Music Idol - тема 2

  • 22 153
  • 570
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 3 423
Сега нали се сещате защо снощи повечето девойки пяха с нананайна Simple Smile
навремето са се писали стойностни , но трудни текстове Simple Smile

Ми да, днешните текстове и мъжът ми може да ги съчини.
С неговия елементарен български. Обичай ме, събличай ме,
ти си всичко за мен, дай, набързо да се изядем (примерно).
Благодаря ти, тити, за текста. А Мумията би ли го изпяла, а?

# 526
  • София
  • Мнения: 1 105
А другата българска песен на кой е?

# 527
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Момичета, някой да знае текста на I Will Survivor
Дъщеря ми реши, че трябва да я научи - много и хареса "пенсионерската" ми музика  Twisted Evil

Ян Бибиян..Напълно  съгласна. Възможно да е взимала уроци. Не отри4ам.Но гласа го е имала отгоре,...даденост е разбира6 ли идеята ми....?Просто аз не бях 4увала  досега ни6то подобно....и понеже се заинтересува в кои мизикален бизнес съм....Аз свиря пиано от 5 годинки иполовина,а ина4е  специалноста ми е хоров диригент.С пеене се занимавам от 18 години.Преподавам и пеене и пиано..
....Не бива да разсъждаваме като националистки,а като реалистки...и да си сложим ръката на сърцето и да признаем че хубавото е хубаво...нищо че не е наше

Това беше  моето становище....и 6те си остане докрая такова..ако ще цялата  съветска армия да да се опълчи...тук срещу мен . Ама хич не ми дреме... Mr. Green...


Евала ти на способностите и никой не отрича гласа на малката, но това, че е американка е просто случайност, вероятноста да беше българка не е малка, не можеш с лека ръка да кажеш - българка не може да пее така /това просто не е вярно ... Ха да видим защо други не могат да пеят родопски песни като родопчанки .... Simple Smile  генетика ... колко оперни гласове имаме пък като за световно а?/

# 528
  • Мнения: 2 070
I will survive си е най-яка в изпълнение на Арета Франклин, много ми е любима, като за сутрин точно. И във варианта на Cake /така ли бяха   newsm78 / също много ми харесва.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 105
First I was afraid
I was petrified
Kept thinking I could never live
without you by my side
But I spent so many nights
thinking how you did me wrong
I grew strong
I learned how to carry on
and so you're back
from outer space
I just walked in to find you here
with that sad look upon your face
I should have changed my stupid lock
I should have made you leave your key
If I had known for just one second
you'd be back to bother me

Go on now go walk out the door
just turn around now
'cause you're not welcome anymore
weren't you the one who tried to hurt me with goodbye
you think I'd crumble
you think I'd lay down and die
Oh no, not I
I will survive
as long as i know how to love
I know I will stay alive
I've got all my life to live
I've got all my love to give
and I'll survive
I will survive

It took all the strength I had
not to fall apart
kept trying hard to mend
the pieces of my broken heart
and I spent oh so many nights
just feeling sorry for myself
I used to cry
Now I hold my head up high
and you see me
somebody new
I'm not that chained up little person
still in love with you
and so you felt like dropping in
and just expect me to be free
now I'm saving all my loving
for someone who's loving me

# 530
  • София
  • Мнения: 1 482
Момичета, някой да знае текста на I Will Survivor
Дъщеря ми реши, че трябва да я научи - много и хареса "пенсионерската" ми музика  Twisted Evil

Ян Бибиян..Напълно  съгласна. Възможно да е взимала уроци. Не отри4ам.Но гласа го е имала отгоре,...даденост е разбира6 ли идеята ми....?Просто аз не бях 4увала  досега ни6то подобно....и понеже се заинтересува в кои мизикален бизнес съм....Аз свиря пиано от 5 годинки иполовина,а ина4е  специалноста ми е хоров диригент.С пеене се занимавам от 18 години.Преподавам и пеене и пиано..
....Не бива да разсъждаваме като националистки,а като реалистки...и да си сложим ръката на сърцето и да признаем че хубавото е хубаво...нищо че не е наше

Това беше  моето становище....и 6те си остане докрая такова..ако ще цялата  съветска армия да да се опълчи...тук срещу мен . Ама хич не ми дреме... Mr. Green...


