Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 891
  • 280
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Приемам критиката като конструктивна и ще се поправя...
Още тази вечер ще има снимки от РД на Алекс и от моя РД...


Токущо намерих снимка в интернет от снощното посещение в Мароканския ресторант. Не знам кой ни е изтипосал така, но изглеждаме като... участници в групов секс?

# 151
  • Мнения: 6 243
Това кадро е направо гнусно.
Моите снимки са по-апетитни:
















Манджите ги публикувах тук: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=1222.0

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Как гнусно, бе, виж каква романтика и задушевност...

А тия снимки са супер, ама малко мънички. Ще има и по-големи, че не ми стигна?

# 153
  • Мнения: 6 243
Това да не е питон, че да е голям.
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

А пък гроздето е кисело ppp

# 155
  • Мнения: 6 243
Хубавите неща вървят в малки опаковки  Mr. Green

А пък гроздето е кисело ppp
На баба ти фърчилото Wink

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Стига глупости, че сме паднали много в очите на Бургас, морето и неговите трудови хора  Mr. Green

# 157
Специално за Бургас, морето и неговите трудови хора (и тримата ги познавам)  - ето как се празнува рожден ден по старозагорски! Снимките са малко, защото батериите съвсем удобно решиха да преустановят участието си в тоз неприличен купон, но героично отдадоха и малкото останало в себе си количество заряд. Нищо няма да кажа, но моля гледащите да обърнат внимание ма малкия (буквално, а бих казал и миниатюрен) червен предмет в ръцете на Анакондьо, присъстващ в някои от снимките (с ужас предполагам и в сънищата на някои дами).   



Тази снимка е последна, защото показва колко сме изнервени със Злати, Роси и Данчо след като сме чакали всички останали половин час на студа!


Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!
Бе не се сещам какво е, но в момента отчаяно се нуждая от него...

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 01:48 от The Sinuous Sin

# 159
# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Т. е. пали колата, идвай да ме вземеш и се готви за ресторант за пушачи!!!

# 161
Пу! Догади се явно! Остави и другите да се почудят. На мен лично ми минаха 5 минути от живота, докато се чудя какво съм запаметил така!

# 162
И на тези, на които вече съм омръзнал, ще кажа:
"- Оппа! Пак здравейте!"

Тези снимки ги правих днес и не мога да не се похваля с нашето лъчезарно бебе Иван. С мама Злати много му се радваме.
 

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Страхотен дундьо! Пу!!!

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тоз, който познае какво съм снимал на снимката, която е предимно черна с малко лилаво горе в ляво  получава вечеря с мен. Пу той плаща!

Вярно е, че Грешната змия позна какво е снимано на преден план... Стъклен пепелник... И явно без светкавица, щото тока на батериите беше дал фира... Ама никой не каза какво е това лилавичкото, нали...? Това е на моя милост бялата юначна фланелка, флуресцираща от лилавите (ултравиолетови) неонови лампи... Mr. Green
И вечерята изцяло я преотстъпвам на Жадиния...

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 01:53 от Анакондьо

Общи условия

Активация на акаунт