За или против циркумцизията (обрязването) 

  • 3 258
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 039
 Според мен това е абсолютно посегателство над личността  Naughty Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 489
 Ако не е наложително, съм против.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 076
Аз никога не бих причинила това на детето си. Всичко, което съм чела по въпроса отрича каквито и да било "здравословни и хигиенни" ползи.

Може да съм крайна, но за мен това е варварство и не се различава от другите страхотии, които практикуват разни африкански племена например!

Но....всеки е свободен да направи сам избора си!

Дай някой линк по възможност?
Аз пък съм за обрязването и сериозно си го мисля. Наистина е много по-хигиенично (имала съм дълги години приятел обрязан). В секса удоволствието и за двамата е много по-интензивно. По-лесно се лекуват болести като гъбички и др. (дано не се случва).
Но истината е, че не знам достатъчно, въпреки че успях да убедя мъжа ми да не реагира твърде спонтанно и отрицателно на такава идея  Joy .
Ако някой знае полезни статии по въпроса, моля да ги даде, малко съм кът от към време точно в момента да търся Wink

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Преди време Карбовски беше направил такова предаване. Амиии потресох се като гледах как страдат милите душици. Никога не бих причинила подобно нещо на сина ми, ако не се наложи от здравословно естество. С хигиената няма проблем детето.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 105

Разбира се ,че всеки е свободен да избира сам.


 Peace

# 50
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Мъжът до мен е обрязан и самият той,често е споделял,че това не му пречи,а и от хигиенна гледна точка е по добрият вариянт.Аз лично съм съгласна,че от хигиенна гледна точка,е по добре да бъде обрязано детето,но не и от сексуална,затова когато мъжът ми попита дали да обрежем синът ни,твърдо се възпротивих.Не че имаме сексуални проблеми или нещо такова,но съм чела много по този въпрос и обрязаният мъж е до някъква степен по малко чувствителен към сексуалните удоволствия,по простата причина,че точно тази кожа която се отстранява от пениса е най-кръвоснабдена и наи-чувствителна.Следователно няма ли,чувствителността се намалява...
Така,че съм оставила някой ден моят син сам да реши иска ли да бъде обрязан или не,но аз лично държа да не участвам в тази операция.Между другото мъжа до мен е бил обрязан като малък, и въпреки всичко което говори,било му е кофти и е изпитвал болка(споделено)

Общи условия

Активация на акаунт