам, да ходя редовно на козметик или фризьор, пък за маникюрист и дума да не става...Незнам вие как се справяте с това? newsm78

# 32
  • Мнения: 8 505
Не съм се занемарила.

# 33
  • Мнения: 2 897
Това че съм станала майка не означава, че съм умряла. Време винаги има за всичко, стига човек да има желание.

Съгласна съм с Кас.
При добро желание всичко е възможно,дори и без кой знае какви средства thumbsup

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Само в първите един-два месеца след раждането, но тогава бях в следродилна депресия и това обясняваше всичко...

# 35
  • Мнения: 601
Единствения ми черен период са двата месеца преди да родя. Бях качила 33 кг и не ми ставше нищо друго освен анцунг, а като съм по анцунг, ми беше малко неприемливо да слагам грим и да развявам руси гриви. С такова нетърпение чаках да родя, да свалям кг и да си облека старите дрехи, че за 4 месеца си влязох в старите дънки. Чувствах се отвратително и винаги, когато се сетя за тогава, се заричам никога да не се занемарявам.

# 36
  • Мнения: 144
Познатите ми казват че ражданията ми се отразяват много добре.Гледам да поддържам външният си вид 4470

# 37
  • София
  • Мнения: 9 475
По-скоро обратното. Wink
Не само че подобрих външният си вид към по-добро, ами имам все по-големи изисквания към мен самата.
Все повече се вглеждам в себе си и търся, какво още мога да подобря.
Това, че съм майка, пък ме задължва още повече. Wink
Всеки иска детето му да се гордеее с него, нали. А искам и мъжът до мен също... Wink

# 38
  • Мнения: 505
АМИ АЗ МАЙ И ПРЕДИ ДА РОДЯ НЕ БЯХ ОТ СУЕТНИТЕ..ТА СЕГА ЛИ... newsm78

мърла от всякъде съм си... Joy

# 39
  • Мнения: 408
Даже напротив-взех да харча повече пари за себе си. Резултатът - на моя приятелка братовчедка й/на 20 год./ ми каза, че съм приличала на ученичка  Mr. Green

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
По-скоро имам по-малко поводи да излизам нагласена.
Иначе изглеждам по-добре от преди.

# 41
  • Мнения: 2 171
Аз ще си призная засрамена Embarassed, че се занемарих - боядисвах се рядко, маникюра ми прилича на... Sick, килцата още ги боря Sad, а и много често излизам без да се гримирам. Последните 1-2 месеца взех да си давам сметка на какво съм заприличала и започнах повече да си обръщам внимание Sunglasses

# 42
  • Мнения: 6 618
Може би около месец след раждането това много, много не се интересувах как изглеждам.След като всичко се нареди се грижа за себе си повече от преди. Peace

# 43
  • Мнения: 32
Не мисля,че съм станала суетна,но след второто дете реших,че и аз съм човек и имам право на време са себе си.Преди имах повече време,но не правих кой знае какво за себе си.Сега отделям повече време и средства,защото установих,че до голяма степен моето настроение и самочувствие се отразява пряко на децата.Искам да съм добра,секси и щастлива мама и съпруга,а не недоволно мрънкало.Въпрос на приоритети е намирането на време и средства-мъжете непрекъснато го правят с разни техни хобита.Все още се боря с килцата,но това е друга тема-тук говорим по-скоро за желание и излъчване. Peace

# 44
  • Мнения: 2 673
напротив

Общи условия

Активация на акаунт