Кой до 8март ще изкрещи,че е видял двете черти 05-11.03.2007г

  • 13 149
  • 634
  •   1
Отговори
# 60
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мушмороче, ако пратиш мейл на лични, ще ти пратя нещо, дето ще те разсмее, гарантирам. На мен ми го пратиха преди малко, и се пукнах от смях hahaha, въпреки, че ме боли корема от гадната лелка #2gunfire  Peace

# 61
  • Мнения: 2 309
Мммм...кой говори за Бургас-мой втори,роден град Mr. Green

# 62
  • Мнения: 448
Може ли да изпия един Парацетамол, вит.Ц и чайове?Мисля и да си купя Ефизол- с Марти съм го пила и нищо му няма на детето.Как мислите?Ама гърлото много ме боли, главата също, а тялото ми...като пребита съм.Може би утре следобяд ще ходиме при личната.

# 63
  • Мнения: 245
Оуу благодаря за милото пожелание DesiT.
Трябваше да ми дойде преди 8 дни направих 10 теста сигурно, няма  EFP няма лелка.
Днес съм на преглед.....ама нямам много надежда, за да не се разочаровам. защото от един от поредните тестове миналата седмица толкова ми стана гадно....просто....нямам думи....
Хайде и на тебе много тестчета и само с по  EFP EFP EFP EFP EFP EFP и не само на теб и а и на всички тук.


Добре дошла Bulechka_TS и не стой дълго тука Wink


Хубав ден ан всички.

Благодарим Ви за тортичките и сокчетата Вес  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 3 524
Румито аз нещо понастинах и пих осцилококцинум по указания начин в упътването, сироп стодал, който е за кашлица но успокоява и гърлото и дробчето и за носа пак хомепопатия- казва се "coryzalia" на Boiron. То се смуче по едно или под езика, на час или ан 30 минути ако е много зле положението.
На мен ми подействаха, ако искаш пробвай с тях първо, хомеопатия са все пак Peace

# 65
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Здравейте и от мен момичета, добре дошли на Bulechka_TS и Kotetopet дано сте от тези дето ще крещят този месец. Аз да се оплача , че леля ми дойде но 03.03 с гръм и трясък, направо ме остави без сили тая нахалница newsm45, така че стискам палци на всички които не чакат дано е навестила само мен и вас да ви пропусне .
 А и да ви се похваля реших вместо да се депресирам да се зарадвам с нещо та преди малко си направих татуровка , много й се кефя smile3521 да знайте

# 66
  • Мнения: 2 270
Честита рисунчица на titi1981     bouquet- аз съм голяма фенка на това изкуство и си имам няколко рисунчици по мен . . . хайде кажи каква е?къде е?

# 67
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Pretty мерси за букетчето и честитката, татусчето е започва от опашката на около 20см височина представлява вплетени мъжки и женски дракон и между тях с йероглифи е изписано " любовта завладява / побеждава/ всичко.
Довечера като се прибере мъжлето ще го накарам да я снима макар че е още прясна, и ще се пробвам да я кача да я видиш/ дано ти хареса/.

# 68
  • Мнения: 283
Здравейте и от мен момичета, добре дошли на Bulechka_TS и Kotetopet дано сте от тези дето ще крещят този месец.

Благодаря ти, дано и ти скоро да крещиш!!!

А и да ви се похваля реших вместо да се депресирам да се зарадвам с нещо та преди малко си направих татуровка , много й се кефя smile3521 да знайте
Pretty мерси за букетчето и честитката, татусчето е започва от опашката на около 20см височина представлява вплетени мъжки и женски дракон и между тях с йероглифи е изписано " любовта завладява / побеждава/ всичко.
Довечера като се прибере мъжлето ще го накарам да я снима макар че е още прясна, и ще се пробвам да я кача да я видиш/ дано ти хареса/.
Супер, браво на теб! Аз не бих се осмелила да си направя, като знам, че скоро ще ми омръзне и ще се чудя как да я крия или махам!!!

# 69
  • Мнения: 2 270
Pretty мерси за букетчето и честитката, татусчето е започва от опашката на около 20см височина представлява вплетени мъжки и женски дракон и между тях с йероглифи е изписано " любовта завладява / побеждава/ всичко.
Довечера като се прибере мъжлето ще го накарам да я снима макар че е още прясна, и ще се пробвам да я кача да я видиш/ дано ти хареса/.
Важното е на теб да ти харесва! Само да те предупредя, че това е голяма краста - започваш да искаш още и още...
Аз имам на кръста, на плешката и на още едно място . ..  Embarassed Embarassed Embarassed
От известно време обмислям и една на врата, но ще видим . . .

# 70
  • Мнения: 851
Bulechka_TS, Kotetopet, добре дошли и от мен, но нали знаете - да не се задържате много тук!!! Хайде заедно към отчетни още тпози месец  Hug
Rumito: И аз бих те посъветвала с нещо хомеопатично да пробваш - те със сигурност не вредят!!! А също и чайчета, мед и лимони е истината!
Вес, titi1981 Вие ще крещите следвщаия месец за Великден  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз няма да съм от празнуващите мартенски девойки, но въпреки всичко мисля да съм тук и със вас да се радвам на новите бремелинки.. Успех момичета и много хубави новини през тази седмица, пожелавам много усмивки и подобаващо отпразнуване на  8 март  smile3508 EFP EFP EFP smile3501

# 72
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
DesiT , дай боже да е тогава.
pretty , аз наистина си я харесвам много, а за крастата знам предупредиха ме че като почнеш един път трудно се спира, това за татусче на врата звучи добре мислила ли си каква ще е точно?

# 73
  • Мнения: 851
Flying: Миличка, стискам палци докито да види едно малка сладка желана точица - представяш ли си  Hug Бързо като се върнеш от лекар да се похвалиш!!!

# 74
  • Мнения: 283
Bulechka_TS, Kotetopet, добре дошли и от мен, но нали знаете - да не се задържате много тук!!! Хайде заедно към отчетни още тпози месец  Hug
  Hug

Ами, дано скоро заедно се преместим в Отчетни!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт