Мазане против стрии

  • 5 672
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
АЗ се мажа с крема на Чико-мама донна от 2 месец,сега съм 6-и и нямам никъде нацепено,а качих 10 кг до тук................и въпреки това незная до колко е гаранция,че утре като се събудя нама да имам стрии.но съм задължително за мазането!!!!!! Naughtyкожата има нужда от  хидратация независимо дали си бременна или  не!!!!!

# 16
  • Мнения: 189
Мажех се с Percutalfa обаче изобщо не бях постоянна.Трябва всеки ден сутрин и вечер, аз се мажех един път на 2 дена.Резултата-стрии по бедрата и по дупето.Сега продължавам да се мажа, но по същия начин-през ден-два.Ама пуст мързел! Embarassed

# 17
  • Мнения: 4 555
Но една приятелка,която се занимава с йога,ароматерапия и тям подобни ми направи някакво вълшебно мазило от няколко масла,смесени заедно и сега се мажа с него.Резултатът е впечатляващ!Останаха ми съвсем малко на дупето,но мисля, че и те ще изчезнат.Трябва да бъда само още малко упорита. Wink
Тази история звучи много впечатляващо  Peace
Къде може да се намери подобно мазило? Можеш ли да я питаш какво е сложила в него?

# 18
  • Мнения: 4 784
Аз се мазах с МУстела - гърдите от самото начало и съм общо взето доволна. Също така ползвах и на Palmers мазилата за корема и задника и също съм доволна, но стрии си имам от преди да забременея, понеже имам 2 резки напълнявания и бързи отслабвания след това.

# 19
  • Мнения: 179
Миличка аз се мазах от втория месец, след всяко къпане първо с обикновено мляко за тяло да попие добре и после с крем за стрий - все скъпи и много хубави,в това не се съмнявам(говоря ти за испанския Трофоластин ,за Клоран и разни други,които мъжът ми купуваше от Испания и ми пращаше),но ефектът беше до преди да родя-нямах ни една .А след раждането този крем на Трофоластин има и вариант пост-парто- за след раждане ,стягащ,но тогава се започна кошмарат - започнах да се цепя и то не на корема (а беше много голям,бебо беше едно малко прасенце),а на бедрата ,и аз не знам защо точно там.Като да уточня сам мазала и тях.Просто сам се убедила ,че всичко е въпрос на кожиа.Знам само ,че нямат махане ,могат само да се намалят,в смисъл да се съберат и да не се виждат.За тази цел сега ползвам на Rock един крем в съчетание с антицелулитния на същата марка и има ефект.Стрийте са си там ,но са много по-незабелижими.И още нещо ,макар че постинга ми стана малко дълъг-акушерката ,която следеше бременността ми казваше ,че не е важно с какво се мажеш, а е важно да го мажеш често и до пълно попиване с лек масаж. Wink

# 20
  • Мнения: 2 952
Здравейте искам да ви попитам дали знаете от кога трябва да се маже коренчето и гърдите с крем за да не се появят стрии от разтягането на кожата. А също така какви кремове сте ползвали за целта.

отговорът ми е  едно голямо  "Ц Naughty"     на  всичко по въпроса със стриите.

 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 689
По принцип е хубаво е от начало още , а може и от 4 нататък. Но да ти кажа всичко е до еластичност на кожата.
PeaceАз отначало започнах с крем на Чико и след като започнаха да ми се появяват стрии, прецених че няма смисъл да пръскам пари, защото всичко е до типа кожа. До края ползвах и крема на Дева против стрии и други по-мазни кремове (на по-ниска цена).

# 22
  • Мнения: 7 418
    Започни да се мажеш още отсега!Не слушай никого,че няма смисъл.ИМА!Даже и да имаш суха неразтеглива кожа предрасположена да получи, да кажем, 100 стрии през бременността,със подходящ продукт ще ги намалиш на 50 или още по-малко!
    Аз за щастие не получих нито една стрия.Ползвах от началото на 3 месец Перкуталфа,веднъж на ден.След като я свърших,започнах с Мустела сутрин и масло Мама Дона на Чико вечер,със тях продължавам и сега,след като родих(за гърдите)

# 23
  • Мнения: 94
Ползвах Мустела ,но по задълбочено си мазах гърдите и там нямам нито една .Но по тялото не се задълбочих и сега си имам доста последствия  Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 336
 Аз започнах да се мажа в 3м. започнах с маслото на Икаров, но нещо не ми хареса и минах на Дева-крем, но се нацепих на корема. Много са прави момичетата, които споменават по-горе че всичко си зависи от кожата, може да не я мажеш  но щом е еластична няма и да знаеш какво е стрия, а можеш и да се спукаш от мазане и пак да се нацепиш. Успех на всички срещу борбата със стриите Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
От 4-я месец.
Аз лично ползвах маслото против стрии на Икаров.

# 26
  • Мнения: 601
Ох, като чета и направо ви завиждам! На повечето от вас са им били достатъчни съвсем нормални кремове.
Със суха кожа съм и до 3 месец бях пробвала какво ли не и накрая се спрях на Виши против стрии. Да, ама към края на 4 мес. започна доста да ми расте корема и взе да ме сърби кожата. Та от 4 месец и 2 месеца след като родих, си правех коктейли от мита(за да не мирише)свинска мас, крем за много суха кожа, олиото на Икаров, парфюм и 3-4 капки оцет. Нямам нито една стрия, но такова бъркане и мазане падаше, че полудявах. Сутрин и вечер от главата до петите!

# 27
  • Мнения: 1 216
Бебешкото олио на Чико е много подходящо и попива бързо. Имам и мамешка серия, много съм доволна от нея. Мажи се поне сутрин и вечер  и колкото по-рано започнеш - толкова по-добре. Имай пред вид, че ако гените не са на тво страна и да се мажеш и да не се мажеш стриите са ти в кърпа вързани. Успех

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
То е ясно, че всичко е до ген, но пак не е лошо да се маже човек. аз се мажа от 3-ти месец от колената до гърдите включетелно. Ползвам Мустела, Майка и Кокона и още едно олио на Веледа(то ми е от Германия). Нямам за сега нищо, остават ми 8 дена до термина. А по принцип съм предразположена към стрии, тъй кот имам няколко от пубертата. Благодарна съм, че няма допълнително.

# 29
  • Мнения: 533
Аз се мажа с" Мустела 9 месеца" и съм доволна започнах от 3-тия месец,защото съм склонна да ги получавам знам го от преди когато бях понапълняла ,а после отслабнах и ми се появиха ,затова сега взех мерки . Peace

Общи условия

Активация на акаунт