По-различният конкурс "Великденски празници"

  • 18 659
  • 564
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 374
Има тема за картичките и колажите за гласуване,ама какво стана с рамките?Нали трябваше и те да се пуснат,да ги видят хората,да поръчват?

# 541
  • Мнения: 3 835
Предлагам да броим, онче, бонче, счупено пиронче, риба щука, махай се от тука. И който се падне, той да пуска темата за рамките, по форумите. Mr. Green Joy Joy

# 542
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз няма проблем да пусна в 4-те теми, в които основно се подвизавам, но малко ми е мътно, ако го напишете някъде и аз само да го копна и да помоля любезно!!!  Embarassed Embarassed

# 543
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тъй като се чувствам гузна, че ви зацепих в началото на конкурса, ще пусна постинги във всички отчетни теми. Ей сега ще измисля и какво да е съобщението и ще го пусна и тук, за да го копира и Катя. Пък ако и Дамаянти се включи-тя ги пише по-чувствени, аз малко по-суховато ще го измисля вероятно.

# 544
  • Мнения: 4 406
вече са пуснати на няколко места  Grinning

# 545
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Къде?

# 546
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Аз пуснах само при арабските мами за сега и те казаха, че са се извъртяли да гласуват вече...  Laughing Ще пусна и в красива мама в 3 теми Само дайте текст или да пускам този на Дамаянти!

# 547
  • Мнения: 11 319
Аз съм пуснала в моята градска тема, в немските мами, сега ще пусна и в седмичната на чужбинките

# 548
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Открих ето тази тема на Дамаянти, ще я пусна из отчетните. Текстът ми харесва, тя Дамаянти ги умее тези работи
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174878.0

# 549
# 550
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пуснах в Родени 2004 във всички месеци, сега се залавям с 2006
И набор 2006 се готови. Grinning

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 16:18 от микки

# 551
  • София
  • Мнения: 2 374
Аз пак да попитам същото,понеже вече започнаха заявки за рамките:
Като някой ни пише,че е избрал еди коя си рамка,как ще разберем дали е дал някакъв лев за благотворителност?

# 552
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Дамаянтиии, къде си да отговориш Grinning

# 553
  • Мнения: 6 562
Не мисля ,че някой ще злоупотреби с идеята за благотворителност,но все пак... Confused

# 554
  • Мнения: 4 406
Не мисля ,че някой ще злоупотреби с идеята за благотворителност,но все пак... Confused
съгласна съм с nezito !
ако някой иска рамка, винаги може да ни помоли в темата, както и този, който иска да даде пари, винаги е добре дошъл да го направи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт