Music Idol - тема 2

  • 22 133
  • 570
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
И аз се записвам. Моята фаворитка е 15-годишната девойка от Добрич.

# 16
  • Мнения: 668
ехаааа, виждам, че братовчед ми - сваляча вече е станал известен!!!
само да ви кажа, че е сред 40-те класирали се и всички сме много щастливи от неговия успех.

# 17
  • Мнения: 2 013
ехаааа, виждам, че братовчед ми - сваляча вече е станал известен!!!
само да ви кажа, че е сред 40-те класирали се и всички сме много щастливи от неговия успех.


Честито!
Издай още нещо за 40-те, ако знаеш?

# 18
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
В момента не ми тръгва нито една песен, преди две три минути първите две песни ги чух, но сега нищо няма

# 19
  • Мнения: 7 112
Много благодяря за избраните моменти.   bouquet
 Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 781
Кокошките са ненадминати до момента, не толкова заради песента, колкото до реакцията на комисията. Горките- след края на формата и психиатри няма да им помогнат........


# 21
  • Мнения: 2 108
Всъщност, как протича цялото състезание?
Живеят ли на едно място? Учат ли заедно да пеят? Дават ли им определени песни? Колко пъти седмично правят така наречените концерти?
Нищо не зная за състезанието-които го е гледал в чужбина да сподели  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
А къде са настанени участниците, някой знае ли?

И на мен за кокошките ми е фаворит, а колко беше спокоен и сериозен човека, направо се размазах  Joy

# 23
  • Мнения: 1 381
и аз се записвам

# 24
  • Мнения: 170
Що не вземе някой да освести Маргото - тая е жив кошмар hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 11 747
Няколко пъти си пусках клипчето на 15-годишното момиче от Добрич Hug .... направо ми се насълзяват очите! Cry
А,някой знае ли какво се пее в тази песен???
Знам,че е на Ищар - Horchat Hai Caliptus, но много ми се ще да разбера за какво се пее,а никъде не открих!!Ако някой има превод поне на английски,моля Praynig

# 26
  • Мнения: 1 673
А къде са настанени участниците, някой знае ли?


Някой в предишната тема беше казал, че в договора, който подписвали всички в началото, пишело, че всеки си бере сам грижа къде ще отсяда и кой ще го подготвя...А отделно чух опосумите да питат една мадама с розов лист дали си имала хора в София, т.е. има ли при кой да отседне там...Та може би ще са кой където намерил или кой където може да си позволи.

# 27
  • Мнения: 1 273
Mного ме е яд, че досега не съм гледала кастингите (заради Малкълм по фокс от 8 Laughing), но днес определено ще гледам за София!! Party

Eduina, Маргото току що я гледах. newsm78
Ами щом гледаш Fox направо си включвай тв. в 18:00 ,тогава е повторението на  music idol Mr. Green

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Що не вземе някой да освести Маргото - тая е жив кошмар hahaha hahaha hahaha
Според мен я пуснаха, за да и натрият носа.
Смятам, че участието й ще и подейства като студен душ на милата  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 273
Що не вземе някой да освести Маргото - тая е жив кошмар hahaha hahaha hahaha
Според мен я пуснаха, за да и натрият носа.
Смятам, че участието й ще и подейства като студен душ на милата  Laughing

Ами, според мен тя остана като попарена след като се яви (сигурно е очаквала да я посрещнат с фанфари Mr. Green). След толкоз обиди, които и казаха Глория и Слави по-добре да не се явява нататък (да не говорим, че неможе да пее ама хич)

Общи условия

Активация на акаунт