Какъв крем за лице ползвате?

  • 5 478
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Горещо препоръчвам също на Ейвън серията Ageles Results
Имам същата серия ,но при мен се получава кир-ефект,след нанасяне на кремчетата и за това спрях да ги ползвам,а имам нужда от противобръчкови продукти защото съм на 36години,тъкмо мислех да ги изхвърлям,но прочетох мнението ти за тях.Възможно ли е да са стари или причината е в моята кожа,защото и с други продукти на Ейвън ми се получава този резултат? newsm78

# 46
  • Мнения: 952
Има и за суха, има и за чувствителна. Около 3лв са кремчетата. В темата за Талодерма има изписана много информация.
закрастихте ме с тая Талодерма,ще взема и аз да пробвам newsm78 досега съм ползвала лосион за тяло за суха кожа и не беше лош.

# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 275
В момента ползвам Institute Arnaud-Performance anti-age с SPF 5(25 лв), като превантивна мярка за моите 27 г., в съчетание с пилинг маската от същата серия. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 7 798
Дневен - Lamcome Primordiale

Нощен- Estee Lauder Perfectionist CP

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 193
илияна сърталанска ,мерси.. Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 3 816
Талодерма-всичката ми козметика е тяхна. Peace  bouquet

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 973
MARIA GALLAND  Peace

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 13:43 от lusmar

# 53
  • Мнения: 2 616
L'Oreal Happyderm-много си го харесвам

# 54
  • Мнения: 287
аз ползвам на една нова за пазара ни марка, Anne Marie Borlind
дневния е превантивен срещу бръчките Pura soft Q 10,  а нощния е Rose dew
много съм доволна обаче още не са много разпространени из Софията, аз от Пловдих ги набарах, че преди имах такива от чужбинско. Водят се натурална козметика и за чувствителната ми и суха кожа са добри!
 Иначе, имам един познат, който работи в производството на известен козметичен бранд от скъпарските, и ми каза, че един от най-добрите кремове струва като производство не  повече от 40лв. Останалото е заради марката и рекламата!!! Нереално скъпите кремове не са по-добри от тези на Арома например, така ми каза той

# 55
  • Мнения: 8 917
L'Oreal Happyderm Peace

# 56
  • Мнения: 1 364
В момента ползвам два крема на evоn.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 328
Само да отбележа, че пробвах с тестери серията на Anne Marie Borlind за чувствителна кожа - тежка ми идва, кожата ми много мазнее след това. Вероятно е за по-суха от моята кожа.

# 58
  • Мнения: 1 564
И аз сега съм с него,но свършва и ще взема да пробвам кремчетата на Талодерма. Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 61
Моля ви, препоръчайте ми нощен крем, който да подхранва кожата и да изравнява тена. На 24 години съм, кожата ми може да се каже че е нормална, но понякога се омазнява в Т зоната и има тук там несъвършенства. Моля помагайте Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт