С мартенички бели и червени греят ДЕКЕМВРИйчетата ни засмени

  • 11 549
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 940
Цитат
на Елла са излезнали горе и долу в средата четирите и 2 кътника от дясно

Исках да кажа че са излезнали горе 4 и долу 4 зъбчета и 2 кътника-общо 10 ooooh!

Жани ...видях снимката,хубаво сте се снимали до тигърчо Heart Eyes

На мен също са ми правили такава проба за упойка в БГ,още си имам едва забележим белег от това "одраскване" .Тука и аз не знам как ги правят,не съм се сетила да питам Дан.

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 01:07 от victoria

# 271
  • Мнения: 1 461
Когато изкарва зъбче и кото  докосна венците й кървят,с лъжичка е абсурд да се храним, и док ми го изписа мажа с памуче той е за промивка на уста по принцип но я успокоява повече от дентинокс или калгел. Когато изнарваме зъбче и от към килограми дърпаме назад

# 272
  • Мнения: 728
Карчита,дано скоро зъбчето излезе и спрат мъките ви!

# 273
  • Мнения: 728
Абе я да ви питам...нали кучешките зъби излизат последни..или се бъркам.... newsm78
Днес видях,че на Ивко горе му излизат от двете страни кучешките... Thinking
На някое сладурче излязоха ли вече?

# 274
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 231
Абе я да ви питам...нали кучешките зъби излизат последни..или се бъркам.... newsm78
Днес видях,че на Ивко горе му излизат от двете страни кучешките... Thinking
На някое сладурче излязоха ли вече?

Весе след 4 кътника излизат кучешките т.е след появата на 12 зъба следва да се очакват кучешките Peace И Валентин в момента е на тази фаза и имам чувството че ще пробият и 4 наведнъж ,горкото дете нито яде сополив е кисел и се дави от гадните сополи.Крещи като ме види с капките ,реве търкаля се жалка картинка  ooooh!
Нещо съм смачката психически та не ми се пише , не че друг път много пиша пък и в тази тема надминах себеси сигурно имам 5-6 поста  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 419
Да се разпиша и аз Embarassed все не ми остава време от тичане по задачи .
Абе я да ви питам...нали кучешките зъби излизат последни..или се бъркам.... newsm78
Днес видях,че на Ивко горе му излизат от двете страни кучешките... Thinking
На някое сладурче излязоха ли вече?

И при нас е така Вилин има избили три кътника и започва да му избива и кучешки сега  Praynig дано да няма мъки.

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 404
Зечи ти ме шашна.  Shocked Аз си мислех, че ще наредим всички кътници и чак тогава ще чакаме кучешките. А то кво било! Значи и на Инес в момента с тези симптоми, лигавне, сополи и т.н. да очаквам появяването на кучешките. Тя вече има 12 броя.  Thinking

# 277
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Не съм Хотмама, но да ви кажа за упойките.
Упойките са рзни видове. В тях се слагат разни компоненти.
За да няма изненади и неприатни емоции като трудно излизане от упойка, аллергии, усложнения е желателно да се направи тест за поносимост към повечето компоненти влизащи в наркозата. Дано съм била ясна. Теста се прави 24 часа преди операция. Драска се по ръката и се отчита два пъти резултата - на 10 минута и на 24 час.
Повечето лекари си го спестяват и карат на сляпо. Но е право на пациента да бъде тестуван!!!! Тествайте се моля преди операция!!Това може да спаси ЖИВОТА ВИ!!

# 278
  • Мнения: 55
Здравейте мами!
Вече сме сравнително по-добре на Ивка и изби 11-то зъбче Grinning.Аз поне успях тези дни малко да почета.Не съм ви споделяла,че ще кандидатствам тази година и в момента се подготвям на 27-ми март ще ходим с малко Ивче да си подам документите и на 1-ви април ще мина на първия пробен изпит.И тези дни макар,че не ми беше добре успях да почета и да пореша някой тест.Дано се справя Peace.
Ами за сега това е по интересното около нас исках само да ви кажа,че сме по добре и тези дни вече ще сме по често с вас и няма да изтървам написаното от вас както направих сега докато бях болна. Peace Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 1 666
Не съм Хотмама, но да ви кажа за упойките.
Упойките са рзни видове. В тях се слагат разни компоненти.
За да няма изненади и неприатни емоции като трудно излизане от упойка, аллергии, усложнения е желателно да се направи тест за поносимост към повечето компоненти влизащи в наркозата. Дано съм била ясна. Теста се прави 24 часа преди операция. Драска се по ръката и се отчита два пъти резултата - на 10 минута и на 24 час.
Повечето лекари си го спестяват и карат на сляпо. Но е право на пациента да бъде тестуван!!!! Тествайте се моля преди операция!!Това може да спаси ЖИВОТА ВИ!!

И само да допълня - Ако ви престои неспешна операция или манипулация, изискваща упойка, искайте кръвен тест (всъщност незнам дали така се казва, ама се взема кръв) за поносимост. Защото този обикновеният, с драскотините по ръката, както при поносимост към антибиотик, не хваща всички случаи на непоносимост. Така че разполагате ли с повече време за реакция, защото той изисква около седмица, правете кръвен тест и всичко ще е сигурно. А най-добре на никой да не му се налага да опира до такива неща!


Лека и спокойна нощ!

# 280
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Айде да се запиша първа за седмицата и да ви пожелая лека и прекрасна седмица изпълнена само с положителни емоции. Всички нослета да спрат да текат и да си имаме едни здрави Декемврийчета с много зъбчета.
Лека седмица!

# 281
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 231
Да завършим темата с добрите вести от Пачи!!!!!!!
Операцията на Маги се отлага трайно защото малкия боец е страхотна и раната се затваря много бързо!!Ако евентуално лекарите решат след година  и половина чак тогава може да я оперират.
Пачи работи и не може да влезне да ви благодари ,затова ме помоли и от сърце ви прегръща и се извинява за това че не може да отговори на смс-сите на всички!!!
Прекрасен завършек за тази така тъжна тема!!!1
Пачи ви обича и прекланя пред всеотдайността на всички ви!!!!!!

# 282
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ехааааааааааааааааааа, страхотна новина, Пачи! Толкова много се радвам за теб и Маги! Браво на малката героиня, както и на голямата!  Wink Дано и след година и половина, пак не се наложи да се операрат ръчичките! Ето, това е доказателство, че понякога ни се случват малките злини /в случая хремата на Маги/, за да ни предпазят от големите /в случая операцията/! Страхотно!!!!  Peace Hug Heart Eyes

Зечи, мерси, че си в ролята на вестоносеца!  Wink Hug

# 283
  • Мнения: 1 666
newsm44 newsm44 newsm44 Страхотно! Страхотно! Страхотно! newsm44 newsm44 newsm44
Браво на Маги, че се възстановява толкова добре! dancing


Ели, много си права за малкото и голямото зло! Peace

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Да завършим темата с добрите вести от Пачи!!!!!!!
Операцията на Маги се отлага трайно защото малкия боец е страхотна и раната се затваря много бързо!!Ако евентуално лекарите решат след година  и половина чак тогава може да я оперират.

Ураа!Много се радвам!Браво но Маги!

Общи условия

Активация на акаунт