Евала ти на способностите и никой не отрича гласа на малката, но това, че е американка е просто случайност, вероятноста да беше българка не е малка, не можеш с лека ръка да кажеш - българка не може да пее така /това просто не е вярно ... Ха да видим защо други не могат да пеят родопски песни като родопчанки .... Simple Smile  генетика ... колко оперни гласове имаме пък като за световно а?/



Аз не разбирам защо се карате, какво значи АМЕРИКАНКА??? Тая "нация" все пак е съставена от емигранти, така че хайде да не ги превъзнасяме толкова, предполагам всички са наясно с дългата им история! Нека пее момичето, но не приемам никой - па било то и свирещ и пеещ ( за протокола аз свиря на пиано и ходя на солфеж от 7 годишна) да дава крайни квалификации за Българските гласове. Някой да е чувал за "Мистерия на Американските гласове"?   Naughty

# 531
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 hey_ya Благодарско Wink
Довечера почваме да учим  Joy

Illit , не се караме бе, спорим си конструктивно ...
просто лилавия голям шрифт ни издразни малко, но това си е в реда на нещата, нали сме в български форум все пак Wink

# 532
  • София
  • Мнения: 1 482
Ами мен повече от малко ме издразни, но пък си права - в български форум сме, а човек не в Америка, ами и на луната да отиде, като си му е селски манталитета....

# 533
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

За певческите й качества не коментирам.

Да, за това най- много ме издразниха ...... коментарите за пеенето и .... като не я харесват да я отрежат, а не да и обясняват, че има много по- добри от нея ...има много по- добри от всички тях , ако трябва да сме искрени .....

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 704
къде пък ги пуснахте тия текстове,бре!
елате сега да се разправяте със съседите, дето ми думкат по стената!

А на Дали кой ще пусне текста?
Кой сега до теб заспиииваааа  Mr. Green

# 535
  • Мнения: 1 673
Ех, че готино шоу!
Млади, хубави деца, усмихнати, изплашени, щастливи, плачат, глезят се, свалят се...Радвам им се много!

На мен най-много ми харесаха момчетата, обаче ми се струва, че тяхната българска песен беше по-лесна от на момичетата, но лесна или трудна- чудесни бяха. Най се радвах на тройката на Камела Паркър, дебеличкото момче и скромничкото момче. Големи сладури!

Вече започнаха да се открояват! И сред момчетата, и сред момичетата има страхотни деца-хем готини, хем хубави, хем секси, хем пеят прекрасно...Явно са и силни, след като минават такава яка цедка...

Ще гледаме да видим какво ще стане по-нататък! Blush

# 536
  • София
  • Мнения: 1 482
Заповядай: (С изненада открих, че има цели 3 куплета:)))
Пиян
 
 

Живота ми без теб е разпилян,
как можах да съм такъв глупак
и пак в чашата се давя всяка нощ
и проклинам този свят.
Боли и болката ме реже като нож
и не виждам край на този ад.

Припев:
Кой сега до теб заспива,
кой целува устните ти?
Колко ли ми се присмива
щом допуснах да си тръгнеш ти?
Кой сега до теб заспива?
трябваше, да, това да съм аз,
трябваше да си щатслива,
как съсипах всичко между нас.

Преди не можех да съм дълго да съм с една,
лъжех те безбожно ден по ден.
Сега не ща да видя повече жена,
щом не може ти да си до мен.
И пак в чашата се давя всяка нощ
и проклинам този свят.
Боли и болката ме реже като нож
и не виждам край на този ад.

Припев: (x2)
Кой сега до теб заспива,
кой целува устните ти?
Колко ли ми се присмива
щом допуснах да си тръгнеш ти?
Кой сега до теб заспива?
трябваше, да, това да съм аз,
трябваше да си щатслива,
как съсипах всичко между нас.

Кой сега до теб заспива,
кой целува устните ти?
Kолко ли ми се присмива
щом допуснах да си тръгнеш ти...
щом допуснах да си тръгнеш ти...

# 537
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.vbox7.com/play:cf463bf2

това момиче ме разби ...страхотна е .... вероятно сте я обсъдили вече

# 538
  • Мнения: 4 068
Това момиче, а и доста от останалите пеят сто пъти по-добре от другарката Глория на живо. А тая фръцла прави едни физиономии, като че ли от нея по-добра няма. Направо яко ме дразни.

# 539
  • Мнения: 7 122
Госпожицата от мъжки пол не отпадна ли още на кастингите?
Специално за нея/него - Лили Иванова.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт