AVON кампания 4 и 5

  • 15 509
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 109
ФДТ с успокояващ ефект или "Дълготраен комфорт" newsm78
мерси Hug

# 241
  • Мнения: 419
Момичета аз миналия ден си поръчах крема против целулит с тониращ ефект.Някой ползвал ли го е да сподели впечатления?!

# 242
Здравейте, няма да пускам тема,ще питам тук.

търся си нов представител. 
Изисквания: точност  Laughing   

очаквам предложения   Mr. Green
 
  bouquet

# 243
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Здравейте, няма да пускам тема,ще питам тук.

търся си нов представител. 
Изисквания: точност  Laughing   

очаквам предложения   Mr. Green
 
  bouquet
Пиши в кой квартал си, така ще е по-лесно Peace

# 244
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами да вземе да напише и града, още по-лесно ще е!!  Peace  Wink

# 245
  • Мнения: 194
Искам да ви попитам дали някоя от вас си е поръчвала прахообразните блестящи сенки нюанса е Chocolate от преди 3 поръчки съм го поръчала и още не са пристигнали и вече си мисля,че въобще няма да дойдат?...Всеки път са в недостиг.. Sad

# 246
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ами да вземе да напише и града, още по-лесно ще е!!  Peace  Wink
Ами аз приех по подразбиране, че е от София Rolling Eyes

# 247
  • Мнения: 1 538
Мислите ли ,че е възможно да получа тик на окото от ползване на Гел4ето с пептиди/от оранжевата серия/?
Спрях от няколко дни да го ползвам,но преоблема си остава.Наистина ,гелчето малко стяга,затова си мисля да не би да е от това,много да съм се "стегнала"?

# 248
  • у нас
  • Мнения: 443
Не мисля,че гелчето има връзка аз съм ползвала 2броя един след друг и нищо ми няма.Сега ползвам друг около очен крем;ageless rezuits; пак на ейвън пробвала съм всичките без тези на ;anew clinikal;

# 249
  • София
  • Мнения: 475
Искам да ви попитам дали някоя от вас си е поръчвала прахообразните блестящи сенки нюанса е Chocolate от преди 3 поръчки съм го поръчала и още не са пристигнали и вече си мисля,че въобще няма да дойдат?...Всеки път са в недостиг.. Sad
И аз ги чакам. Надявам се да дойдат в четвъртък, че вече са ми 2  броя.

# 250
много се извинявам Simple Smile
София.младост. На окръжна на централния офис мие най-удобно Wink

# 251
  • Мнения: 1 538
Не мисля,че гелчето има връзка аз съм ползвала 2броя един след друг и нищо ми няма.Сега ползвам друг около очен крем;ageless rezuits; пак на ейвън пробвала съм всичките без тези на ;anew clinikal;

Усещането е точно след като се намажа с гелчето,затова и си помислих ,че може да има връзка.Дано не е нещо сериозно.

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, жената от която си поръчвам продукти ми направи подарък-"Лифтинг на околоочния контур Клиникал" (една кутийка с два вида крем).Можете ли да ми кажете как точно да го ползвам Embarassed .Разбрах само 2 пъти на ден

# 253
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета, жената от която си поръчвам продукти ми направи подарък-"Лифтинг на околоочния контур Клиникал" (една кутийка с два вида крем).Можете ли да ми кажете как точно да го ползвам Embarassed .Разбрах само 2 пъти на ден
Не ти ли е рано още за този продукт? Иначе се нанася едното над клепача, едното под него, но сега не се сещам кое за къде беше, а и в последния каталог няма упътване.

# 254
  • Мнения: 983
ФДТ с успокояващ ефект или "Дълготраен комфорт" newsm78
мерси Hug
Ползвам успокояващия, много съм доволна, добра покривност. Предполагам, че и другия ще е хубав, но с по-дълготраен ефект Peace

Общи условия

Активация на акаунт