Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 338
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 147
Ох, дано с тропане се свалят килцата, че всеки ми вика - споко - ще отслабнеш като прохода, ма аз вече не вярвам - 9 месеца ще станат вече откакто родих и ефект - 0 Twisted Evil
И с кърменето ако знаете колко добре си намирам опрвадание за плонделството ми... hahaha

да и на мен така ми казваха ама.....уви. Сега ме успокояват, че като съм почнала работа ще отслабна - да видим newsm78

# 91
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Относно отслабването мога да ви споделя какво направих аз.Доста бях напълняла по време на бременността и когато родих, реших че вече нямам оправдание да съм дебела Grinning. Околи 3 месеца престанах да ям хляб, тестени изделия и сладкиши.Първият месец нямаше никакъв ефект и се бях отчаяла/защото много обичам сладки работи Grinning/.След това обаче постепенно дрехите взеха да ми стават широки и след около 2 месеца започнах да си ям нормално, но без да прекалявам.

# 92
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Относно отслабването мога да ви споделя какво направих аз.Доста бях напълняла по време на бременността и когато родих, реших че вече нямам оправдание да съм дебела Grinning. Околи 3 месеца престанах да ям хляб, тестени изделия и сладкиши.Първият месец нямаше никакъв ефект и се бях отчаяла/защото много обичам сладки работи Grinning/.След това обаче постепенно дрехите взеха да ми стават широки и след около 2 месеца започнах да си ям нормално, но без да прекалявам.

Е, то така с неядене всеки знае. Ние искаме хем да ядем, хем да слабеем  Laughing

# 93
  • Мнения: 574
Яжте бе хора какви са тези диети какъв е тоя глад !   newsm78 Аз само като си помисля че трябва да се огранича от нещо  и отслабвам !  bouquet

# 94
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Яжте бе хора какви са тези диети какъв е тоя глад !   newsm78 Аз само като си помисля че трябва да се огранича от нещо  и отслабвам !  bouquet
Да, ама така като те гледам на снимката си си доста слабичка Crazy, а ние Tired......
Петя и от твоя аватар виждам, че доста си се вталила  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 938
Петя и от твоя аватар виждам, че доста си се вталила  bouquet

Обаче виж на аватара как свещенодейства. Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 23:27 от Nellina

# 96
  • Мнения: 574
Нали само една душа имам как да не я храня! Mr. GreenСега съвсем сериозно аз наистина никога не съм пазила диети(не се е налагало)ама и да ми се наложи не мога!

# 97
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Това, за което говорех, не беше гладуване.Аз си хапвах добре,просто внимавах какво ям.Не е задължително да се гладува ,за да се отслабне Simple Smile

# 98
  • Мнения: 4
здравейте мами да се представя и аз съм мама вече 4 месеца и съм от Пазарджик Laughingнадявям се чрез обмена на инфо да си бъдем взаимно полезни Hug

# 99
  • Мнения: 2 577
здравейте мами да се представя и аз съм мама вече 4 месеца и съм от Пазарджик Laughingнадявям се чрез обмена на инфо да си бъдем взаимно полезни Hug
Добре дошла! Hug Hug Hug

# 100
  • Мнения: 529
Добре дошла!!!!    smile3525

# 101
  • Мнения: 239
здравей , papina Hug добре дошла при нас!!!!  bouquet
ох, у нас сега идва доктора, че ИВА пак почна с нейната кашлица, аман с тая алергия.
желая ви приятен уйкенд, и времето го дават хубаво Laughing

# 102
  • Мнения: 1 097
Добре дошла на новата мама и малкото и съкровище! дай ми данни на лични да ви запиша на първа страничка!  Hug

Момичета, след малко тръгвам за Русе, стискайте палци да си взема изпитите!  Praynig Изобщо не съм отворила, и понятие си нямам по 2 от предметите... ама дано стане чудо  Mr. Green

Приятно изкарване без бен, ще ми липсвате  Cry Но ще се върна другия понеделник   bouquet

# 103
  • Мнения: 1 938
Миме, бързо да се оправяте! Hug
Добре дошла на новата мама!   bouquet  
Хайде на разходкааааааааа family

# 104
  • Мнения: 2 577
Здравейте, мами!
Просто няма как да не кажа, че тази зима направо си ударихме късмет мамите. Нямаше почти нито един лош ден, разходки, разходки. Не, че има файда от толкова много движение за килцата, но поне се мотаем... Rolling Eyes
Кога ще си спретнем една среща на майчетата? Вече и по градската пуснаха кафенцата. Трябва да се преброим и да си поклюкарим Hug

Общи условия

Активация на акаунт