Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 339
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 097
ми аз не виждам аватара ти  newsm78 Ако искаш - качи снимката някъде (примерсно в албума ни в snimka.bg) и ще сео питам да я оразмеря. Понякога различните програми намаляват височина и ширина, но като големина остава прекалено голяма и форумите не искат да я качват. Дано да го обясних правилно  Blush

а, видях го Simple Smile хубав е станал, кво му е. И ти си много сладка  Heart Eyes Hug

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 14:15 от crazybrat

# 61
  • Мнения: 574
Не ми харесва защтото много е намалена височината а ширината си е останала! Ама карай ще потренирам тези дни и ще я пооправя PeaceМного зор видях снощи, ooooh!


а, видях го Simple Smile хубав е станал, кво му е. И ти си много сладка  Heart Eyes Hug

# 62
  • Мнения: 239
като сте почнали с рождените дати  Laughing ето още няколко;
честит рожден ден на нико - лета  жива и здрава да е и като си дойде да се обади да се запознаем
моя е на 28 .03. 1975г.
а на мари-пз е на 8ми март.(нали я поздравихме)
скоро беше и на сонямари помна че и за нея писахме

# 63
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Моят рожден ден е на 03.11./годината ще я премълча   Grinning/

# 64
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Благодаря ви, че ме ориентирахте по въпроса с яслите.Наистина има голям наплив и трябва да се подават молби по-рано.Оказа се ,че познавам една от учителките в яслите, които са до болницата.Утре имам среща с нея и най-вероятно ще пусна молба.Тази ясла е сравнително близо до нас, надявам се да се грижат добре за малката ми дъщеря.

# 65
  • Мнения: 529
честит рожден ден на нико - лета  жива и здрава да е и като си дойде да се обади да се запознаем
скоро беше и на сонямари помна че и за нея писахме

 Tada baloni

Да ,точно така, моя е на 27.02

# 66
  • Мнения: 1 097
  bouquet Честит рожден ден на niko_leta !    bouquet

Извинете ме, но нямам бодрият ум на МимиПими и не се сетих за датите на последните рожденнички  Blush Мимка, благодаря ти  Hug

# 67
  • Мнения: 1 938
Моят рожден ден е на 03.11./годината ще я премълча   Grinning/

Оооо, Скорпион! Hug

# 68
  • Мнения: 239

Извинете ме, но нямам бодрият ум на МимиПими и не се сетих за датите на последните рожденнички  Blush Мимка, благодаря ти  Hug
ами Дес така е неможе всички да са умни като мен bowuu
karmen66- каква количка имате Simple Smile вчера видях една майка и много ми заприлича на теб, ама тя беше със светло синя количка(куини) а  пък ти нали си имаш момиченце та си помислих че няма да сте вие Grinning

# 69
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Да , Nellina, зодията ми е Скорпион. Може да си направиш съответните изводи, стига да вярваш , че има зависимост между датата на раждане и характера на човек Laughing Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 938
Да , Nellina, зодията ми е Скорпион. Може да си направиш съответните изводи, стига да вярваш , че има зависимост между датата на раждане и характера на човек Laughing Simple Smile

Ама естествено!  Laughing
Скорпионите са хубави хора! Flutter

# 71
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Така е, няма да споря Grinning.Но е редно да спомена, че познавам много хубави хора, които не са Скорпиони Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 938
Така е, няма да споря Grinning.Но е редно да спомена, че познавам много хубави хора, които не са Скорпиони Simple Smile

Но са малко... Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 186
Добре си говорите тук, я да ви питам нещо. Знаете ли къде се намира залата на стоматологията ? Там група жени играят народни танци, нещо като фитнес, за удоволствие.

# 74
  • Мнения: 2 336
Зала на стоматологията? newsm12 Да не е сградата на старата стоматология или до нея? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт