Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 15 897
  • 280
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 855
Оле, какви усмивки раздавате  Hug Hug Hug Голям сладур е този Иван Heart Eyes

Съвсем се оплетох тука, само змии има и кой кой е....  newsm78

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хех, кой не спял... А пък ако се поровиш няколко странички назад... Дал съм конкретни подробности за това, кой кой е... Wink

А ето и моите снимки от Орфей Хаус и Пърфект Стрейнджърс...


























Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 02:53 от Анакондьо

# 167
Малииии! Тоя как ни е изтипосал! Аз с моята жена само дето любов не правих на масата, ама ти и това щеше да снимаш, нали? Нямат милост твоите батерии! Но малкото сони е направло свестни снимки. Сапунерките не били чак за изхвърляне! Особенно, ако са Сони и Олимпус. (За олимпуса и без това си го мисля, но ако бях се объркал да не го спомена вече щях да бъда обявен за Пресона нон-грата в квартала на Хера.)
Анакондьо, гледам, че и ти си на Фотобукета. Как ти се струва? Изтегли ли онова браузърче, в което можеш направо да дропваш сниките и да си ги качва автоматично? Мисля, че free акаунта дори и с 1 ГБ място си струва. Като за без пари е направо чудесно. Има и нещо друго - можеш да му задаваш каквито и да са по размер снимки, а самия фотобукет си ги намалява до исканата от теб разделителна спсбност. Но това не е новината. Новината е, ч явно ползват много читав конвертор на изображения и въпреки чувствителното намаляване на разделителната способност качеството на снимките остава доста добро. А това има значение все пак.

Брей! Аз за пепелника се чудих сума време, а за да открия какво е лилавото на снимката щеше да ми отиде половин живот. Явно има доста паметливи хора тука, защото аз даже не помня кога съм я правил.

# 168
  • Мнения: 449
Много сладко тоя Ванко на Смок-а и Смок-инята, бе! Пу-пу Heart Eyes
Смочест, и ти имаш малко снимки да публикуваш, май Wink На РД на Алекс си спомням вирехме едни дълги крака там, какво беше Laughing
Сватя, Алекс много елегантен bowuu
Поздравления за операторите, както винаги, но специално за Бялата змия...фотоапаратът определено ме изненада, предвид приглушената светлина в ресторанта  bouquet

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Не ме закачайте днес...на метлата съм.
Лея змийска отрова.... Twisted Evil

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Двамата с горната сме на черешата... Да не казвам къде... Mr. Green

# 171
  • Мнения: 11 322
Особенно, ако са Сони и Олимпус. (За олимпуса и без това си го мисля, но ако бях се объркал да не го спомена вече щях да бъда обявен за Пресона нон-грата в квартала на Хера.)
.
И в моя, тъй да знаеш.
Много я уважавам таз марка. Направо си е божествена.
Сони е за простолюдието Wink

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Сони е за простолюдието Wink

Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха...
Кажи го на Бялата Змия...
smile3532

# 173
  • Мнения: 6 243
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.

# 174
  • Мнения: 11 322
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.
Няма да го крадеш, ами ще ти го пусна за една сесия  Wink

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Питат за раждане в старозагорското родилно...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170740.0
Само предупреждавам слабите сърца и бременните да не следват линка...
Особено бременните, те ще четат клед като родят...

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Бялата змия има Олимпус и много си го харесва.
Не се опитвай да всяваш интрига в отношенията ни със сватята.
Освен това през нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право. Като си дойде тя лятоска, ще й го крадна.
Няма да го крадеш, ами ще ти го пусна за една сесия  Wink
Извините гУспУжа Очиларката..лятоска като ми снимахте френската тънка снага де са снимковете  Rolling Eyes Crossing Arms Давай щот нъл знайш..бан и тва е Mr. Green

Вижте това Прав е Експрес..бременните и наближаващите раждане да не четат.

# 177
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Освен това пред нейния Олимпус моето Сони може да се черви с пълно право.

Айде да не си ги мерим, че да не вадя моя... Mr. Green

# 178
  • Мнения: 449
Очиларке, аз гласувах. Нямах нужда от помощ при разпознаването, нали сме родени на една дата с твоето раче Wink

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 12:00 от Пиперлянка

# 179
  • Мнения: 11 322

Извините гУспУжа Очиларката..лятоска като ми снимахте френската тънка снага де са снимковете  Rolling Eyes Crossing Arms Давай щот нъл знайш..бан и тва е Mr. Green

Моля госпожа позеленялата на метлата да не ме плаши с бан, а да се   въоръжи с търпение.
Мойто РС, дето са качени снимковете на френската ви снага, е болно и другата седмица се надявам да го оправят.
Изгоря му дъното и захранването дава на късо, та ще ми ги сменят.
Понатъй ще те удостоя с тази чест да ти ги пратя ... или да ги лепна тук кат афиш Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт