една гадничка тема !?!?!

  • 5 378
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 268
На мен ми излизат по една, две, но не съм установила конкретната причина. Обаче преди няколко дни мъжа ми се върна от почивка на Боровец, имат профилакториум там ииии.... една кожа като на бебе е добил!!!! Grinning Правят си там разни процедурки, най- вече хвойнови вани. Казвам ви изумих се!!! Гладка и мека като коприна, без грам пъпчица и черна точица! Завидях му!
 Та реших да ви споделя....Който има вана може да пробва, а освен това действа и релаксиращо .... а всички имаме нужда от отмора:)

# 31
  • Мнения: 420
Имах ги преди време и така и не разбрах от какво ми излизаха.
Със сигурност не беше от седене, защото работата ми беше на крак по цял ден.
Възможно е да бяха от бельото - изчезнаха когато започнах да нося само памучно.

# 32
  • Мнения: 394
А да имате бяла кожа? Thinking
При мен винаги зимата когато ми се избелва кожата ми се появяват червени пъпчици по дупето и гърба, но като започна да се печа и обличам по проветриви дрехи сами по себе си изчезват!!!

# 33
  • Мнения: 574
Що не се консултираш с дерматолог  newsm78
И кажи за какво става дума след това,на мен одавна не ми се е случвало newsm78

# 34
  • Мнения: 183
Сега се сетих /споделих с майка ми и тя ме подсети де  bouquet/, че по време на пубертета имах много пъпки, но после майка ми ми купи биренамая и проблема изчезна.
Знаете ли дали още се продава такова чудо по аптеките?
Днес, ако имам време ще проверя тук там и мисля да пробвам

# 35
  • Мнения: 420
Сега се сетих /споделих с майка ми и тя ме подсети де  bouquet/, че по време на пубертета имах много пъпки, но после майка ми ми купи биренамая и проблема изчезна.
Знаете ли дали още се продава такова чудо по аптеките?
Днес, ако имам време ще проверя тук там и мисля да пробвам

Да, продава се на таблетки.
И аз съм чувала за нея, че действа добре.

# 36
  • Мнения: 1 027
Бирена мая още се продава и аз съм я пила, но при мен нямаше ефект.
На мен също като седя повече време ми излизат такива пъпки и най-вече кожата загрубява, защото работех зад бюро и постоянно бях седнала. С ексфолиране и крем и нещата са по-добре  Peace

# 37
  • Мнения: 4 053
а от бирената мая дебелее ли се  newsm78

# 38
  • Мнения: 41
здравейте, и аз имам проблема с пъпките по гърга и дупето, но пре мен лятото ми се махат. Козметичка ми каза, че се получават от това, че кожата през зимните дрехи не може да диша. Също и бирената мая ми помага за лицето особенно, НЕ СЕ НАПЪЛНВА. Пие се повреме на ядене по 1 хапче. А също за пъпките слънчевите бани много помагат.

# 39
  • Мнения: 183
Купих си бирена мая и два дена вече я пия, но резултат още нямам
Но забелязах, че кожата на лицето ми е много спокойна, без никакви зачервявания, което е странно за мен, защото е невероятно чуствителна
Ще продължа да я пия пък да видим

# 40
  • Мнения: 236
на мен ми излизат такива по дупето и бедрата високо горе от външната страна,но само зимно врене понеже съм по панталон винаги,но лятото понеже пък ходя само по роклички ми изчезват - според мен това е понеже зимно време кожата не диша.няма въздух в тази част,а и дънките запарват в някаква степен.

# 41
  • Мнения: 131
Преди 4 години имах и аз.  Беше много ужасно. Болеше много. За няколко дена узряваха и след това се пукаха и изтичаше нещо като гной. Трябваше да излезе нещо  като фитил за да започне да прегаря. Болките , обаче докато се спука бяха отвратителни. Излизах даже във болнични. Не можех да хода. Вдигах температура, докато се спукат. Трябваше да ходя на хирург за да ги цепи. Казаха ми, че е стафилококова инфекция.-Излекувах се с Хомеопатия, само с един продукт за 3 лв, които се казва по същият начин.

# 42
  • София
  • Мнения: 171
Уверявам те няма как да е от седенето, от материя също не е, защото съм сигурна, че не ходиш с едни и същи дрехи. Според мен е хормонален дисбаланс и наистина трябва да идеш на дерматолог, защото ако се окаже, че това е причината, каквито и процедури, и кремове да използваш, резултатъ ще е временен за жалост.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Спри сладкото. Grinning

# 44
и аз бях така,зимата ми излизаха по граба само,малки,но пък мен много ме дразнеха #Cussing outзнаете ли аз от 2год ходя вече зимата по 1път в седмицата  на солариум и да ви кажа,няма и следа от тях,толокова ми е чиста и гладка сега кожата по гърба Peaceуспех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт