Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 997
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 243
трябва ми таткото на ива
Само гледай да не те чуе майката на ива.  Mr. Green

# 226
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.

# 227
  • Мнения: 23
ееееееееееееееееее
човек да не потърси чуж мъж начи Mr. Green Mr. Green

# 228
Ами казвай де! Аз съм и таткото на Ива, и таткото на Иван и на който още се обади, стига да го подкрепи с надлежния ДНК тест...

# 229
  • Мнения: 23
провери си личните съобщения

# 230
  • Мнения: 23
видя  ли?

# 231
  • Мнения: 619
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty
Aз пък сссссъм!!!

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Еййй, тцъ-тцъ-тцъ... Само ти дето не си ме искала до сега. Ама ще издържа, ще знаеш. Казвай си тревогата.
И аз не съм. Naughty
Aз пък сссссъм!!!
И аз съм и аз.....ссссссссссссссс  Mr. Green

# 234
Значи ще излизаме на разходка само с Ива с Ави, защото само тя не ме гледа похотливо! Ах, вие, пакостнициииии...

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ах, вие, пакостнициииии...
4470

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тук съм, следя ви, оглеждам ви... Сссссссссъссссскам...
Днес си поссссъсссках малко до Свищов и назад...
Весело е да си посссссссъссссскаш така...
Grinning

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Aз пък утре може да си поссъссскам до Габрово. Голямо съскане ще е по тия завои  Sick

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Винаги казвам на моя мъж , че ако започна да приказвам за трето дете  да ме заведе веднъж до Габрово . Аз сама ще се откажа . Мноооооого лошо ми става  Sick . Така че приятно прекарване Sinuous Sin    Tired

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Винаги казвам на моя мъж , че ако започна да приказвам за трето дете  да ме заведе веднъж до Габрово . Аз сама ще се откажа . Мноооооого лошо ми става  Sick . Така че приятно прекарване Sinuous Sin    Tired
Всъщност на мен завоите не ми пречат, ако аз шофирам. А май се оказва, че ще ходя сама, ако въобще отида...

Общи условия

Активация на акаунт