Най-неженския подарък за 8-ми март

  • 4 145
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
На една съседка мъжа и миналата година й подари 4 зимни гуми за колата,а тя на неговият рожден ден му подари ютия Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 7 111
Една кичеста салата, аранжирана с репи и други полезни земеделски сечива  Sunglasses

# 17
  • Мнения: X
На 8ми март - всичко отказвам. Толкова ми е анти този "празник", изпитвам непоносимост просто.
newsm10И аз така.Мойто мъж знае и хич не се и напъва да ми купува подаръци.Дори и цвете не искам.Само един ден в годината ли съм жена и майка,достойна за уважение и подарък?!

# 18
  • Мнения: 5 228
За мен най-лишено от въображение и емоция е букет цветя, купен от цветарски магазин, особено пък ако е аранжиран с целофани, кордели и къдрави лентички.

Това не е осмомартенски букет. Това е сватбарски букет. Осмомартенският такъв е зУмбУл в целофанче.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Една кичеста салата, аранжирана с репи и други полезни земеделски сечива  Sunglasses

Тенк ю, тенк ю, тенк ю! Ето какво ще подаря на майка ми!
Много бих искала мъжът ми да се сети за този така прекрасен букет, но си го зная- никаква фантазия!

# 20
  • Мнения: 11 607
На 8ми март - всичко отказвам. Толкова ми е анти този "празник", изпитвам непоносимост просто.
newsm10И аз така.Мойто мъж знае и хич не се и напъва да ми купува подаръци.Дори и цвете не искам.Само един ден в годината ли съм жена и майка,достойна за уважение и подарък?!
същото.
Отвсякъде пияни мъже... празнували... ама какво?  Rolling Eyes
Туй беше ойно време, де...  Whistling

А, така, момичета! А, така! Като се погледна май съм жена 365 дни в годината - особено има един цикличен период, дето хем го искам, пък като ми дойде го анатемосвам - та този период ми напомня все,че съм жена!

Ако тази седмица се сдобия с дългоочакваната миялна машина, то ще е не заради 8 март, а просто защото чак сега Любимия вдигна ръце от мен и портфейла!

# 21
  • Мнения: 4 555
За мен най-лишено от въображение и емоция е букет цветя, купен от цветарски магазин, особено пък ако е аранжиран с целофани, кордели и къдрави лентички.

Това не е осмомартенски букет. Това е сватбарски букет. Осмомартенският такъв е зУмбУл в целофанче.
Хаха. Отврат са ми тези зюмбюлчета.

# 22
  • Мнения: 4 733
Дъска за гладене от вече бившата ми свекърва.

# 23
  • Мнения: 139
Преди време бях гледала едно клипче за "неподходящите подаръци"...
За съжаление не мога да ви дам линк, но действието се развиваше в една чакалня в болница, и там бяха наредени мъже с различни наранявания.
Първия беше подарил пасатор и му го бяха заврели в ухото
Вторие беше с забит дамски чехъл с токчето в главата
и погледнаха със съжаление най-тежко ранения, който едва пристъпваше с забита в дупето тръба на прахосмукачка... hahaha
Така че мъжете да внимават...

# 24
  • Мнения: 225
За мен 8-март е като всички други дни, с изключение на това, че може би усещам някак си малко по-друго отношение на мъжете към жените в този ден. И то не за друго, а защото така е прието да бъде сигурно - незнам. Но за мен по-важно е мъжът до мен да ме уважава и зачита като жена всеки божи ден, и постоянно да ми показва, че ме обича, държи на мен, да бъде винаги мил и т.н., както е и досега де.
А по принцип най-неженския подарък може би е - ами незнам неженески, така както се пита сигурно някой подарък по-подходящ за мъж Thinking
Колкото до най-неестествен или неЖЕлан подарък са естествено домакинските принадлежности, тиганяци, тенджуряци и тем подобни (уръдия на труда Twisted Evil), както и цветя и др. Защото цвете можеш всеки ден да подариш, ако имаш желание и си истински мъж.
Една романтична вечеря може би пък със сигурност ще ме изненада и ще ме очарова много Laughing

# 25
  • Мнения: 1 047
........Така че мъжете да внимават...
Извод:
Никакви подаръци по какъвто и да е повод.

# 26
  • София
  • Мнения: 981
На една съседка мъжът - заклет рибар и подарил въдица и риболовен билет.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Много сте проклети, значи... Хем подарък да е, хем - да не е к'во да е...

Ето, взимайте пример от мен. За именния ден на мъжа ми му подарих машина за хляб. Много практична и полезна и работа ми върши Mr. Green

# 28
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ударна бормашина, набор отверки, зеге, препарат за чистачки и т. н.

аааааа,тези подаръци явно са си били за мъжа ти, взел си ги е за себе си под предлог,че е 8 март и са за теб... #Crazy освен ако ти не си с професия строителомонтьорошофьор... Laughing

Моля-моля, поръчала съм си вече комплект от най-ситните отверки и един пистолет за силикон за 8-ми март, да видим дали ще ме огрее. Романтичните подаръци да ми ги мисли за рождени и именни дни, за такъв празник си казвам какво искам. Peace

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На втория ни 8 март заедно  ми подари 10-литрова тенджера под налягане и каза че ще имаме много деца затова отсега купува голяма тенджера. Обаче след като за рожденния му ден му подарих тиган за палачинки се осъзна и вече не е гафил. Само веднъж му се случи да се връща късно вечерта от командировка на 8 и ми купил от последната бабичка на пазара, предпоследното цвете (колегата му купил последното и според мъжа ми то било по-зле). Горкото лале беше толкова проскубано и омърлушено че да се чудиш как са му взели пари за него. Но пък нали е важен жеста Mr. Green
Аз пък от няколко години подарявам на майка ми букет от салами, наденички и маруля защото преди това ми писна да ми разправя че няма нужда от парфюми, блузи, бижута  и гримове. И тъй като е и цвете получава по един голям хранителен букет за двата празника. Досега оплаквания нямам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт