една гадничка тема !?!?!

  • 5 374
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Не е от седенето, по-скоро е въпрос на хормони, но е много гадно, когато се случи лятото и трябва да се ходи на плаж Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 3 537
никога не съм имала. newsm78
Що не се консултираш с дерматолог  newsm78
Peace

# 17
  • Мнения: 6 155
Прекарвам доста часове седнала.Пъпки не ми излизат.Не мисля,че седенето е причината.

И аз доста седя, не може да е от седене. По-скоро материя или нещо хормнонално. Thinking
И аз съм от седящите, но без пъпки  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 170
Мога да ви кажа от личния си опит,че тези пъпки не са нито от прекало стоене пред компютъра,нито от качени кг.Лятото бях на селото ми,там няма нито компютър,нито телевизор,бях свалила 5кг. и пак ми излязоха точно такива пъпки.Не нося прашки,на село не съм носела чорапогащник.Според мен се получават от някъква алергия. Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 89
Ами и на мен ми се появяват след като почна да правя упражнения. Казаха ми че така кожата се изчиствала от някакви токсини ли беше. Забравила съм какво точно. Като ми излязат ги майа с крем Нивеа и минават за няколко дни до седмица.

# 20
  • Мнения: 4 170
Ами и на мен ми се появяват след като почна да правя упражнения. Казаха ми че така кожата се изчиствала от някакви токсини ли беше. Забравила съм какво точно. Като ми излязат ги майа с крем Нивеа и минават за няколко дни до седмица.
Naughty И от това не е!

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Да не е от епилиране? и после като се опитват да излязат косъмчетата да правят пъпка?  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 492
На мен са ми се появявали , като по - малка - обикновенно , като ходя на море .
Друг вариант , който ми хрумва е да е от спаряване , така да се каже на кожата - трябва да се носят проветриви материи .

# 23
  • Мнения: 352
И на мен са ми излизали такива пъпки, също не мога да си обясня от какво, но ги мажа с крем Здраве и след два дена ги няма. Намазвам ги вечер (с повече крем, даже не го разтрижам), обличам си памучни боксерки (по-свободни, не по тялото) и още на следващата сутрин пъпчицата вече е завехнала. Опитайте, дано да съм била полезна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 664
на мен ми излизат преди да ми дойде MЦ-то или когато съм на диета; дерматолога ми каза, че е от прочистването на организма.сега имам една(малка)-на диета съм и съм в MЦ

# 25
  • Мнения: 231
Аз също имам такъв проблем появява се най-вече през топлите месеци.Според мен е от стоене кожата не може да диша и порите се запушват.Моят лек е да ходя колкото е възможно на плаж-морската вода и слънцето помагат много за тези проблеми.Аз имах малки пъпчици и по ръцете,но ги оправих така.   grinning039

# 26
  • Мнения: 3 647
Здрвейте мами кат сме търгали да обсъждаме теми за пъпки да ви питам дали ви излизат пъпки по дупето и по задната част на бедрата и как се старявте стях Sick
Работя цал ден седнала и си мисля, че е от това, /преди тази работа нямах такива проблеми/, та си мисля дали е от това? или се дължи на нещо друго -като натрупаните 15 кг. в повече?
Мисля,че причината не е от седенето.
По някога излизат пъпки на места където не желаеме. Thinking
Ако те притесняват много ,можш да си направиш консултация при специалист.
Аз в момента не работя ,но работата и на мен ми е била свързана със седене и пъпки не са ми излизали. Thinking

проблем е или хормонален или презвикан от нещо което ядеш и "трови " кръвта  ти
а може и да е чисто козметичен
ако пресушаваш кожата си по времена къпане е много възможно  по- нежнит  места да се обриват
по  принзип аз ползвам едно  билково мазило Витассин
  bouquet 

# 27
  • Мнения: 183
Абе май все пак е от седенето и запарването, което се получава, защото от всички изброени причини, не намирам нито една при мен
Май зимата така ще си я изкарвам, щото лятото, когато не съм на работа /имам много голяма отпуска Wink/ изчезват

# 28
  • Мнения: 138
Не съм имала такъв проблем,но е твърде вероятно да е от седенето.

Незнаех , че може да се получат пъпки от стоенето , но е възможно ... newsm78 Но като се замисля по скоро е от нещо друго , което не влиза в моята компетенция....

# 29
  • София
  • Мнения: 2 356
а по гърба и дупето как се махат  Confused

Общи условия

Активация на акаунт