въпрос за ползването на комбинираните колички

  • 1 028
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз обмислям такава покупка, че нашата количка е доста тежка, а живеем на 5 етаж без асансьор Confused И ме питат как съм отслабнала толкова бързо Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 166
Нашата принцеса е почти на 9 месеца и аз си бях решила да си караме с комбито до край, че ми е мноооого удобна, но бабите съвсем скоро взеха, та ни подариха и лятна  Heart Eyes  Лошо няма по принцип, ама тя лятната с едни такива малки гуми, ми то едно друсане пада, едно чудо, раздрусах му мозъка на мъничето... Тя не че се оплаква, милата, ама де да знам... иначе лекичка, компактна, ама... комбито си е комби, с големи гуми и с амортисьори, изобщо не се усещат чудните ни разбити улици... Та за сега сме си с нея, пък като натежи малката с още килца, може и да се метнем на лятната, ще видим, тогаз ще му мислим  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 399
Ами ние си изкарахме тази зима с комбинираната, въпреки че имаме и лятна количка. Ако следващата зима все още мога да я накарам да седи в количка, пак ще ползвам комбинираната. Според мен голямата количка е много по-добра за сняг от лятната (тя затова се казва лятна Wink). А на мен ми е и много по-удобна. Спортната я ползвам само когато пътуваме със самолет или с кола защото става по-малка.

Общи условия

Активация на акаунт