Хълцане

  • 1 291
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 64
моят син също се скъсва да хълца, ей така без при4ина, не само след хапване...казаха ми и аз вече пробвах 2 пъти следния номер-при нас проработи безотказно: Та става дума за 2 капки лимон с лъжичка в устата...прави страшно сърдита физиономия, определено не му харесва, но бързо минава...а ефекта е че спира веднага хълцането. но не бива да се прекалява за деня. Аз ли4но му прилагам това само в краен случай и не пове4е от 2 пъти за денонощие.
Ако не сте притеснява нещо-пробвай!

# 16
  • Мнения: 2 019
При нас беше същото, но с времето отмина Peace
Peace

# 17
  • Мнения: 393
  И аз се поуспокоих като чета че доста деца го правят.Моят син е на един месец и често хълца,но не за дълго и спира от само себе си.

# 18
  • Мнения: 1 701
Хълцаше, та пушек се вдигаше!  Confused Горкото ми пиле, направо подскачаше на място - хем смешно, хем тъжно...  Mr. Green Педката тогава ми обясни, че влиза повечко въздух в стомахчето и затова така... получавало се при по-лакомите дечица...   chef И до сега има такива моменти...  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 677
Синът ми до дн днешен така си хълца.  Grinning Той си хълцаше здравата и още в корема де.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 451
още в корема ми хълцаше, даже се бях притеснила данеби нещо да не му е наред, нооо..... бебка си е екстра, хълца и сега, понякога дори когато се смее повечко. В началото хълцаше след всяко хранене силно и продължително, вода и методи на държане не помогнаха. Всичко с времето си, сега е значително по-рядко. Не се притеснавай

# 21
И ние бяхме така,но с времето нещтата се нормализираха.Не се притеснявай,нормално е.

# 22
  • Мнения: 8 917
И Гери бе така - израства се Peace

# 23
  • Мнения: 1 364
Нормално е не се притеснявай.


Алекс също много често хълцаше като бебе

# 24
  • Мнения: 888
Съвсем нормално си е, спокойно...ще отшуми с времето Hug

# 25
  • Мнения: 1 174
Хълцането си е нормално, никога не съм се притеснявала, само се  чудех как може да е толкова силно?! Laughing Много често го прави и след като повърне, но вода не давам.

# 26
  • Мнения: 6 461
моето бебенце е на 2 седмици. Почти след всяко хранене след като се оригне се разхълцва...жал ми е да я гледам как подскача Sad. Чудя се това нормално ли е? Случвало ли се е и на други? Струва ми се че е прекалено често това хълцане Sad.
Да това е нормално.
Няма смисъл да се тревожиш.
В болницата една акушерка ми беше казала ,че когато бебчетата си вземат неправилно въздух ,започват да хълцат.  Wink

# 27
Рая хълцаше  до 2-3 месец.и това ще отмине напълно нормално е Peaceбяха ми казали да давам водичка когато хълца на не ни помогна особенно

# 28
  • Мнения: 2 897
И при нас беше същото, но с времето намаля.Случва се все по-рядко Simple Smile

И при нас беше така,с времето отшумява Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 483
Александър хълцаше още в корема,направо ме побъркваше Grinning И сега доста честичко си хълца след като се уригне

Общи условия

Активация на акаунт