една гадничка тема !?!?!

  • 5 375
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 391
а от бирената мая дебелее ли се  newsm78
Абе май не точно се дебелее, ами апетита се увеличава Rolling Eyes

Докато кърмих си бях взела, но ги спрях.

# 46
  • Мнения: 80
Моят съвет е да спреш да ядеш сладко и да пиеш по 2 литра вода на ден. Ще видиш разликата още след първата седмица. Това е от натрупаните шлаки в организма. Водата е най доброто прочистващо средство. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Мнения: 183
Уверявам те няма как да е от седенето, от материя също не е, защото съм сигурна, че не ходиш с едни и същи дрехи. Според мен е хормонален дисбаланс и наистина трябва да идеш на дерматолог, защото ако се окаже, че това е причината, каквито и процедури, и кремове да използваш, резултатъ ще е временен за жалост.
Не мисля, че е от хормоните, защото ако те са причината, защо ми излизат пъпки само там и само зимата? Thinking А и нямам никакви други поблеми, които да говорят за наличие на такъв дисбаланс, всичко си ми е о`к Whistling
Не ям сладко, не го обичам Sick От нова година се опитвам да сваля малко килца, та внимавам какво ям, така че не мисля и че е от храната. Имах си и когато ям каквото си искам и сега, когато съм на диета newsm78
Моят съвет е да спреш да ядеш сладко и да пиеш по 2 литра вода на ден. Ще видиш разликата още след първата седмица. Това е от натрупаните шлаки в организма. Водата е най доброто прочистващо средство. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Пия и вода и то много повече от два литра, не се наливам, просто за мен по-хубава напитка от водата няма  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 765
Маши, не си прави експерименти....най-добре при чичко доктор, който ще реши какво да "те прави"...Както каза пепитка, може и да е нещо гадничко, което има нужда от лечение..
Успех!!! Peace

# 49
  • Мнения: 183
Ми може и на чичо доктор да му се "надупя" да ме види Joy

# 50
  • Мнения: 80
каквото ти каже ще изпълняваш , няма как! Laughing Laughing Laughing

# 51
  • Мнения: 131
Иди на лекар тогава, когато пъпчицата е на по-подходящо място за да не се надупваш толкова много. Виж какво прави и следващият път се справяй сама. Имай предвид, че хирурга само я сцепва и не ти предлага лечение. Все едно ти е за пръв път и повече няма да ти се случи. Аз пих в началото антибиотици, предписани от дерматолог, но от тях нямаше никаква файда. Само като, че ли пъпката по-бързо узря.
    След това ходих на хомеопат и той ми предписа адекватно лечение. И с това няколкомесечното ми терзание приключи.
    Ако сложиш марля с ихтиол, но не този които се продава в тубичка, а приготвен в аптеката, мисля, че беше 40 % се изсмуква гнойта. и по-бързо завяхва.
     Като ходих по аптеките и се питах как да се лекувам аптекарките ми казваха, че това е много често заболяване, но не се споделя. Кръвта се замърсявала и тези пъпки, били в резултат на това, и че се лекувало само с антибиотици. Да, ама не!
     Ако искаш първо пробвай с ихтиол и после иди на лекар.
                           Успех!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 381
И аз съм имала, но сами са се оправяли.  Rolling Eyes

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
от запарващите материи са вероятно ..... носи памук, лен ...нека диша дупето ти  Laughing

# 54
Zdraweite naskoro edna kozmeti4ka me swetna kak da oprawia tozi problem s pupkite - ot6iwash v aptekata i si kypuwash siara za piene mnogo e efikasno

# 55
не ти излизат пъпки от седенето, а от нещо което ядеш.
започни да изключваш алергенните храни една по една и разбери от какво е. Аз бях така около 4-5 години (между 25 и 29  Simple Smile ) и ми се изчистваше дупето само по време на пости. Дори и като отслабнах  12 кг пак си ми излизаха. За прясното мляко съм сигурна, ама май има и други храни.  То и като постя сега позавехват  Grinning
Хайде успех и ако отидеш при чичко доктор пиши какво ти е казал  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 183
С това работно време и тичането по децата......
абе няма да е скоро ходенето на лекар за това, този проблем ми е от много време, не помня и аз от кога.
Не знам какви храни да изключа - този проблем ми е само зимата, лятото се оправям, така че едва ли е от храните. Аз все пак си мисля, че проблема идва от, че съм седнала по цял ден
Има случаи, когато сядам в 9,00 ч и ставам в 19,00 ч. с две почивки от по 10-15 минути
Това нещо се случва и на много шофьори, на тях направо им е професионално заболяване

# 57
  • Мнения: 158
преди ми излизаха по една - две и много се дразнех...Но сега от време на време след душ ползвам Акне Аут актив...за профилактика Mr. Green и няма нищо..Кожата ми се оправи доста...

Общи условия

Активация на акаунт