Най-неженския подарък за 8-ми март

  • 4 144
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
   Радвай се, че ти подаряват пъпки. Напълно разцъфнали, тъмни на цвят цветя се подаряват на по-възрастни дами. На 16г момиче 1 бяла пъпка от роза говори достатъчно. Тъмночервени разцъфнали рози се подаряват на жена над 55.

А я кажи на кого се подаряват жълти лалета?  Grinning
за лалета незнам ,но жълтия цвят е на омраза Sick малко гадно наистина... Confused дано нее от близък човек

# 46
  • Мнения: 4 585
   На интелигентна жена.

   Най тъпото нещо, което съм виждал е банкет по случай осми март с участието на 150 работнички, директора, главния инженер, партийния секретар и профпредседателя в заводския стол.
 
  Кой би подарил цветя на човек, когото мрази?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219

 Кой би подарил цветя на човек, когото мрази?

Някой който иска да отбие номера и е чувал, че така се прави. Ей за тези подарявания на карамфили говорех.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 21:44 от PLP

# 48
  • Мнения: 6 164
Фукла, мъжа ти е супер Laughing
За 8 март не знам, ама за годишнината - камера Sad то същата работа...

# 49
  • Мнения: 11 607
Моя позната имаше теория,че който иска да отбие номера - подарявал карамфили.

# 50
  • Мнения: 9 903
много обичам карамфили. И жълти цветя много обичам.
Миналата година за 8 март мъжО ми донесе зюмбюл с луковица  Mr. Green сега го чакаме отново да цъфне, вече е попораснал, и туй ще е то цветето за празника  Mr. Green

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сигурно на това му казват "В очакване на празника" Mr. Green

# 52
  • Мнения: 139
........Така че мъжете да внимават...
Извод:
Никакви подаръци по какъвто и да е повод.

Izvoda e da ne se kupuvat podaraci na kilogram, a da se izbere specialno...

# 53
  • Мнения: 2 891
Моя позната имаше теория,че който иска да отбие номера - подарявал карамфили.
Не му върви на това цвете. Аз винаги правя ясоциация с гробище.  doh Между другото, когато бях още волна пеперуда, имах един ухажор, който ми донесе на среща четири червени рози  Mr. Green Много му се зарадвах Joy

# 54
  • Мнения: 2 258
...Калъф за топка за боулинг... Laughing

# 55
  • Мнения: 4 202
На една съседка мъжа и миналата година й подари 4 зимни гуми за колата,а тя на неговият рожден ден му подари ютия Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Зимни гуми не е лош подарък стига да са подарени в началото на зимата, а не в края  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 047
..........Izvoda e da ne se kupuvat podaraci na kilogram, a da se izbere specialno...
Извода е,че не може да се угоди на жените.

............Между другото, когато бях още волна пеперуда, имах един ухажор, който ми донесе на среща четири червени рози  Mr. Green Много му се зарадвах Joy
Как го тълкуваш?
А той дали е знаел за символиката,която те е зарадвала?

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Martisun, ще свиняваш, че напомням, ама да кажа, че днес е 6-и Mr. Green
Чакам за снимка, че да се подготвя както си требе Grinning

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Преди 2 години,докато правехме ремонт на жилището,ми подари 150 м.гофрирани тръби за парно.Дори не знам как изглеждат,скри ги под замазката и под паркета.Имаше и някакви снадки към тях.Поне да ми ги беше показал.На всичкото отгоре още не са газифицирали района около нас. Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 534
Подари ми един такъв стоманен уред,който прилича на тиган ама има дупки като за сладки в него и до ден днешен незнам за какво се използва-хем мяза на гофретник,хем на тегло е като гюле  ooooh! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт