AVON кампания 4 и 5

  • 15 480
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 835
Не, миличка, срока на годност от момента, в който ги отвориш, (естествено преди годността им да е изтекла).

# 286
  • Мнения: 5 619
Тази вечер ще се пробвам пак,дано това да е причината.Незнам на колко години си ,но при мен са налице малки мимически бръчици на челото,който си местят местоположението.Има ли заглаждащ ,стягащ и избистрящ ефект крема със соя?Ако не те затруднявам ,ми отговори,защото аз така и не успях досега да го ползвам достатъчно време за да преценя. Rolling Eyes
Аз съм на 29 /почти 30/ и съм със смесена кожа. Взех си цялата серия, но нощния ми идва малко тежък и го ползвам за шията. Иначе дневния ми подейства много добре, подхрани ми кожата и ми избистри тена. Имах и една бръчица около устните, която се позаличи. Околоочния също го ползвам само нощем, защото е доста мазен, но съм доволна как ми се отразява /на мен проблемна зона ми е около очите/.
Препоръчах го на една приятелка и тя също е много доволна - за дневния става дума.

# 287
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кати ,сърдечно ти благодаря!  bouquetСлед две седмици,ще пиша отзиви. Simple Smile

# 288

Общи условия

Активация на акаунт