Бременност и проблеми

  • 3 359
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 336
До колкото съм запозната това може да се разбере  в началните месеци, още повече ако са двуяйчни близнаци.

# 46
  • Мнения: 3 416
До колкото съм запозната това може да се разбере  в началните месеци, още повече ако са двуяйчни близнаци.
А в 1-вия например?

# 47
  • Мнения: 2 336
До колкото съм запозната това може да се разбере  в началните месеци, още повече ако са двуяйчни близнаци.
А в 1-вия например?

Това ми се струва доста рано, изтърпи още няколко седмици, поне да влезеш във втори/че дори и към края му/ и тогава отиди на видеозон, но мисля че на триизмерния ще ти кажат най-точно толкова рано.

# 48
 Забременях на 24, очакам да родя вече по-голяма, на 25. Прекъснах работа след 2-рия месец, поради съкращения (това беше по-добрия вариант, отколкото на работа с мноого нерви).  Grinning
 Относно бременеенето - гадеше ми се и повръщах във 2-ри, 3-ти и 4-ти месец. Тъкмо започнах да свиквам и то спря. После 2 седмици почивка и ме натиснаха болки в кръста. Не е най-приятното изживяване, но не ми се иска да му обръщам прекалено внимание. Предполагам, че ги получих, защото от 9 г.с. до сега си стоя едни и същи кг, раста само на корем. Преди това качих 5 кг (сега с тях съм 53), защото спрях цигарите и наблегнах на ядене. Но има време за килца - тепърва ще качвам.  Laughing
 Иначе си пътувам спокойно, но само с кола, за по-удобно.

# 49
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Забременях на 26 и не съм спряла да повръщам до настоящия момент. Mr. Green Работих до края на 5-тия месец,след което ми се възпали седалищен нерв,който бебчо притискал и не можех да се движа.От самото начало имам болки в матката,а в началото на седмия установиха преждевременно скъсяване на шийката й.Определиха бременността ми като рискова и препоръката е да се следи с повишено внимание-от тогава спазвам "почивка на легло" и вече нямам никакво,ама никакво търпение да свършва тази почивка. CrazyКиселини имам от около месец и половина.Отдавна ми забраниха пътуванията,секса... Mr. GreenДо сега съм качила 10 кг.
Не мисля,обаче,че възрастта оказва някакво особено влияние върху протичането на бременността.Е,разбира се ако не си над 45 Wink
Пък и всичко се преодолява,важен е крайният резултат,затова ти желая успех! Hug  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 174
Забременях на 26 и родих две седмици преди да навърша 27 години.
Имах общо взето лека бременност, като изключим последния месец, в който много ми отекоха ходилата и трудно влизах в обувки Simple Smile По тази причина ограничих разходките, а от това последва и чувството на потиснатост... Sad нямах търпение вече да родя.
По време на бременността си бях достатъчно жизнена, не по-малко от преди и вършех всичко, с което и преди това съм се занимавала.

# 51
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Аз съм на 25. Равносметката до сега, демек 5 месец е: първи триместър с пълни екстри, като денонощно гадене, киселини, болки в кръста, постоянни контракции, безкрайна отпадналост и сънливост, нервност, изпадане в странни състояния и т.н., и т.н. Въпреки това не съм се спирала - работа (понякога и в събота, и неделя, т.е. без почивен ден), командировки, включае извън Бг, но за чистене вкъщи нямах сили. В края на 3-я месец получих кръвоизлив, последва месец в болница. Сега съм в болнични и принципно тр. да пазя леглото, но се чувствам по-добре и ходя за по някой друг час на работа. Иначе гаденето и нервните кризи отминаха и се чувствам мн. добре!

# 52
  • Мнения: 574
Забременях на 20 и на 21 родих нормално съвсем безпроблемно!През цялата бременност се чуствах работоспособна,не съм имала никакви проблеми,не съм повръщала и не ми е било зле! HugРядко ме навестяваха колики,но съвсем поносимо  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт