Да боядисаме един татко

  • 1 954
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
Про-ша-рен, про-ша-рен! Party /разгледах снимките тоже/
И моят мъж е така...такъв го харесах, такъв го взех. Мисля, че би ме изгонил още на първото изречение относно боядисване... Laughing
Не мога, просто ми е невъзможно да не се върна и да допиша - слънчево, красиво, щастливо семейство сте, Зъхи. Пожелавам ви от сърце така да бъде до безкрай!

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 12:47 от Karimma

# 31
  • Мнения: 2 631
Palette имат едни оцветители, аз съм се боядисвала с тях. Цвета не пада като при истинската боя от корените, а изсветлява постепенно, така че е подходящ... Няма да е нужно да се нулира, ако реши някой ден да остави прошарените си коси!  Peace

# 32
  • Мнения: 780
имаме познат който си купи от тези мазила за възвръщане на цвета , но не виждам никаква разлика от преди да се маже и от след това / а се мажеше редовно /

# 33
  • Мнения: 3 211
не знам колко е годишен мъжът ти, но определено не изглежда стар Laughing
имам един познат, който за да не му личат белите коси си прави кичури, но той е с доста дълга коса, на около 40год., а е изглежда на не повече от 30.
btw, дано да не прочете мъжът ти темата Peace

# 34
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, ще ме уморите просто!  Laughing Той ако знае, че го развявам из форума и то по такава деликатна тема, ще ме убие!  Mr. Green
Естествено, той, както можете да се досетите, изобщо не е във възторг от идеята, а след като прочетох всички мнения в темата, вече се разколебавам и аз. Засега го оставям на мира, благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт