''оглушават ли мъжете след брака''

  • 2 713
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Не не оглушават, просто им омръзва да слушат женски глупости, в крайна сметка във всичко има краен предел, дори в това да слушаш, а защо след брака, ХА ХА ХА ами много ясно нали все пак трябва да се направим малко на послушни преди брака, иначе как ще ни вземат....

# 31
  • Мнения: 1 043
много ми е чудно наистина как пък всички жени са бълващи глупости а всички мъже недочуват...
незнам как да си го обесня или по точно само за себе си мога да кажа доло горе защо се получава така - недостатъчно възпитание на мъжете ни и неса кавалери - това го доказва и блъскането по улицата дори ... да не говоря за поведението когато общуват с жена
аз игнорирах тези сигнали макар че ги бях забелязала и преди да се омъжа , но се оказа че поразличното отношение в началото като че ли им преминава и си стават пак улични простаци ...
последния лаф на мъжа ми е че откакто си взел слушалки да слуша телевизора му било много добре - откакто се прибере от работа сяда и немръдва или от писито да се рови в нета или да се нерви на някоя игричка или се закотвапред телевизора и гледа я новини я филм си пусне ... цяяяла нощ
честно ви казвам може да стои с дни пред монитора само ходейки дотоалетна и ядейки по нещичко - като даже и му сервирам и отсервирвам /това с бебе на ръце в повечето случай защото бебка е станала раздразнителна и не ме оставя и за секунда като не спи   Crazy
незнам какво съм ви се заоплаквала но всде се чудя дали някои може да ми даде рецепта за възпитание на вече пораснали разлигавени  момченца че ми е нужна спещнооооо

# 32
  • Мнения: 2 439
Аз страдам от избирателна глухота и ми е много добре, че съм си взела мъж да чува вместо мене. Така де някой трябва да изслушва родата и да й угажда, нали? hahaha

# 33
  • Мнения: 236
много ми е чудно наистина как пък всички жени са бълващи глупости а всички мъже недочуват...
незнам как да си го обесня или по точно само за себе си мога да кажа доло горе защо се получава така - недостатъчно възпитание на мъжете ни и неса кавалери - това го доказва и блъскането по улицата дори ... да не говоря за поведението когато общуват с жена
аз игнорирах тези сигнали макар че ги бях забелязала и преди да се омъжа , но се оказа че поразличното отношение в началото като че ли им преминава и си стават пак улични простаци ...
последния лаф на мъжа ми е че откакто си взел слушалки да слуша телевизора му било много добре - откакто се прибере от работа сяда и немръдва или от писито да се рови в нета или да се нерви на някоя игричка или се закотвапред телевизора и гледа я новини я филм си пусне ... цяяяла нощ
честно ви казвам може да стои с дни пред монитора само ходейки дотоалетна и ядейки по нещичко - като даже и му сервирам и отсервирвам /това с бебе на ръце в повечето случай защото бебка е станала раздразнителна и не ме оставя и за секунда като не спи   Crazy
незнам какво съм ви се заоплаквала но всде се чудя дали някои може да ми даде рецепта за възпитание на вече пораснали разлигавени  момченца че ми е нужна спещнооооо
хахах и моя мъж е така може да седи денонощно на компа.и да играе игрички,не става от него,само до тоалетна и да хапне,просто вече спрях и да мрънкам,е сега си хапна ,а нещата още седят на масата -е няма пък да ги прибера взе да ми  писва вече  #Cussing out.обичам всичко след ядене да се прибере да се измият чиниите и така.не мога да търпя кочина.интересно ми е кога ще се сети да ги прибере и да сложи яденето в хладилника,но аз няма да го направя ако ще да се развали всичко.направо не само, че са глухи мъжете ами са точно като деца.което пък ме навежда на мисълта да пусна една друга тема''има ли разлика между мъжете и децата освен в годинките''' Mr. Green Mr. Green
 Извода е един тябва да им се мрънка до дупка,иначе ще ни се качат на главите. #2gunfire

# 34
  • Мнения: 179
Ако е "избирателна глухота", вероятно е наследствена.
По мои наблюдения и свекър ми е болен от нея. А за малчо
да не говорим! При него е силно изразено. newsm62
Тежко и горко на девойчето, което ще го вземе след време!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Жените също оглушават.

# 36
  • Мнения: 7 723
Жените също оглушават.

При тях болестта се проявява по- късно, като станат свекърви, чак  Mr. Green Whistling

# 37
  • Мнения: 620
Абсолютно,и на 3-4 повтаряне вече се сърдят,че дудна. Confused Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 220
Въпрос на правилна интонация и пунктуация мили дами.
Че на вас ви е трудно да ги подбирате за нас не е повод да
ходим на ушен или да звъним на тел.160  Wink Sunglasses

# 39
  • Мнения: 261
Непитай,това  се случва ежедневно и многократно,дори мисля, че го прави напук.
Мързелив  на ен-та спетеп.

# 40
  • Мнения: 3 674
Оххх,хора не ме плашете  така бе...моя все още не е "оглушал". Naughty..Много слуша!  Mr. Green Ама ако реши да "оглушава" оооохоо, и аз  тогава ще везме да "оглушея", та така и давмата ще сме "глухи"...па к'вото стане.  PartyКой разбрал,кой не разбрал  ooooh!.Ще е голям купон  Joy

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 05:07 от roza66

# 41
  • Мнения: 175
Да мисля, че абсолютно оглушават. Моят мъж не чува вече нищо! Наистина е дефект на вида! LaughingНо има ниаколко процента при които дефекта не се проявявя. Жало, че не съм уцелила! Joy

# 42
  • Мнения: 166
Охоооооо оглушават и още как.Имам чувството,че им е много добре така.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Моят не чуваше и преди това, сега, особено като е  пред компютъра или телевизора...А пък когато имаме нещо сериозно да обсъждаме, което не му изнася...тогава край...глухота пълна newsm78

# 44
Момента с символичното оглушаване си го има и не може да се отрече. Но истината е, че на една жена е много трудно да се угоди.

Общи условия

Активация на акаунт