Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 891
  • 280
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6
Не съскай Сербезова.... Mr. Green

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922

Ооо, Змиеядец, добре дошъл!
Как да не те посрещне човек подобаващо:



# 122
Това изглежда толкова красиво, че не се стърпях да го покажа. Надявам се да става ясно какво е. Искам и аз така на Фотошопааааа...

# 123
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аййй ,как ме  клъвна проклетийката Mr. Green

# 124
  • Мнения: 6
Като ще кълвем да  знайш...аватара ти е голям пак Twisted Evil

# 125
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
знам ,ама чакам да ми  я оправи мъжа ти...
       змията де smile3533

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ша го упрайм тоз гулям аватар...

# 127
  • Мнения: 753
Сссссссссс добру тру....
Хайде разказвайте за мароканския, ние не излизахме, не можеше да ходи от сряда вечерта моят Тигров Дракон, куцукаше, снимки, докторици, чекакчии, казаха преумора, компреси с лед и мазило с ракия...вчера вечерта кликна капачката и се оправи, но го боли крака още..притесних се, че лекарите казаха: ако до понеделник е така операция на минискуса.

Вчера взех изпит на който ходя от 2004 година, дядото все ме връщаше, с извинението че не заслужавам за 6, а той бил рядък фен на Берое(родом от Казанлък) и не можел да ми пише по малко, вчерашния ми опит беше за 7 път, искаше да му целувам ръка, аз отказах и се върнах в къщи с 5.
За пореден път се убедих, че доста луди шетат около нас  свободно.

Приятен ден ви пожелавам!

Шефката на крановете, обеща снимка от тържеството...да видим малкия принц..




# 128
  • Мнения: 619
искаше да му целувам ръка, аз отказах и се върнах в къщи с 5.
#Crazy
Добро ви утро!
Честито,Тигърче,поне няма повече да ходиш за този изпит!  bouquet
Имам една молба към женската част от форума:има ли някоя мама,която не ползва Авентската си помпа?Бих искала да я ползвам за около 2 седмици,да речем,за релактация(както всички знаете).Ави суче,но като види,че не пуска много,се дърпа и плаче...

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ся ставам.....сссссс
Честито на Тигърче   bouquet
Иве моята помпа е в СМОКинята  Flutter
На ресторанта снощи хубави манджи ама масата беше по-ниска и от тревата баси Twisted Evil Пък аз с пола  Crossing Arms знаех си, че трябва анцунга да надена Mr. Green

# 130
  • Мнения: 6 243
Иве, ще ти дам моята помпа.

Мароканците, да пускам ли снимки в глобалната мрежа?

# 131
  • Мнения: 619
ама масата беше по-ниска и от тревата баси Twisted Evil Пък аз с пола  Crossing Arms знаех си, че трябва анцунга да надена Mr. Green
hahaha
Било е забавно,не се оплаквай!Аз се каних да идвам,ама беше вече 19ч,та си викам-няма вече за къде да се оправям,пък и дали ще има места...

Благодаря ти много,Бяла змийо!  Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 11 322
Не знам дали за мароканците, ама заради мен поне ги пусни Praynig

# 133
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77


Мароканците, да пускам ли снимки в глобалната мрежа?

давай, да видим Мамбата с пола  bouquet

# 134
  • Мнения: 315
 Здравейте мами, татковци и бебоци!  Hug
Благодаря много за поздравите за моя РД. И не можахме да се видим с вас на Бирхалето по обяд да почерпя. Чакахме майка да дойде.Бяхме си у дома, семейно. Изкарахме си много добре. Следобед като се появи слънчицето, излезнахме след 15:00 ч. малко на раходка. Бебо много се кефи.  baby_neutral
Снощи не можахме да дойдем на мароканския р-т, няма на кой да оставим бебешока. Как изкарахте, сигурно много хубаво, гледам пишете и снимки сте направили, я ги постнете тук да ги видим.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт